Adrian Furnicã

Flacara violet

Daca in filmuletul de la "Despre mine" port un tricou violet inseamna ca joi o sa am trafic maxim pe site ?



      Comentarii (2):

Nu exista trafic maxim. Sky is the limit... Si da, iti sta bine in violet :)

...inseamna doar ca iti sta bine in mov...chiar trebuie sa spun de doua ori intr-o zi ca sa retii aspectul? :)

Lasa un comentariu
Nume (obligatoriu)
Email (obligatoriu - nu se publica)

cod securitate Cod securitate



Alte articole:

  1. Cit de prosti ne crede Cozmin Gusa?
  2. Hai sa te prostesc si eu putin !
  3. Marius Ghenea scriitorul...
  4. Berlinul nu a auzit de Bote
  5. Anti hypermarket-uri
  6. Prieteni de la Microsoft, respect. Boului, nu
  7. Oprescu si hypermarket-urile
  8. Dan Tapalaga te urasc si pe tine !!
  9. Sebastian Ghita mi-a devenit si mai simpatic
  10. Cit de important esti ?
  11. Mai ramine sa ardem vrajitoare la Universitate
  12. Laurette rimeaza cu trompete !
  13. Grava problema a opozitiei
  14. Proiect de lege impotriva prostirii
  15. Poveste homosexualului care a ales sa respire pe cur !!!
  16. Realitatea TV si umorul
  17. Black Friday sau impozitul pe lacomie
  18. Cacatul artistului e mai ieftin in Black Friday !!!
  19. Sex shop de partid
  20. Morti cu reclame

        Ultimele articole

        Ultimele comentarii