Adrian Furnicã

Oana Zavoranu se simte cintareata

Oana Zavoranu declara ca se simte cintareata. Imi doresc din toata inima sa faca declaratii si atunci cind se simte penibila. Normal ar fi sa se simta asa tot timpul si sa dispara din viata noastra pastindu-si pentru ea doar viata personala. Dar atunci cind nu ai simtul ridicolului te bagi in vorba si apari pe prima pagina a ziarelor intoxicind spatiul public la nesfirsit.

Nici un comentariu pentru acest articol

Lasa un comentariu
Nume (obligatoriu)
Email (obligatoriu - nu se publica)

cod securitate Cod securitate



Alte articole:

  1. Sorin Oprescu minte sau se inseala?
  2. Se imparte natiunea in doua ?
  3. Fujitsu a devenit brand romanesc
  4. Bendeac e atit de urit incit am schimbat 5 televizoare pina acum
  5. Ce nu intelege domnul Antonescu
  6. Bancherii nu se intilnesc cu bunul simt
  7. 164 de mistreti
  8. Ioan Grosan si colaborarea cu securitatea
  9. Monica Tatoiu recidiveaza
  10. Nu exista vina cloectiva
  11. Oprescu ma uraste in continuare
  12. Anti hypermarket-uri
  13. Codul roz dauneaza portofelului
  14. Sint curios sa citesc si eu...
  15. Impozitul pe prostie si pe fudulie
  16. Senzational si in direct, tulburator !
  17. Va veni..
  18. Sfinta tinerete legionara
  19. Misu Predescu, cel mai tare producator de film si tv din Roamania
  20. Hotel FM vor cistiga Eurovision

        Ultimele articole

        Ultimele comentarii