Adrian Furnicã

Tichia de margaritar redivivus

Prmaria domnului Oprescu va cheltui 440000 de euro pentru o fresca in pasajul Lipscani. Argumentul de baza fiind ca e un proiect care astepta de mult. Adica momentul acela a venit. Cit timp oare ne vom mai lasa prostiti de semiprimarul asta cu limba ascutita si smecherie de mahala? Nu-i bai ca si consilierii de mucava au aprobat investitia. Si noi ce ar trebui sa facem? Sa stam cu miinile in sin?

Nici un comentariu pentru acest articol

Lasa un comentariu
Nume (obligatoriu)
Email (obligatoriu - nu se publica)

cod securitate Cod securitate



Alte articole:

  1. Finantarea TVR
  2. Se retrage si Phil Collins....
  3. 164 de mistreti
  4. Cine a fost ciine ramine jigodie ?
  5. Ce au in comun sexul si Grebla ?
  6. Ce nu intelege domnul Antonescu
  7. Morti cu reclame
  8. Super coruptibila Romanie
  9. Arheologia saboteaza Romania
  10. Dan Tapalaga te urasc si pe tine !!
  11. Asa tara, asa candidiati...
  12. Nu exista vina cloectiva
  13. Impotenta ca stare nationala
  14. O multime de prosti
  15. Mama prostilor e mereu gravida !
  16. Mai ramine sa ardem vrajitoare la Universitate
  17. Relansarea economica e sigura asa
  18. O poveste POLITISTA, plina de mister !!!
  19. Revine stirea idioata cu tirgul de nunti
  20. O mare de timpiti ne inunda !

        Ultimele articole

        Ultimele comentarii