Adrian Furnicã

Oana Zavoranu se simte cintareata

Oana Zavoranu declara ca se simte cintareata. Imi doresc din toata inima sa faca declaratii si atunci cind se simte penibila. Normal ar fi sa se simta asa tot timpul si sa dispara din viata noastra pastindu-si pentru ea doar viata personala. Dar atunci cind nu ai simtul ridicolului te bagi in vorba si apari pe prima pagina a ziarelor intoxicind spatiul public la nesfirsit.

Nici un comentariu pentru acest articol

Lasa un comentariu
Nume (obligatoriu)
Email (obligatoriu - nu se publica)

cod securitate Cod securitate



Alte articole:

  1. Benzina pentru fraieri
  2. Ce se intimpla cu banii aia ?
  3. Vreau prostitutie
  4. Azi e o zi istorica
  5. HP Romania sau cum sa-ti tragi un glont in picior
  6. Sex shop de partid
  7. Se retrage si Phil Collins....
  8. Gheorghe Udriste citeste ziarul pe net !!
  9. Managerul Daniel si Catedrala ca simbol al trufiei
  10. Vanghelie e cel mai tare
  11. Bendeac asta nu ma lasa in pace !!
  12. Sa se faca...mall-uri ! Si mall-uri se facura!
  13. Raspuns la raspunsul lui Selly
  14. Stiti cit de tare ma enerveaza ???
  15. Marius Ghenea scriitorul...
  16. Si daca Crin Antonescu va chiuli ?
  17. Nu stim sa protestam
  18. Botezatu are carte ?
  19. Va place Brahms ? Dar salamul ?
  20. Cum mi-a devenit Osama Bin Laden simpatic

        Ultimele articole

        Ultimele comentarii