Adrian Furnicã

Stiti cit de tare ma enerveaza ???

Nu va puteti inchipui cit de tare ma enerveaza sa primesc bip pe telefonul mobil ca sa sun eu ! Va spun eu: ENORM. Mesajul transmis este :"Cheltuieste tu ca esti mai fraier". Iar cind cel care imi da bip o face ca sa-mi ceara ceva pentru el sentimentul e si mat urit.

Nici un comentariu pentru acest articol

Lasa un comentariu
Nume (obligatoriu)
Email (obligatoriu - nu se publica)

cod securitate Cod securitate



Alte articole:

  1. Cine pe cine a otravit ?
  2. Moartea ca si sexul vinde cel mai bine
  3. Bazac si nesimtirea ca emblema !
  4. Sorin Oprescu minte sau se inseala?
  5. Emil Constantinescu recrut la Dinamo
  6. Raspuns la raspunsul lui Selly
  7. Mihaela Radulescu....lasa-ne
  8. Despre claponii fricosi cu trompeta
  9. O mare de timpiti ne inunda !
  10. Muzeul National de Arta al Romaniei
  11. De ce domnule ziarist sa murim pentru tine ?
  12. Inca un pasaj inutil...
  13. Striptease-ul dauneaza grav carierei
  14. Sa ne salveze cineva de Monica Tatoiu
  15. Va place Brahms ? Dar salamul ?
  16. Manifest impotriva prostirii !!!
  17. Si ziceti ca am eu ceva cu Oprescu!
  18. Monica Tatoiu refuzata si de canibali...
  19. Se retrage si Phil Collins....
  20. Ce nu intelege domnul Antonescu

        Ultimele articole

        Ultimele comentarii