Adrian Furnicã

Monica Tatoiu refuzata si de canibali...

Scrie in ziar ca Monica tatoiu a petrecut nu stiu ce in insula canibalilor. Pai daca s-a intors insemna ca aia saracii au preferat conserve sau au devenit vegetarieni..Cu sa maninci asa ceva? Cred ca nici fezanadat bine de tot. Cit sa o lasi pe madam in bait ca sa mearga bine la gratar? Asta trecind peste ghinionul de a-i avea fata in farfurie...

Nici un comentariu pentru acest articol

Lasa un comentariu
Nume (obligatoriu)
Email (obligatoriu - nu se publica)

cod securitate Cod securitate



Alte articole:

  1. Nu stim sa protestam
  2. Olanda. Tara de drogati...
  3. Cine nu-i cu mine nu e impotriva mea
  4. Ce se intimpla cu banii aia ?
  5. Cit de greu e sa o ai mica ?
  6. Moartea nu mai vine pe banda de magnetofon
  7. Super coruptibila Romanie
  8. Tichia de margaritar redivivus
  9. Oana Zavoranu se simte cintareata
  10. Bendeac e atit de urit incit am schimbat 5 televizoare pina acum
  11. Bogdan Baltazar te urasc!!
  12. B 31 SPP
  13. Rizi de mori Raiffeisen Bank, mori !!
  14. Dan Tapalaga te urasc si pe tine !!
  15. Discriminarea lui Marian Vanghelie
  16. Impotenta ca stare nationala
  17. Onanisti din toate colturile internetului, uniti-va !!
  18. Cit de prosti ne crede Cozmin Gusa?
  19. Adrian Nastase se gindeste la suspendarea lui Basescu
  20. 164 de mistreti

        Ultimele articole

        Ultimele comentarii