Adrian Furnicã

Flacara violet

Daca in filmuletul de la "Despre mine" port un tricou violet inseamna ca joi o sa am trafic maxim pe site ?



      Comentarii (2):

Nu exista trafic maxim. Sky is the limit... Si da, iti sta bine in violet :)

...inseamna doar ca iti sta bine in mov...chiar trebuie sa spun de doua ori intr-o zi ca sa retii aspectul? :)

Lasa un comentariu
Nume (obligatoriu)
Email (obligatoriu - nu se publica)

cod securitate Cod securitate



Alte articole:

  1. Cit de important esti ?
  2. Hotel FM vor cistiga Eurovision
  3. Raspuns la raspunsul lui Selly
  4. Adrian Nastase se gindeste la suspendarea lui Basescu
  5. Cacatul artistului e mai ieftin in Black Friday !!!
  6. Rizi de mori Raiffeisen Bank, mori !!
  7. Trump, Trump, uber alles !!!
  8. Ce se intimpla cu banii aia ?
  9. De ce a crescut pretul benzinei?
  10. Fujitsu a devenit brand romanesc
  11. Tichia de margaritar redivivus
  12. Toata lumea minte
  13. Si mumiile pling citeodata
  14. Gusa,Cosmin Gusa...
  15. Benzina pentru fraieri
  16. Ia mai da-i Dracului pe toti !!
  17. O multime de prosti
  18. Jacobs recidiveaza cu reclamele idioate
  19. B 31 SPP
  20. Senzational si in direct, tulburator !

        Ultimele articole

        Ultimele comentarii