Adrian Furnicã

Flacara violet

Daca in filmuletul de la "Despre mine" port un tricou violet inseamna ca joi o sa am trafic maxim pe site ?



      Comentarii (2):

Nu exista trafic maxim. Sky is the limit... Si da, iti sta bine in violet :)

...inseamna doar ca iti sta bine in mov...chiar trebuie sa spun de doua ori intr-o zi ca sa retii aspectul? :)

Lasa un comentariu
Nume (obligatoriu)
Email (obligatoriu - nu se publica)

cod securitate Cod securitate



Alte articole:

  1. O multime de prosti
  2. Striptease-ul dauneaza grav carierei
  3. Cum sa devi din actor bun politician prost
  4. Prostia ca tel suprem
  5. Nu stim sa protestam
  6. Toata lumea minte
  7. Sondaj de opinie...
  8. Calin Hera de la Evenimentul Zilei ma face prost.
  9. Inca un matinal de poveste
  10. Mai ramine sa ardem vrajitoare la Universitate
  11. De ce domnule ziarist sa murim pentru tine ?
  12. Miine e ziua mea de nastere !
  13. Bizonul corporatist
  14. Ziua cind a murit onoarea
  15. Nimeni nu are rest in magazine ?
  16. Hai sa te prostesc si eu putin !
  17. Antonia si gaura neagra a inteligentei
  18. Ferrari a ajuns emblema prostiei
  19. Lacrimile imi uda barba
  20. De azi sint clarvazator !

        Ultimele articole

        Ultimele comentarii