Adrian Furnicã

Daca ar fi mute ?

Trebuie sa recunosc ca imi arunc ochii si pe titlurile din "ziarele colorate". Si cum nu prea ma omor cu articolele ma multumesc doar cu titlurile. Citesc doar articolele cu titluri complet idioate. Azi iar o stire data de Trompette, manechina mulatra, care declara ca de martisor a primit doar aspirina saracului. In continuare ma intreb cine stabileste continutul acestor stiri si pe ce baza pentru ca e clar ca s-a dat un concurs de "care e mai idiot din redactie" pe baza caruia s-au ocupat posturile. Cred ca ala care cistiga concursul alege si stirea si pune si titlul. Dar si mai curios as fi sa aflu cum ar da declaratii toate fufele astea daca ar fi mute?

Nici un comentariu pentru acest articol

Lasa un comentariu
Nume (obligatoriu)
Email (obligatoriu - nu se publica)

cod securitate Cod securitate



Alte articole:

  1. Ziua cind a murit onoarea
  2. Senzational si in direct, tulburator !
  3. De ce oare sintem atit de legati de bulgari ?
  4. Super coruptibila Romanie
  5. O mare de timpiti ne inunda !
  6. Se imparte natiunea in doua ?
  7. Cit de prosti ne crede Cozmin Gusa?
  8. Gheorghe Udriste citeste ziarul pe net !!
  9. Relansarea economica e sigura asa
  10. Chiar s-a terminat ?
  11. Se retrage si Phil Collins....
  12. Tichia de margaritar redivivus
  13. Rusine poporului care te asculta
  14. Crudul destin al lui Crudu
  15. Prima zi de normalitate in Romania...
  16. Miine e ziua mea de nastere !
  17. Sa moara fumatul sa traiasca fumatorii
  18. Stai sa vezi..
  19. Prieteni de la Microsoft, respect. Boului, nu
  20. Cit de greu e sa o ai mica ?

        Ultimele articole

        Ultimele comentarii