Adrian Furnicã

Flacara violet

Daca in filmuletul de la "Despre mine" port un tricou violet inseamna ca joi o sa am trafic maxim pe site ?



      Comentarii (2):

Nu exista trafic maxim. Sky is the limit... Si da, iti sta bine in violet :)

...inseamna doar ca iti sta bine in mov...chiar trebuie sa spun de doua ori intr-o zi ca sa retii aspectul? :)

Lasa un comentariu
Nume (obligatoriu)
Email (obligatoriu - nu se publica)

cod securitate Cod securitate



Alte articole:

  1. Antonia si gaura neagra a inteligentei
  2. Cite soacre suporti ?
  3. Cine nu-i cu mine nu e impotriva mea
  4. Sebastian Ghita mi-a devenit si mai simpatic
  5. Morti cu reclame
  6. Stiti cit de tare ma enerveaza ???
  7. Gusa,Cosmin Gusa...
  8. Rusine poporului care te asculta
  9. Daca ar fi mute ?
  10. Adelina Pestritu.Atit.
  11. De ce a crescut pretul benzinei?
  12. Stadionul fantoma
  13. Relansarea economica e sigura asa
  14. De azi sint clarvazator !
  15. Revine stirea idioata cu tirgul de nunti
  16. B 31 SPP
  17. Impozitul pe prostie si pe fudulie
  18. Monica Tatoiu recidiveaza
  19. Asa tara, asa candidiati...
  20. Oprescu si hypermarket-urile

        Ultimele articole

        Ultimele comentarii