Adrian Furnicã

Oana Zavoranu se simte cintareata

Oana Zavoranu declara ca se simte cintareata. Imi doresc din toata inima sa faca declaratii si atunci cind se simte penibila. Normal ar fi sa se simta asa tot timpul si sa dispara din viata noastra pastindu-si pentru ea doar viata personala. Dar atunci cind nu ai simtul ridicolului te bagi in vorba si apari pe prima pagina a ziarelor intoxicind spatiul public la nesfirsit.

Nici un comentariu pentru acest articol

Lasa un comentariu
Nume (obligatoriu)
Email (obligatoriu - nu se publica)

cod securitate Cod securitate



Alte articole:

  1. Ia mai da-i Dracului pe toti !!
  2. Si daca Crin Antonescu va chiuli ?
  3. Exista o multime de cucoane cu probleme
  4. Olanda. Tara de drogati...
  5. Cit de important esti ?
  6. Oprescu si hypermarket-urile
  7. Ce se intimpla cu banii aia ?
  8. Imi cer scuze. Pe omul in cauza il cheama Cozmin si e un....
  9. De ce oare sintem atit de legati de bulgari ?
  10. Cit de nenorociti pot fi bancherii astia ??
  11. Calin Hera de la Evenimentul Zilei ma face prost.
  12. Manifest impotriva prostirii !!!
  13. CNSAS ar trebui sa fie un loc obligatoriu de trecere
  14. Cel mai plingacios dintre antrenori
  15. Botezatu are carte ?
  16. Se retrage si Phil Collins....
  17. Lacrimile imi uda barba
  18. Moartea nu mai vine pe banda de magnetofon
  19. Cit de greu e sa o ai mica ?
  20. Raspuns la raspunsul lui Selly

        Ultimele articole

        Ultimele comentarii