Adrian Furnicã

Oana Zavoranu se simte cintareata

Oana Zavoranu declara ca se simte cintareata. Imi doresc din toata inima sa faca declaratii si atunci cind se simte penibila. Normal ar fi sa se simta asa tot timpul si sa dispara din viata noastra pastindu-si pentru ea doar viata personala. Dar atunci cind nu ai simtul ridicolului te bagi in vorba si apari pe prima pagina a ziarelor intoxicind spatiul public la nesfirsit.

Nici un comentariu pentru acest articol

Lasa un comentariu
Nume (obligatoriu)
Email (obligatoriu - nu se publica)

cod securitate Cod securitate



Alte articole:

  1. Bendeac e atit de urit incit am schimbat 5 televizoare pina acum
  2. Mama, sint celebru...mi-am zis
  3. Mahalagismul normal, uzual, national
  4. Zoe Petre, mare politician...
  5. Codul roz dauneaza portofelului
  6. Vaca gestanta. Soc si groaza !
  7. Cit de nenorociti pot fi bancherii astia ??
  8. Urmarire sexuala ?
  9. Hai sa te prostesc si eu putin !
  10. Va veni..
  11. Crudul destin al lui Crudu
  12. Moartea nu mai vine pe banda de magnetofon
  13. Sa moara bancherii de oftica
  14. Dinamo la Waterloo
  15. Nu exista vina cloectiva
  16. Cel mai plingacios dintre antrenori
  17. Rusine poporului care te asculta
  18. Jacobs recidiveaza cu reclamele idioate
  19. Trump, Trump, uber alles !!!
  20. Ce au in comun sexul si Grebla ?

        Ultimele articole

        Ultimele comentarii