Adrian Furnicã

Tichia de margaritar redivivus

Prmaria domnului Oprescu va cheltui 440000 de euro pentru o fresca in pasajul Lipscani. Argumentul de baza fiind ca e un proiect care astepta de mult. Adica momentul acela a venit. Cit timp oare ne vom mai lasa prostiti de semiprimarul asta cu limba ascutita si smecherie de mahala? Nu-i bai ca si consilierii de mucava au aprobat investitia. Si noi ce ar trebui sa facem? Sa stam cu miinile in sin?

Nici un comentariu pentru acest articol

Lasa un comentariu
Nume (obligatoriu)
Email (obligatoriu - nu se publica)

cod securitate Cod securitate



Alte articole:

  1. Nimeni nu are rest in magazine ?
  2. Pat Metheny si seara de luni
  3. Laurette rimeaza cu trompete !
  4. Si ziceti ca am eu ceva cu Oprescu!
  5. Despre claponii fricosi cu trompeta
  6. Super coruptibila Romanie
  7. Mihaela Radulescu arde distantele...
  8. De ce Bianca Dragusanu??
  9. Bazac si nesimtirea ca emblema !
  10. Ia mai da-i Dracului pe toti !!
  11. Cum isi bate joc HP de parteneri
  12. Black Friday, mori, da' mori incet !
  13. Mama prostilor e mereu gravida !
  14. Baba Dochia e la televizor
  15. Bizonul corporatist
  16. Ziua cind a murit onoarea
  17. Ciuma generala si pelagra de sector !!!
  18. Bote a filmat in Gradina Botanica
  19. Discriminarea lui Marian Vanghelie
  20. Miine e ziua mea de nastere !

        Ultimele articole

        Ultimele comentarii