Adrian Furnicã

Stiti cit de tare ma enerveaza ???

Nu va puteti inchipui cit de tare ma enerveaza sa primesc bip pe telefonul mobil ca sa sun eu ! Va spun eu: ENORM. Mesajul transmis este :"Cheltuieste tu ca esti mai fraier". Iar cind cel care imi da bip o face ca sa-mi ceara ceva pentru el sentimentul e si mat urit.

Nici un comentariu pentru acest articol

Lasa un comentariu
Nume (obligatoriu)
Email (obligatoriu - nu se publica)

cod securitate Cod securitate



Alte articole:

  1. Si ziceti ca am eu ceva cu Oprescu!
  2. Inca un pasaj inutil...
  3. Rusine poporului care te asculta
  4. Codul roz dauneaza portofelului
  5. Hai sa te prostesc si eu putin !
  6. O mare de timpiti ne inunda !
  7. Bazac si nesimtirea ca emblema !
  8. Sa se faca...mall-uri ! Si mall-uri se facura!
  9. Senzational si in direct, tulburator !
  10. Sa moara bancherii de oftica
  11. Black Friday, mori, da' mori incet !
  12. Vreau si eu stiri...Cine mi le da ?
  13. Ziua cind a murit onoarea
  14. 164 de mistreti
  15. Si daca Crin Antonescu va chiuli ?
  16. Avertizare extrem de serioasa!!
  17. Se imparte natiunea in doua ?
  18. Sondaj de opinie...
  19. Black Friday sau impozitul pe lacomie
  20. Marius Ghenea scriitorul...

        Ultimele articole

        Ultimele comentarii