Adrian Furnicã

Stiti cit de tare ma enerveaza ???

Nu va puteti inchipui cit de tare ma enerveaza sa primesc bip pe telefonul mobil ca sa sun eu ! Va spun eu: ENORM. Mesajul transmis este :"Cheltuieste tu ca esti mai fraier". Iar cind cel care imi da bip o face ca sa-mi ceara ceva pentru el sentimentul e si mat urit.

Nici un comentariu pentru acest articol

Lasa un comentariu
Nume (obligatoriu)
Email (obligatoriu - nu se publica)

cod securitate Cod securitate



Alte articole:

  1. 164 de mistreti
  2. Cine pe cine a otravit ?
  3. Impozitul pe prostie si pe fudulie
  4. Impotenta ca stare nationala
  5. Cite soacre suporti ?
  6. Monica Tatoiu recidiveaza
  7. Revine stirea idioata cu tirgul de nunti
  8. Trump, Trump, uber alles !!!
  9. Abonament la bordel
  10. Sex shop de partid
  11. Cacatul artistului e mai ieftin in Black Friday !!!
  12. Ioan Grosan si colaborarea cu securitatea
  13. Sa ne faca Bianca lista meseriilor pe care le-a incercat
  14. Si mumiile pling citeodata
  15. Misu Predescu, cel mai tare producator de film si tv din Roamania
  16. Calugarul Ponta de la schitul PSD
  17. Nu-mi ajunge Oana si Moni ! Hop si Tatoiu !
  18. Se retrage si Phil Collins....
  19. Proiect de lege impotriva prostirii
  20. Oana Zavoranu se simte cintareata

        Ultimele articole

        Ultimele comentarii