Adrian Furnicã

Flacara violet

Daca in filmuletul de la "Despre mine" port un tricou violet inseamna ca joi o sa am trafic maxim pe site ?



      Comentarii (2):

Nu exista trafic maxim. Sky is the limit... Si da, iti sta bine in violet :)

...inseamna doar ca iti sta bine in mov...chiar trebuie sa spun de doua ori intr-o zi ca sa retii aspectul? :)

Lasa un comentariu
Nume (obligatoriu)
Email (obligatoriu - nu se publica)

cod securitate Cod securitate



Alte articole:

  1. Impozitul pe prostie si pe fudulie
  2. Tichia de margaritar redivivus
  3. Imi cer scuze. Pe omul in cauza il cheama Cozmin si e un....
  4. Black Friday sau impozitul pe lacomie
  5. Senzational si in direct, tulburator !
  6. Sfinta tinerete legionara
  7. Super coruptibila Romanie
  8. Ce nu intelege domnul Antonescu
  9. Gusa,Cosmin Gusa...
  10. Finantarea TVR
  11. Sa ne faca Bianca lista meseriilor pe care le-a incercat
  12. Discriminarea lui Marian Vanghelie
  13. Sorin Oprescu minte sau se inseala?
  14. Oprescu si hypermarket-urile
  15. Adrian Nastase se gindeste la suspendarea lui Basescu
  16. Sint curios sa citesc si eu...
  17. Cite soacre suporti ?
  18. Inca un matinal de poveste
  19. Emil Constantinescu recrut la Dinamo
  20. Onanisti din toate colturile internetului, uniti-va !!

        Ultimele articole

        Ultimele comentarii