Adrian Furnicã

Oana Zavoranu se simte cintareata

Oana Zavoranu declara ca se simte cintareata. Imi doresc din toata inima sa faca declaratii si atunci cind se simte penibila. Normal ar fi sa se simta asa tot timpul si sa dispara din viata noastra pastindu-si pentru ea doar viata personala. Dar atunci cind nu ai simtul ridicolului te bagi in vorba si apari pe prima pagina a ziarelor intoxicind spatiul public la nesfirsit.

Nici un comentariu pentru acest articol

Lasa un comentariu
Nume (obligatoriu)
Email (obligatoriu - nu se publica)

cod securitate Cod securitate



Alte articole:

  1. Revine stirea idioata cu tirgul de nunti
  2. Fujitsu a devenit brand romanesc
  3. Laurette rimeaza cu trompete !
  4. Mama, sint celebru...mi-am zis
  5. Cum ar fi?
  6. Cit de prosti ne crede Cozmin Gusa?
  7. Adrian Nastase se gindeste la suspendarea lui Basescu
  8. Cine pe cine a otravit ?
  9. Bendeac e atit de urit incit am schimbat 5 televizoare pina acum
  10. Va veni..
  11. O multime de prosti
  12. Calugarul Ponta de la schitul PSD
  13. Berlinul nu a auzit de Bote
  14. O "casuta" cu 6 camere
  15. Despre claponii fricosi cu trompeta
  16. Cite soacre suporti ?
  17. Asa tara, asa candidiati...
  18. Sa se faca...mall-uri ! Si mall-uri se facura!
  19. Mihaela Radulescu....lasa-ne
  20. Bizonul corporatist

        Ultimele articole

        Ultimele comentarii