Adrian Furnicã

Stiti cit de tare ma enerveaza ???

Nu va puteti inchipui cit de tare ma enerveaza sa primesc bip pe telefonul mobil ca sa sun eu ! Va spun eu: ENORM. Mesajul transmis este :"Cheltuieste tu ca esti mai fraier". Iar cind cel care imi da bip o face ca sa-mi ceara ceva pentru el sentimentul e si mat urit.

Nici un comentariu pentru acest articol

Lasa un comentariu
Nume (obligatoriu)
Email (obligatoriu - nu se publica)

cod securitate Cod securitate



Alte articole:

  1. Impotenta ca stare nationala
  2. Striptease-ul dauneaza grav carierei
  3. Stirile de rahat sint perene
  4. Olanda. Tara de drogati...
  5. Bendeac e atit de urit incit am schimbat 5 televizoare pina acum
  6. De azi sint clarvazator !
  7. CNSAS ar trebui sa fie un loc obligatoriu de trecere
  8. Doua curve si un idiot.
  9. Se retrage si Phil Collins....
  10. Si mumiile pling citeodata
  11. Vreau si eu stiri...Cine mi le da ?
  12. Ia mai da-i Dracului pe toti !!
  13. Sex shop de partid
  14. Asa tara, asa candidiati...
  15. Mihaela Radulescu a enervat niste mafioti
  16. Nu stim sa protestam
  17. 164 de mistreti
  18. Nu-mi ajunge Oana si Moni ! Hop si Tatoiu !
  19. Sa se faca...mall-uri ! Si mall-uri se facura!
  20. Ce au in comun sexul si Grebla ?

        Ultimele articole

        Ultimele comentarii