Adrian Furnicã

Oana Zavoranu se simte cintareata

Oana Zavoranu declara ca se simte cintareata. Imi doresc din toata inima sa faca declaratii si atunci cind se simte penibila. Normal ar fi sa se simta asa tot timpul si sa dispara din viata noastra pastindu-si pentru ea doar viata personala. Dar atunci cind nu ai simtul ridicolului te bagi in vorba si apari pe prima pagina a ziarelor intoxicind spatiul public la nesfirsit.

Nici un comentariu pentru acest articol

Lasa un comentariu
Nume (obligatoriu)
Email (obligatoriu - nu se publica)

cod securitate Cod securitate



Alte articole:

  1. Declaratie in exclusivitate pentru site-ul meu
  2. Cum mi-a devenit Osama Bin Laden simpatic
  3. Bodnariu....Cazul Bodnariu ?
  4. Nu stim sa protestam
  5. Impozitul pe prostie si pe fudulie
  6. Bizonul corporatist
  7. Cit de nenorociti pot fi bancherii astia ??
  8. Sa se faca...mall-uri ! Si mall-uri se facura!
  9. Benzina pentru fraieri
  10. Uritul si analfabeta....
  11. Vaca gestanta. Soc si groaza !
  12. Mihaela Radulescu arde distantele...
  13. Mi-e o sila infinita !
  14. Monica Tatoiu recidiveaza
  15. Hai sa te prostesc si eu putin !
  16. Baba Dochia e la televizor
  17. Cite soacre suporti ?
  18. Rusine poporului care te asculta
  19. Nu exista vina cloectiva
  20. Toata lumea minte

        Ultimele articole

        Ultimele comentarii