Adrian Furnicã

Nu numai Inna l-a blestemat pe Trastariu

Privighetoarea vag masculina Trastariu zice ca i s-a facut rau in parcare pentru ca l-a blestemat Inna. E posibil. Pai daca s-a trezit dindu-si arama pe fata sa spuna ca mindra n-are talent ci doar noroc asa ii trebuie. Dar nu numai Inna l-a afurisit. Si eu am facut-o acum vreo trei ani cind am fost agasat si inundat de o caruta de spam-uri din partea domnisoarei Trastariu in care eram anuntat de tot ce facea dinsa, unde ciripeste si de ce, si ma invita sa-mi place ineptiile ei numite muzica. Daca am indraznit sa ma arat indignat si i-am trimis un replay prin care ma aratam deranjat de idiotenia de mail-uri primite, domnisoara care se ocupa de reclama patefonului m-a injurat. Dar dupa aia m-a sters din lista de prieteni. Pesemne ca s-a prins ca mie imi plac fetele adevarate nu alea sub acoperire.

Nici un comentariu pentru acest articol

Lasa un comentariu
Nume (obligatoriu)
Email (obligatoriu - nu se publica)

cod securitate Cod securitate



Alte articole:

  1. Emil Constantinescu recrut la Dinamo
  2. Mai ramine sa ardem vrajitoare la Universitate
  3. Doua curve si un idiot.
  4. Impozitul pe prostie si pe fudulie
  5. Ioan Grosan si colaborarea cu securitatea
  6. Despre claponii fricosi cu trompeta
  7. Baba Dochia e la televizor
  8. Fotbalul si televiziunea sint afaceri
  9. Marius Ghenea scriitorul...
  10. Daca ar fi mute ?
  11. Managerul Daniel si Catedrala ca simbol al trufiei
  12. Si daca Crin Antonescu va chiuli ?
  13. Ce se intimpla cu banii aia ?
  14. O multime de prosti
  15. Super coruptibila Romanie
  16. Urmarire sexuala ?
  17. Nu stim sa protestam
  18. Oprescu si hypermarket-urile
  19. Pat Metheny si seara de luni
  20. Benzina pentru fraieri

        Ultimele articole

        Ultimele comentarii