Adrian Furnicã

Tichia de margaritar redivivus

Prmaria domnului Oprescu va cheltui 440000 de euro pentru o fresca in pasajul Lipscani. Argumentul de baza fiind ca e un proiect care astepta de mult. Adica momentul acela a venit. Cit timp oare ne vom mai lasa prostiti de semiprimarul asta cu limba ascutita si smecherie de mahala? Nu-i bai ca si consilierii de mucava au aprobat investitia. Si noi ce ar trebui sa facem? Sa stam cu miinile in sin?

Nici un comentariu pentru acest articol

Lasa un comentariu
Nume (obligatoriu)
Email (obligatoriu - nu se publica)

cod securitate Cod securitate



Alte articole:

  1. Misu Predescu, cel mai tare producator de film si tv din Roamania
  2. Mihaela Radulescu a enervat niste mafioti
  3. Memorabilul Bendeac
  4. Draga HP-ule romanesc...
  5. Vreau prostitutie
  6. Mahalagismul normal, uzual, national
  7. Bizonul corporatist
  8. Gusa,Cosmin Gusa...
  9. De ce Bianca Dragusanu??
  10. Hai sa te prostesc si eu putin !
  11. Ioan Grosan si colaborarea cu securitatea
  12. Vanghelie e cel mai tare
  13. Dan Tapalaga te urasc si pe tine !!
  14. Raspuns la raspunsul lui Selly
  15. Black Friday, mori, da' mori incet !
  16. Miine e ziua mea de nastere !
  17. Striptease-ul dauneaza grav carierei
  18. De ce oare sintem atit de legati de bulgari ?
  19. Se imparte natiunea in doua ?
  20. Va veni..

        Ultimele articole

        Ultimele comentarii