Adrian Furnicã

Flacara violet

Daca in filmuletul de la "Despre mine" port un tricou violet inseamna ca joi o sa am trafic maxim pe site ?



      Comentarii (2):

Nu exista trafic maxim. Sky is the limit... Si da, iti sta bine in violet :)

...inseamna doar ca iti sta bine in mov...chiar trebuie sa spun de doua ori intr-o zi ca sa retii aspectul? :)

Lasa un comentariu
Nume (obligatoriu)
Email (obligatoriu - nu se publica)

cod securitate Cod securitate



Alte articole:

  1. Poveste homosexualului care a ales sa respire pe cur !!!
  2. Fotbalul si televiziunea sint afaceri
  3. Sfinta tinerete legionara
  4. Avertizare extrem de serioasa!!
  5. Abonament la bordel
  6. Sebastian Ghita mi-a devenit si mai simpatic
  7. Cite soacre suporti ?
  8. Va place Brahms ? Dar salamul ?
  9. Cel mai plingacios dintre antrenori
  10. Finantarea TVR
  11. Revine stirea idioata cu tirgul de nunti
  12. Olanda. Tara de drogati...
  13. Tichia de margaritar redivivus
  14. Monica Tatoiu recidiveaza
  15. Proiect de lege impotriva prostirii
  16. De ce a crescut pretul benzinei?
  17. Uritul si analfabeta....
  18. Dan Tapalaga te urasc si pe tine !!
  19. Cine nu-i cu mine nu e impotriva mea
  20. Mihaela Radulescu si oportunitatea de a tacea !

        Ultimele articole

        Ultimele comentarii