Adrian Furnicã

Stiti cit de tare ma enerveaza ???

Nu va puteti inchipui cit de tare ma enerveaza sa primesc bip pe telefonul mobil ca sa sun eu ! Va spun eu: ENORM. Mesajul transmis este :"Cheltuieste tu ca esti mai fraier". Iar cind cel care imi da bip o face ca sa-mi ceara ceva pentru el sentimentul e si mat urit.

Nici un comentariu pentru acest articol

Lasa un comentariu
Nume (obligatoriu)
Email (obligatoriu - nu se publica)

cod securitate Cod securitate



Alte articole:

  1. Gheorghe Udriste citeste ziarul pe net !!
  2. Exista o multime de cucoane cu probleme
  3. Bogdan Hossu si sclavagismul modern
  4. Articol imbecil in Romania Libera...
  5. Manifest impotriva prostirii !!!
  6. Cite soacre suporti ?
  7. Cit de important esti ?
  8. Fotbalul si televiziunea sint afaceri
  9. Ioan Grosan si colaborarea cu securitatea
  10. Doua curve si un idiot.
  11. Si mumiile pling citeodata
  12. Sa ne faca Bianca lista meseriilor pe care le-a incercat
  13. Oprescu ma uraste in continuare
  14. De ce domnule ziarist sa murim pentru tine ?
  15. Sondaj de opinie...
  16. Onanisti din toate colturile internetului, uniti-va !!
  17. De azi sint clarvazator !
  18. Benzina pentru fraieri
  19. De ce oare sintem atit de legati de bulgari ?
  20. Dan Tapalaga te urasc si pe tine !!

        Ultimele articole

        Ultimele comentarii