Adrian Furnicã

Tichia de margaritar redivivus

Prmaria domnului Oprescu va cheltui 440000 de euro pentru o fresca in pasajul Lipscani. Argumentul de baza fiind ca e un proiect care astepta de mult. Adica momentul acela a venit. Cit timp oare ne vom mai lasa prostiti de semiprimarul asta cu limba ascutita si smecherie de mahala? Nu-i bai ca si consilierii de mucava au aprobat investitia. Si noi ce ar trebui sa facem? Sa stam cu miinile in sin?

Nici un comentariu pentru acest articol

Lasa un comentariu
Nume (obligatoriu)
Email (obligatoriu - nu se publica)

cod securitate Cod securitate



Alte articole:

  1. Declaratie in exclusivitate pentru site-ul meu
  2. De azi sint clarvazator !
  3. Nimeni nu are rest in magazine ?
  4. Botezatu are carte ?
  5. Fotbalul si televiziunea sint afaceri
  6. Fujitsu a devenit brand romanesc
  7. Si daca Crin Antonescu va chiuli ?
  8. Bote a filmat in Gradina Botanica
  9. Prima zi de normalitate in Romania...
  10. Poveste homosexualului care a ales sa respire pe cur !!!
  11. Realitatea TV si umorul
  12. Zoe Petre, mare politician...
  13. Oana Zavoranu se simte cintareata
  14. O poveste POLITISTA, plina de mister !!!
  15. Uritul si analfabeta....
  16. Abonament la bordel
  17. Asa tara, asa candidiati...
  18. Nu mai am chef de francezi cu gura mare
  19. Hai sa te prostesc si eu putin !
  20. Mihaela Radulescu a enervat niste mafioti

        Ultimele articole

        Ultimele comentarii