Adrian Furnicã

Dinamo la Waterloo

Declara Cristi Borcea ca il admira pe Napolen si ca obsesia lui este Liga Campionilor. Pai de cind este el la Dinamo, echipa asta se tot bate pentru Liga doar la Waterloo si sfirseste campionatul tot pe insula Sfinta Elena. O sa joace Dinamo in Liga atunci cind o sa cistige francezii campania din Rusia si batalia de la Waterloo. Si oricum in ultimii 10 de ani Gigi Becali a fost in comparatie cu Borcea,ducele de Welington.

      Comentarii (1):

Furi, vezi ca te spun lui Bibanu\' Ma lasi cu steaua aia( vezi ca am scris intentionat steaua cu s mic)?

Lasa un comentariu
Nume (obligatoriu)
Email (obligatoriu - nu se publica)

cod securitate Cod securitate



Alte articole:

  1. Stai sa vezi..
  2. Mihaela Radulescu arde distantele...
  3. Ce se intimpla cu banii aia ?
  4. Nu mai am chef de francezi cu gura mare
  5. Adelina Pestritu.Atit.
  6. Mama prostilor e mereu gravida !
  7. Anti hypermarket-uri
  8. Bogdan Hossu si sclavagismul modern
  9. 35 de ani dupa
  10. Codul roz dauneaza portofelului
  11. Flacara violet
  12. Exista o multime de cucoane cu probleme
  13. Jacobs recidiveaza cu reclamele idioate
  14. Cite soacre suporti ?
  15. Calugarul Ponta de la schitul PSD
  16. Cine pe cine a otravit ?
  17. Misu Predescu, cel mai tare producator de film si tv din Roamania
  18. Vanghelie e cel mai tare
  19. Sa arda hotelurile !!
  20. Proiect de lege impotriva prostirii

        Ultimele articole

        Ultimele comentarii