Adrian Furnicã

Flacara violet

Daca in filmuletul de la "Despre mine" port un tricou violet inseamna ca joi o sa am trafic maxim pe site ?



      Comentarii (2):

Nu exista trafic maxim. Sky is the limit... Si da, iti sta bine in violet :)

...inseamna doar ca iti sta bine in mov...chiar trebuie sa spun de doua ori intr-o zi ca sa retii aspectul? :)

Lasa un comentariu
Nume (obligatoriu)
Email (obligatoriu - nu se publica)

cod securitate Cod securitate



Alte articole:

  1. Vreau prostitutie
  2. Ce au in comun sexul si Grebla ?
  3. Mihaela Radulescu arde distantele...
  4. Super coruptibila Romanie
  5. O multime de prosti
  6. Papagalul national a facut in pantaloni
  7. Hotel FM vor cistiga Eurovision
  8. Relansarea economica e sigura asa
  9. Manifest impotriva prostirii !!!
  10. Realitatea TV si umorul
  11. Olanda. Tara de drogati...
  12. Sa ne faca Bianca lista meseriilor pe care le-a incercat
  13. De ce Bianca Dragusanu??
  14. Hai sa te prostesc si eu putin !
  15. Se retrage si Phil Collins....
  16. Mama, sint celebru...mi-am zis
  17. Abonament la bordel
  18. Draga Orange Romania...
  19. Inainte sa beti Pepsi, strecurati-l printr-un tifon gros care retine chip-urile. Puneti-le intr-un recipient de plastic incet sa nu se sparga, scuturati bine pina se omogenizeaza, adaugati putin sampon si spalati-va bine pe cap. Cu ochii larg deschisi veti prinde posturi straine, cu ochiul drept porniti masina de spalat, cu stingul fierul de calcat, cu gura cascata raspundeti la aplelul telefonic, daca clatinati capul aprindeti lumina prima data, scuturati din nou si o stingeti. Atentie ca daca stranutati declanasati o reactie in lant care poate declansa un razboi atomic. Spasiba balsoi ! P.S. : Pentru alte trucuri scrieti-mi in privat.
  20. Se imparte natiunea in doua ?

        Ultimele articole

        Ultimele comentarii