Adrian Furnicã

Tichia de margaritar redivivus

Prmaria domnului Oprescu va cheltui 440000 de euro pentru o fresca in pasajul Lipscani. Argumentul de baza fiind ca e un proiect care astepta de mult. Adica momentul acela a venit. Cit timp oare ne vom mai lasa prostiti de semiprimarul asta cu limba ascutita si smecherie de mahala? Nu-i bai ca si consilierii de mucava au aprobat investitia. Si noi ce ar trebui sa facem? Sa stam cu miinile in sin?

Nici un comentariu pentru acest articol

Lasa un comentariu
Nume (obligatoriu)
Email (obligatoriu - nu se publica)

cod securitate Cod securitate



Alte articole:

  1. Zoe Petre, mare politician...
  2. Mihaela Radulescu....lasa-ne
  3. Realitatea TV si umorul
  4. O poveste POLITISTA, plina de mister !!!
  5. Benzina pentru fraieri
  6. Ce se intimpla cu banii aia ?
  7. 35 de ani dupa
  8. O "casuta" cu 6 camere
  9. Nimeni nu are rest in magazine ?
  10. Prima zi de normalitate in Romania...
  11. Dan Tapalaga te urasc si pe tine !!
  12. Proiect de lege impotriva prostirii
  13. Fujitsu a devenit brand romanesc
  14. Va place Brahms ? Dar salamul ?
  15. Emil Constantinescu recrut la Dinamo
  16. Bizonul corporatist
  17. Miine e ziua mea de nastere !
  18. Sondaj de opinie...
  19. Si mumiile pling citeodata
  20. Articol imbecil in Romania Libera...

        Ultimele articole

        Ultimele comentarii