Adrian Furnicã

Stiti cit de tare ma enerveaza ???

Nu va puteti inchipui cit de tare ma enerveaza sa primesc bip pe telefonul mobil ca sa sun eu ! Va spun eu: ENORM. Mesajul transmis este :"Cheltuieste tu ca esti mai fraier". Iar cind cel care imi da bip o face ca sa-mi ceara ceva pentru el sentimentul e si mat urit.

Nici un comentariu pentru acest articol

Lasa un comentariu
Nume (obligatoriu)
Email (obligatoriu - nu se publica)

cod securitate Cod securitate



Alte articole:

  1. Vanghelie e cel mai tare
  2. Rusine poporului care te asculta
  3. Va veni..
  4. Abonament la bordel
  5. Ce nu intelege domnul Antonescu
  6. Cit de prosti ne crede Cozmin Gusa?
  7. Moartea nu mai vine pe banda de magnetofon
  8. Cacatul artistului e mai ieftin in Black Friday !!!
  9. De ce Bianca Dragusanu??
  10. 164 de mistreti
  11. Pat Metheny si seara de luni
  12. Poveste homosexualului care a ales sa respire pe cur !!!
  13. De ce domnule ziarist sa murim pentru tine ?
  14. Bazac si nesimtirea ca emblema !
  15. O mare de timpiti ne inunda !
  16. Sa arda hotelurile !!
  17. CNSAS ar trebui sa fie un loc obligatoriu de trecere
  18. Si celalalt Cristea pleca de la Dinamo...
  19. Despre claponii fricosi cu trompeta
  20. Cit de greu e sa o ai mica ?

        Ultimele articole

        Ultimele comentarii