Adrian Furnicã

Flacara violet

Daca in filmuletul de la "Despre mine" port un tricou violet inseamna ca joi o sa am trafic maxim pe site ?



      Comentarii (2):

Nu exista trafic maxim. Sky is the limit... Si da, iti sta bine in violet :)

...inseamna doar ca iti sta bine in mov...chiar trebuie sa spun de doua ori intr-o zi ca sa retii aspectul? :)

Lasa un comentariu
Nume (obligatoriu)
Email (obligatoriu - nu se publica)

cod securitate Cod securitate



Alte articole:

  1. Oprescu ma uraste in continuare
  2. Berlinul nu a auzit de Bote
  3. Mihaela Radulescu si oportunitatea de a tacea !
  4. Raspuns la raspunsul lui Selly
  5. 35 de ani dupa
  6. Azi e o zi istorica
  7. Manifest impotriva prostirii !!!
  8. Sa ne salveze cineva de Monica Tatoiu
  9. Ioan Grosan si colaborarea cu securitatea
  10. Pat Metheny si seara de luni
  11. Bazac si nesimtirea ca emblema !
  12. De ce a crescut pretul benzinei?
  13. Primavara
  14. Sint curios sa citesc si eu...
  15. Oana Zavoranu se simte cintareata
  16. Calin Hera de la Evenimentul Zilei ma face prost.
  17. Senzational si in direct, tulburator !
  18. Benzina pentru fraieri
  19. Zoe Petre, mare politician...
  20. O "casuta" cu 6 camere

        Ultimele articole

        Ultimele comentarii