Adrian Furnicã

Dinamo la Waterloo

Declara Cristi Borcea ca il admira pe Napolen si ca obsesia lui este Liga Campionilor. Pai de cind este el la Dinamo, echipa asta se tot bate pentru Liga doar la Waterloo si sfirseste campionatul tot pe insula Sfinta Elena. O sa joace Dinamo in Liga atunci cind o sa cistige francezii campania din Rusia si batalia de la Waterloo. Si oricum in ultimii 10 de ani Gigi Becali a fost in comparatie cu Borcea,ducele de Welington.

      Comentarii (1):

Furi, vezi ca te spun lui Bibanu\' Ma lasi cu steaua aia( vezi ca am scris intentionat steaua cu s mic)?

Lasa un comentariu
Nume (obligatoriu)
Email (obligatoriu - nu se publica)

cod securitate Cod securitate



Alte articole:

  1. Jacobs recidiveaza cu reclamele idioate
  2. Mihaela Radulescu....lasa-ne
  3. Articol imbecil in Romania Libera...
  4. Rusine poporului care te asculta
  5. Exista o multime de cucoane cu probleme
  6. Nu mai am chef de francezi cu gura mare
  7. Bancherii nu se intilnesc cu bunul simt
  8. Gusa,Cosmin Gusa...
  9. Cit de greu e sa o ai mica ?
  10. Muzeul National de Arta al Romaniei
  11. Grava problema a opozitiei
  12. 164 de mistreti
  13. Managerul Daniel si Catedrala ca simbol al trufiei
  14. Striptease-ul dauneaza grav carierei
  15. Inca un matinal de poveste
  16. Sa ne faca Bianca lista meseriilor pe care le-a incercat
  17. Ginditul de doua ori ca forma a ipocriziei
  18. O "casuta" cu 6 camere
  19. Sondaj de opinie...
  20. Mama prostilor e mereu gravida !

        Ultimele articole

        Ultimele comentarii