Adrian Furnicã

Oana Zavoranu se simte cintareata

Oana Zavoranu declara ca se simte cintareata. Imi doresc din toata inima sa faca declaratii si atunci cind se simte penibila. Normal ar fi sa se simta asa tot timpul si sa dispara din viata noastra pastindu-si pentru ea doar viata personala. Dar atunci cind nu ai simtul ridicolului te bagi in vorba si apari pe prima pagina a ziarelor intoxicind spatiul public la nesfirsit.

Nici un comentariu pentru acest articol

Lasa un comentariu
Nume (obligatoriu)
Email (obligatoriu - nu se publica)

cod securitate Cod securitate



Alte articole:

  1. De ce ar trebui sa demisioneze Lucescu jr !
  2. Memorabilul Bendeac
  3. Olanda. Tara de drogati...
  4. Scrisoare catre domnu' Soros
  5. Bogdan Hossu si sclavagismul modern
  6. Stai sa vezi..
  7. Dan Tapalaga te urasc si pe tine !!
  8. Vreau prostitutie
  9. Avertizare extrem de serioasa!!
  10. Dragostea si Revolutia
  11. Discriminarea lui Marian Vanghelie
  12. Stadionul fantoma
  13. Vaca gestanta. Soc si groaza !
  14. Tichia de margaritar redivivus
  15. Cite soacre suporti ?
  16. Cit de nenorociti pot fi bancherii astia ??
  17. 35 de ani dupa
  18. Mihaela Radulescu....lasa-ne
  19. Fotbalul si televiziunea sint afaceri
  20. Proiect de lege impotriva prostirii

        Ultimele articole

        Ultimele comentarii