Adrian Furnicã

Flacara violet

Daca in filmuletul de la "Despre mine" port un tricou violet inseamna ca joi o sa am trafic maxim pe site ?



      Comentarii (2):

Nu exista trafic maxim. Sky is the limit... Si da, iti sta bine in violet :)

...inseamna doar ca iti sta bine in mov...chiar trebuie sa spun de doua ori intr-o zi ca sa retii aspectul? :)

Lasa un comentariu
Nume (obligatoriu)
Email (obligatoriu - nu se publica)

cod securitate Cod securitate



Alte articole:

  1. Adelina Pestritu.Atit.
  2. Rusine poporului care te asculta
  3. Va place Brahms ? Dar salamul ?
  4. Bancherii nu se intilnesc cu bunul simt
  5. Fujitsu a devenit brand romanesc
  6. Sa arda hotelurile !!
  7. Calugarul Ponta de la schitul PSD
  8. Cit de important esti ?
  9. Dinamo la Waterloo
  10. Arheologia saboteaza Romania
  11. 35 de ani dupa
  12. Ioan Grosan si colaborarea cu securitatea
  13. Striptease-ul dauneaza grav carierei
  14. HP Romania sau cum sa-ti tragi un glont in picior
  15. Urmarire sexuala ?
  16. Ia mai da-i Dracului pe toti !!
  17. Prostia si nesimtirea sint pandemice
  18. De azi sint clarvazator !
  19. Vanghelie e cel mai tare
  20. De ce domnule ziarist sa murim pentru tine ?

        Ultimele articole

        Ultimele comentarii