Adrian Furnicã

Oana Zavoranu se simte cintareata

Oana Zavoranu declara ca se simte cintareata. Imi doresc din toata inima sa faca declaratii si atunci cind se simte penibila. Normal ar fi sa se simta asa tot timpul si sa dispara din viata noastra pastindu-si pentru ea doar viata personala. Dar atunci cind nu ai simtul ridicolului te bagi in vorba si apari pe prima pagina a ziarelor intoxicind spatiul public la nesfirsit.

Nici un comentariu pentru acest articol

Lasa un comentariu
Nume (obligatoriu)
Email (obligatoriu - nu se publica)

cod securitate Cod securitate



Alte articole:

  1. Draga HP-ule romanesc...
  2. Aveam o parere buna despre Lucian Avramescu
  3. Stadionul fantoma
  4. Avertizare extrem de serioasa!!
  5. Bote a filmat in Gradina Botanica
  6. Ce se intimpla cu banii aia ?
  7. O multime de prosti
  8. O poveste POLITISTA, plina de mister !!!
  9. Senzational si in direct, tulburator !
  10. Gusa,Cosmin Gusa...
  11. De ce Bianca Dragusanu??
  12. Bogdan Hossu si sclavagismul modern
  13. Primavara
  14. Bendeac e atit de urit incit am schimbat 5 televizoare pina acum
  15. Ferrari a ajuns emblema prostiei
  16. Impozitul pe prostie si pe fudulie
  17. Memorabilul Bendeac
  18. Sa ne salveze cineva de Monica Tatoiu
  19. O mare de timpiti ne inunda !
  20. De azi sint clarvazator !

        Ultimele articole

        Ultimele comentarii