Adrian Furnicã

Arhiva - Ianuarie 2021

5G-ul si Vaccinul part II

M-am vaccinat. A fost simplu. M-au căutat dacii liberi dar am scăpat. Ieri l-am sunat pe Bill, iar. A fost simplu ca vaccinul. Am scuturat din cap spre dreapta și am așteptat puțin. Am auzit în ureche click click și o voce a răspuns inteligent - Hello ! - Salut Bill, eu sint. Ce faci ? - A, salutare. Uite prăjeam niște ouă pentru micul dejun. Aștept să se scoale și Melinda și plecăm la fundație. Eu, prietenos cum mă știți, îl încurajez : - Gata, te-ai apucat de treabă ? Păcat că nu mi-ai spus. Aveam niște meșteri din Bolintin de belea. După fundație, in nici doi ani faci astereala și saceacul... - Bizzzz, clang, piuiuiuiiiii - Bill, dă-te de lîngă hotă că interferează... -..... Acum mă auzi ? - Da... - Scuză-ma, e hota ăia de la Soroș care ...


Alte articole:

  1. Ochii tãi
  2. Trump, Trump, uber alles !!!
  3. Sorin Oprescu minte sau se inseala?
  4. S-o împăiaţi pe Brigitte Bardot
  5. Cum ne salveaza de sub darimaturi Oprescu
  6. Sentimente la întâmplare
  7. Prostia ca tel suprem
  8. În spatele urechii
  9. Sa moara fumatul sa traiasca fumatorii
  10. Nu e Guvernul vinovat de criza mondialã
  11. The Wall...sa darimam odata Zidul asta !!!
  12. Gindul trei
  13. Impozitul pe prostie si pe fudulie
  14. Metamorfoza
  15. Pinochio de România
  16. Definitiv
  17. Oana Zavoranu se simte cintareata
  18. De ce ne urăşti Sorin Oprescu?
  19. Fantoma din sectorul 6
  20. Nu sint stapin de sclavi

        Ultimele articole

        Ultimele comentarii