Adrian Furnicã

Flacara violet

Daca in filmuletul de la "Despre mine" port un tricou violet inseamna ca joi o sa am trafic maxim pe site ?



      Comentarii (2):

Nu exista trafic maxim. Sky is the limit... Si da, iti sta bine in violet :)

...inseamna doar ca iti sta bine in mov...chiar trebuie sa spun de doua ori intr-o zi ca sa retii aspectul? :)

Lasa un comentariu
Nume (obligatoriu)
Email (obligatoriu - nu se publica)

cod securitate Cod securitate



Alte articole:

  1. Uritul si analfabeta....
  2. Jacobs recidiveaza cu reclamele idioate
  3. O poveste POLITISTA, plina de mister !!!
  4. Poveste homosexualului care a ales sa respire pe cur !!!
  5. HP Romania sau cum sa-ti tragi un glont in picior
  6. Ioan Grosan si colaborarea cu securitatea
  7. Hotel FM vor cistiga Eurovision
  8. Prima zi de normalitate in Romania...
  9. Bogdan Hossu si sclavagismul modern
  10. Botezatu are carte ?
  11. Calugarul Ponta de la schitul PSD
  12. Stirile de rahat sint perene
  13. Mi-e o sila infinita !
  14. Va veni..
  15. Draga Orange Romania...
  16. Misu Predescu, cel mai tare producator de film si tv din Roamania
  17. Mama, sint celebru...mi-am zis
  18. Mihaela Radulescu arde distantele...
  19. Manifest impotriva prostirii !!!
  20. Memorabilul Bendeac

        Ultimele articole

        Ultimele comentarii