Adrian Furnicã

Sondaj de opinie...

Tiriac jr cere despagubiri pentru dosarul "Cocaina pentru vip-uri". Credeti ca ii va obtine? Daca da, ce va face cu banii?

      Comentarii (1):

Sunt convinsa ca va obtine banii! daca era vreun sarac nu ar fi avut nicio sansa. Bogatii astia n-au bun simt si-au vandut sufletul dracului pentru bani.

Lasa un comentariu
Nume (obligatoriu)
Email (obligatoriu - nu se publica)

cod securitate Cod securitate



Alte articole:

  1. Mihaela Radulescu....lasa-ne
  2. Discriminarea lui Marian Vanghelie
  3. Moni, Iri, Zavoranu, Pepe...o rusine
  4. Impotenta ca stare nationala
  5. Black Friday, mori, da' mori incet !
  6. B 31 SPP
  7. Prieteni de la Microsoft, respect. Boului, nu
  8. Sa se faca...mall-uri ! Si mall-uri se facura!
  9. Doua curve si un idiot.
  10. Black Friday sau impozitul pe lacomie
  11. Sa moara fumatul sa traiasca fumatorii
  12. Rizi de mori Raiffeisen Bank, mori !!
  13. Scrisoare catre domnu' Soros
  14. Stai sa vezi..
  15. Imi cer scuze. Pe omul in cauza il cheama Cozmin si e un....
  16. Uritul si analfabeta....
  17. Proiect de lege impotriva prostirii
  18. Vreau prostitutie
  19. Hai sa te prostesc si eu putin !
  20. Bizonul corporatist

        Ultimele articole

        Ultimele comentarii