Adrian Furnicã

Tichia de margaritar redivivus

Prmaria domnului Oprescu va cheltui 440000 de euro pentru o fresca in pasajul Lipscani. Argumentul de baza fiind ca e un proiect care astepta de mult. Adica momentul acela a venit. Cit timp oare ne vom mai lasa prostiti de semiprimarul asta cu limba ascutita si smecherie de mahala? Nu-i bai ca si consilierii de mucava au aprobat investitia. Si noi ce ar trebui sa facem? Sa stam cu miinile in sin?

Nici un comentariu pentru acest articol

Lasa un comentariu
Nume (obligatoriu)
Email (obligatoriu - nu se publica)

cod securitate Cod securitate



Alte articole:

  1. Cum mi-a devenit Osama Bin Laden simpatic
  2. Ce se intimpla cu banii aia ?
  3. Urmarire sexuala ?
  4. Primavara
  5. O mare de timpiti ne inunda !
  6. Olanda. Tara de drogati...
  7. Super coruptibila Romanie
  8. De azi sint clarvazator !
  9. Ce nu intelege domnul Antonescu
  10. Sa ne salveze cineva de Monica Tatoiu
  11. Cine a fost ciine ramine jigodie ?
  12. Botezatu are carte ?
  13. Crudul destin al lui Crudu
  14. Bendeac e atit de urit incit am schimbat 5 televizoare pina acum
  15. Mahalagismul normal, uzual, national
  16. Scrisoare catre domnu' Soros
  17. Manifest impotriva prostirii !!!
  18. Sint curios sa citesc si eu...
  19. Trump, Trump, uber alles !!!
  20. Mascariciul regelui se aproie de tron !

        Ultimele articole

        Ultimele comentarii