Adrian Furnicã

Oana Zavoranu se simte cintareata

Oana Zavoranu declara ca se simte cintareata. Imi doresc din toata inima sa faca declaratii si atunci cind se simte penibila. Normal ar fi sa se simta asa tot timpul si sa dispara din viata noastra pastindu-si pentru ea doar viata personala. Dar atunci cind nu ai simtul ridicolului te bagi in vorba si apari pe prima pagina a ziarelor intoxicind spatiul public la nesfirsit.

Nici un comentariu pentru acest articol

Lasa un comentariu
Nume (obligatoriu)
Email (obligatoriu - nu se publica)

cod securitate Cod securitate



Alte articole:

  1. Declaratie in exclusivitate pentru site-ul meu
  2. Ce se intimpla cu banii aia ?
  3. Super coruptibila Romanie
  4. Emil Constantinescu recrut la Dinamo
  5. Calugarul Ponta de la schitul PSD
  6. Cit de prosti ne crede Cozmin Gusa?
  7. Despre claponii fricosi cu trompeta
  8. Vreau prostitutie
  9. Crudul destin al lui Crudu
  10. O mare de timpiti ne inunda !
  11. De ce oare sintem atit de legati de bulgari ?
  12. 164 de mistreti
  13. Dinamo la Waterloo
  14. Prostia ca tel suprem
  15. Cum mi-a devenit Osama Bin Laden simpatic
  16. Cacatul artistului e mai ieftin in Black Friday !!!
  17. Cite soacre suporti ?
  18. Mi-e o sila infinita !
  19. Mai ramine sa ardem vrajitoare la Universitate
  20. Avertizare extrem de serioasa!!

        Ultimele articole

        Ultimele comentarii