Adrian Furnicã

Flacara violet

Daca in filmuletul de la "Despre mine" port un tricou violet inseamna ca joi o sa am trafic maxim pe site ?



      Comentarii (2):

Nu exista trafic maxim. Sky is the limit... Si da, iti sta bine in violet :)

...inseamna doar ca iti sta bine in mov...chiar trebuie sa spun de doua ori intr-o zi ca sa retii aspectul? :)

Lasa un comentariu
Nume (obligatoriu)
Email (obligatoriu - nu se publica)

cod securitate Cod securitate



Alte articole:

  1. Onanisti din toate colturile internetului, uniti-va !!
  2. Bazac si nesimtirea ca emblema !
  3. Abonament la bordel
  4. Moni, Iri, Zavoranu, Pepe...o rusine
  5. Bendeac e atit de urit incit am schimbat 5 televizoare pina acum
  6. Monica Tatoiu refuzata si de canibali...
  7. Jacobs recidiveaza cu reclamele idioate
  8. Memorabilul Bendeac
  9. Asa tara, asa candidiati...
  10. Rizi de mori Raiffeisen Bank, mori !!
  11. Sint curios sa citesc si eu...
  12. Muzeul National de Arta al Romaniei
  13. Rusine poporului care te asculta
  14. Cit de important esti ?
  15. Morti cu reclame
  16. Ginditul de doua ori ca forma a ipocriziei
  17. Premiile cururilor !!
  18. Manifest impotriva prostirii !!!
  19. Daca ar fi mute ?
  20. Benzina pentru fraieri

        Ultimele articole

        Ultimele comentarii