Adrian Furnicã

Arhiva - Noiembrie 2014

Masina germana merge si cu apa daca vrea ea !

Nu sint bucuros ca a cistigat Iohanis. Nu am de ce sa fiu pentru ca nu m-a convins ca poate fi un presedinte care sa schimbe ceva in bine. M-a convins doar ca are ceva mai mult bun simt, ceea ce e intr-adevar un plus. Imi place ca tace mai mult, ca nu se arunca in viltoare din prima, ca are nume german dar atit...pina acum. De ce sint totusi bucuros ? Pentru ca am fost razbunat si desi se spune ca ar fi arma prostului, razbunarea asta e dulce si o tratez ca atare. Am fost facut basist si injurat din cauza asta, indirect, de catre propaganda PSD-ista pentru optiunea mea. Era dreptul meu sa am preferinte si nu am jignit niciodata pe nimeni dupa alegerea lui Traian Basescu. Basismul nu ar fi trebuit sa fie in un motiv de ura cum nici eu nu am urit pe nimeni cind, de exemplu, a venit la put ...

Masina germana merge si apa daca vrea ea !!!



Alte articole:

  1. Cu capul in pamint
  2. Gind fara numar
  3. Hipsterul de Bucuresti
  4. Miting degeaba
  5. Mama, sint celebru...mi-am zis
  6. Cuvinte nerostite
  7. Gusa,Cosmin Gusa...
  8. O poveste POLITISTA, plina de mister !!!
  9. Nasterea
  10. Morti cu reclame
  11. Geometria iubirii
  12. SIDA nu se vindeca cu Shakespeare, dobitocule....!!!
  13. Regãsirea
  14. Irinel mai tare ca Osama şi Oana mai tare ca Obama!
  15. Taxe contra demisie
  16. La dracu cu Pasarea Phoenix
  17. Îmbrãcatã în luminã
  18. Incertitudine
  19. Gind nemiscat
  20. Drumul pina la metrou (neterminata)

        Ultimele articole

        Ultimele comentarii