Adrian Furnicã

Cum sa devi din actor bun politician prost

Ma tot uit la Mircea Diaconu cum isi da silinta sa devina dintr-un actor acceptabil un politician de rahat. Apare la televizor pe la toate emisiunile si peroreaza neincetat dindu-si cu parerea despre aproape orice si distrugind si bruma de apreciere pe care o merita ca actor...iar impresia pe care o lasa tot timpul e de hiena flaminda care amusineaza pe linga cadvrele politice pe care le viseaza domina sa in viitorul apropiat. Jalnic pupincurismul unui neica nimeni in ale politicii in incercarea de a prinde si el un osicior in viitorul guvern....Ce te faci insa musiu daca nu-ti pica fleica? Ramii in opozitie ca sa-ti justifici discursul nervos? S-a dus pe apa simbetei toata opera ta trecuta ....ca de viitor nici nu mai poate fi vorba...sau poate sa joci ci Gadea si cu Badea in "Cum sa-ti faci harakiri de oftica"...

Nici un comentariu pentru acest articol

Lasa un comentariu
Nume (obligatoriu)
Email (obligatoriu - nu se publica)

cod securitate Cod securitate



Alte articole:

  1. Trump, Trump, uber alles !!!
  2. Bendeac asta nu ma lasa in pace !!
  3. Se retrage si Phil Collins....
  4. Bazac si nesimtirea ca emblema !
  5. De ce Bianca Dragusanu??
  6. Urmarire sexuala ?
  7. Baba Dochia e la televizor
  8. Articol imbecil in Romania Libera...
  9. Impozitul pe prostie si pe fudulie
  10. Nu mai am chef de francezi cu gura mare
  11. Rusine poporului care te asculta
  12. Declaratie in exclusivitate pentru site-ul meu
  13. Cacatul artistului e mai ieftin in Black Friday !!!
  14. Super coruptibila Romanie
  15. Gheorghe Udriste citeste ziarul pe net !!
  16. Vaca gestanta. Soc si groaza !
  17. Cretinii recidiveaza
  18. Stiti cit de tare ma enerveaza ???
  19. Cum isi bate joc HP de parteneri
  20. Vreau prostitutie

        Ultimele articole

        Ultimele comentarii