Adrian Furnicã

Oana Zavoranu se simte cintareata

Oana Zavoranu declara ca se simte cintareata. Imi doresc din toata inima sa faca declaratii si atunci cind se simte penibila. Normal ar fi sa se simta asa tot timpul si sa dispara din viata noastra pastindu-si pentru ea doar viata personala. Dar atunci cind nu ai simtul ridicolului te bagi in vorba si apari pe prima pagina a ziarelor intoxicind spatiul public la nesfirsit.

Nici un comentariu pentru acest articol

Lasa un comentariu
Nume (obligatoriu)
Email (obligatoriu - nu se publica)

cod securitate Cod securitate



Alte articole:

  1. Hai sa te prostesc si eu putin !
  2. Nu numai Inna l-a blestemat pe Trastariu
  3. O multime de prosti
  4. Sondaj de opinie...
  5. Prieteni de la Microsoft, respect. Boului, nu
  6. Dinamo la Waterloo
  7. Mama prostilor e mereu gravida !
  8. Sa ne faca Bianca lista meseriilor pe care le-a incercat
  9. Zoe Petre, mare politician...
  10. Bote a filmat in Gradina Botanica
  11. Imi cer scuze. Pe omul in cauza il cheama Cozmin si e un....
  12. Bazac si nesimtirea ca emblema !
  13. Ce au in comun sexul si Grebla ?
  14. Onanisti din toate colturile internetului, uniti-va !!
  15. Flacara violet
  16. 164 de mistreti
  17. Imposibila casatorie va avea loc?
  18. Sex shop de partid
  19. Cum sa devi din actor bun politician prost
  20. Vreau prostitutie

        Ultimele articole

        Ultimele comentarii