Adrian Furnicã

Sondaj de opinie...

Tiriac jr cere despagubiri pentru dosarul "Cocaina pentru vip-uri". Credeti ca ii va obtine? Daca da, ce va face cu banii?

      Comentarii (1):

Sunt convinsa ca va obtine banii! daca era vreun sarac nu ar fi avut nicio sansa. Bogatii astia n-au bun simt si-au vandut sufletul dracului pentru bani.

Lasa un comentariu
Nume (obligatoriu)
Email (obligatoriu - nu se publica)

cod securitate Cod securitate



Alte articole:

  1. Baba Dochia e la televizor
  2. Impozitul pe prostie si pe fudulie
  3. Si daca Crin Antonescu va chiuli ?
  4. Bancherii nu se intilnesc cu bunul simt
  5. Scrisoare catre domnu' Soros
  6. Ce nu intelege domnul Antonescu
  7. Ia mai da-i Dracului pe toti !!
  8. Finantarea TVR
  9. Bodnariu....Cazul Bodnariu ?
  10. Ciuma generala si pelagra de sector !!!
  11. Moni, Iri, Zavoranu, Pepe...o rusine
  12. Raspuns la raspunsul lui Selly
  13. O multime de prosti
  14. Jacobs recidiveaza cu reclamele idioate
  15. Fotbalul si televiziunea sint afaceri
  16. Prostia ca tel suprem
  17. De azi sint clarvazator !
  18. Monica Tatoiu recidiveaza
  19. Bendeac e atit de urit incit am schimbat 5 televizoare pina acum
  20. Adrian Nastase se gindeste la suspendarea lui Basescu

        Ultimele articole

        Ultimele comentarii