Adrian Furnicã

Sondaj de opinie...

Tiriac jr cere despagubiri pentru dosarul "Cocaina pentru vip-uri". Credeti ca ii va obtine? Daca da, ce va face cu banii?

      Comentarii (1):

Sunt convinsa ca va obtine banii! daca era vreun sarac nu ar fi avut nicio sansa. Bogatii astia n-au bun simt si-au vandut sufletul dracului pentru bani.

Lasa un comentariu
Nume (obligatoriu)
Email (obligatoriu - nu se publica)

cod securitate Cod securitate



Alte articole:

  1. Cine pe cine a otravit ?
  2. Nimeni nu are rest in magazine ?
  3. Bendeac e atit de urit incit am schimbat 5 televizoare pina acum
  4. Bizonul corporatist
  5. Impozitul pe prostie si pe fudulie
  6. Memorabilul Bendeac
  7. Prostia si nesimtirea sint pandemice
  8. Realitatea TV si umorul
  9. Imi cer scuze. Pe omul in cauza il cheama Cozmin si e un....
  10. Draga HP-ule romanesc...
  11. Trump, Trump, uber alles !!!
  12. Prima zi de normalitate in Romania...
  13. Cretinii recidiveaza
  14. B 31 SPP
  15. Aveam o parere buna despre Lucian Avramescu
  16. Vaca gestanta. Soc si groaza !
  17. Black Friday sau impozitul pe lacomie
  18. Sex shop de partid
  19. Sebastian Ghita mi-a devenit si mai simpatic
  20. Cit de nenorociti pot fi bancherii astia ??

        Ultimele articole

        Ultimele comentarii