Adrian Furnicã

Flacara violet

Daca in filmuletul de la "Despre mine" port un tricou violet inseamna ca joi o sa am trafic maxim pe site ?



      Comentarii (2):

Nu exista trafic maxim. Sky is the limit... Si da, iti sta bine in violet :)

...inseamna doar ca iti sta bine in mov...chiar trebuie sa spun de doua ori intr-o zi ca sa retii aspectul? :)

Lasa un comentariu
Nume (obligatoriu)
Email (obligatoriu - nu se publica)

cod securitate Cod securitate



Alte articole:

  1. Uritul si analfabeta....
  2. 35 de ani dupa
  3. Mama, sint celebru...mi-am zis
  4. Adelina Pestritu.Atit.
  5. Nu exista vina cloectiva
  6. Managerul Daniel si Catedrala ca simbol al trufiei
  7. Chiar s-a terminat ?
  8. Sa arda hotelurile !!
  9. Imposibila casatorie va avea loc?
  10. Trump, Trump, uber alles !!!
  11. Ia mai da-i Dracului pe toti !!
  12. Pat Metheny si seara de luni
  13. Toata lumea minte
  14. Vreau prostitutie
  15. Ferrari a ajuns emblema prostiei
  16. HP Romania sau cum sa-ti tragi un glont in picior
  17. Inca un matinal de poveste
  18. Mai ramine sa ardem vrajitoare la Universitate
  19. Black Friday, mori, da' mori incet !
  20. Discriminarea lui Marian Vanghelie

        Ultimele articole

        Ultimele comentarii