Adrian Furnicã

Stiti cit de tare ma enerveaza ???

Nu va puteti inchipui cit de tare ma enerveaza sa primesc bip pe telefonul mobil ca sa sun eu ! Va spun eu: ENORM. Mesajul transmis este :"Cheltuieste tu ca esti mai fraier". Iar cind cel care imi da bip o face ca sa-mi ceara ceva pentru el sentimentul e si mat urit.

Nici un comentariu pentru acest articol

Lasa un comentariu
Nume (obligatoriu)
Email (obligatoriu - nu se publica)

cod securitate Cod securitate



Alte articole:

  1. Mama prostilor e mereu gravida !
  2. Fujitsu a devenit brand romanesc
  3. Dragostea si Revolutia
  4. Doua curve si un idiot.
  5. Rizi de mori Raiffeisen Bank, mori !!
  6. Inca un matinal de poveste
  7. Anti hypermarket-uri
  8. Vreau prostitutie
  9. Morti cu reclame
  10. Premiile cururilor !!
  11. Finantarea TVR
  12. Si mumiile pling citeodata
  13. Mihaela Radulescu....lasa-ne
  14. Mihaela Radulescu si oportunitatea de a tacea !
  15. Cum ar fi?
  16. O poveste POLITISTA, plina de mister !!!
  17. Nu stim sa protestam
  18. Cit de important esti ?
  19. Adelina Pestritu.Atit.
  20. Gusa,Cosmin Gusa...

        Ultimele articole

        Ultimele comentarii