Adrian Furnicã

Oana Zavoranu se simte cintareata

Oana Zavoranu declara ca se simte cintareata. Imi doresc din toata inima sa faca declaratii si atunci cind se simte penibila. Normal ar fi sa se simta asa tot timpul si sa dispara din viata noastra pastindu-si pentru ea doar viata personala. Dar atunci cind nu ai simtul ridicolului te bagi in vorba si apari pe prima pagina a ziarelor intoxicind spatiul public la nesfirsit.

Nici un comentariu pentru acest articol

Lasa un comentariu
Nume (obligatoriu)
Email (obligatoriu - nu se publica)

cod securitate Cod securitate



Alte articole:

  1. Abonament la bordel
  2. Black Friday, mori, da' mori incet !
  3. Black Friday sau impozitul pe lacomie
  4. Sa moara fumatul sa traiasca fumatorii
  5. Cum mi-a devenit Osama Bin Laden simpatic
  6. Ce inseamna "cu finalizare?"
  7. Bodnariu....Cazul Bodnariu ?
  8. Ziua cind a murit onoarea
  9. Revine stirea idioata cu tirgul de nunti
  10. Zoe Petre, mare politician...
  11. Cine nu-i cu mine nu e impotriva mea
  12. Dinamo la Waterloo
  13. Realitatea TV si umorul
  14. 35 de ani dupa
  15. Ginditul de doua ori ca forma a ipocriziei
  16. Monica Tatoiu recidiveaza
  17. Sfinta tinerete legionara
  18. Va veni..
  19. CNSAS ar trebui sa fie un loc obligatoriu de trecere
  20. Muzeul National de Arta al Romaniei

        Ultimele articole

        Ultimele comentarii