Adrian Furnicã

Dinamo la Waterloo

Declara Cristi Borcea ca il admira pe Napolen si ca obsesia lui este Liga Campionilor. Pai de cind este el la Dinamo, echipa asta se tot bate pentru Liga doar la Waterloo si sfirseste campionatul tot pe insula Sfinta Elena. O sa joace Dinamo in Liga atunci cind o sa cistige francezii campania din Rusia si batalia de la Waterloo. Si oricum in ultimii 10 de ani Gigi Becali a fost in comparatie cu Borcea,ducele de Welington.

      Comentarii (1):

Furi, vezi ca te spun lui Bibanu\' Ma lasi cu steaua aia( vezi ca am scris intentionat steaua cu s mic)?

Lasa un comentariu
Nume (obligatoriu)
Email (obligatoriu - nu se publica)

cod securitate Cod securitate



Alte articole:

  1. Mihaela Radulescu a enervat niste mafioti
  2. Vaca gestanta. Soc si groaza !
  3. Laurette rimeaza cu trompete !
  4. Antonia si gaura neagra a inteligentei
  5. Oprescu ma uraste in continuare
  6. Hai sa te prostesc si eu putin !
  7. Mai ramine sa ardem vrajitoare la Universitate
  8. De azi sint clarvazator !
  9. CNSAS ar trebui sa fie un loc obligatoriu de trecere
  10. Trump, Trump, uber alles !!!
  11. Morti cu reclame
  12. Cine a fost ciine ramine jigodie ?
  13. Cite soacre suporti ?
  14. Bote a filmat in Gradina Botanica
  15. Se imparte natiunea in doua ?
  16. Bizonul corporatist
  17. Arheologia saboteaza Romania
  18. Cit de prosti ne crede Cozmin Gusa?
  19. Stirile de rahat sint perene
  20. Impozitul pe prostie si pe fudulie

        Ultimele articole

        Ultimele comentarii