Adrian Furnicã

Flacara violet

Daca in filmuletul de la "Despre mine" port un tricou violet inseamna ca joi o sa am trafic maxim pe site ?



      Comentarii (2):

Nu exista trafic maxim. Sky is the limit... Si da, iti sta bine in violet :)

...inseamna doar ca iti sta bine in mov...chiar trebuie sa spun de doua ori intr-o zi ca sa retii aspectul? :)

Lasa un comentariu
Nume (obligatoriu)
Email (obligatoriu - nu se publica)

cod securitate Cod securitate



Alte articole:

  1. Prima zi de normalitate in Romania...
  2. Aveam o parere buna despre Lucian Avramescu
  3. Doua curve si un idiot.
  4. Calugarul Ponta de la schitul PSD
  5. Fujitsu a devenit brand romanesc
  6. Moni, Iri, Zavoranu, Pepe...o rusine
  7. Benzina pentru fraieri
  8. Codul roz dauneaza portofelului
  9. Mascariciul regelui se aproie de tron !
  10. Si ziceti ca am eu ceva cu Oprescu!
  11. Misu Predescu, cel mai tare producator de film si tv din Roamania
  12. Black Friday sau impozitul pe lacomie
  13. Bendeac asta nu ma lasa in pace !!
  14. Inainte sa beti Pepsi, strecurati-l printr-un tifon gros care retine chip-urile. Puneti-le intr-un recipient de plastic incet sa nu se sparga, scuturati bine pina se omogenizeaza, adaugati putin sampon si spalati-va bine pe cap. Cu ochii larg deschisi veti prinde posturi straine, cu ochiul drept porniti masina de spalat, cu stingul fierul de calcat, cu gura cascata raspundeti la aplelul telefonic, daca clatinati capul aprindeti lumina prima data, scuturati din nou si o stingeti. Atentie ca daca stranutati declanasati o reactie in lant care poate declansa un razboi atomic. Spasiba balsoi ! P.S. : Pentru alte trucuri scrieti-mi in privat.
  15. Mihaela Radulescu si oportunitatea de a tacea !
  16. Sorin Oprescu minte sau se inseala?
  17. HP Romania sau cum sa-ti tragi un glont in picior
  18. O poveste POLITISTA, plina de mister !!!
  19. Manifest impotriva prostirii !!!
  20. Super coruptibila Romanie

        Ultimele articole

        Ultimele comentarii