Adrian Furnicã

Realitatea TV si umorul

La ora 23 pe Realitatea TV, la domnul Striblea, Mugur Mihaescu incearca sa faca politica si fostul ministru de externe, nefericitul Cioroianu incearca sa aiba umor. Evident nici unul nu reuseste. Se comporta amindoi foarte doct supravegheati de domnul Pirvulescu care se face ca nu-i baga in seama. Ion M Ionita mesteca cu foc dind impresia ca se pricepe si toti la un loc incearca sa aleaga un prim ministru dintre niste posibili tehnocrati. Jalnic. Va dat seama cit de penibili sint? Oare o sa ma ajute sa dorm mai bine amalgamul asta de prostii debitate la ora 23? Noapte buna doamnelor si domnilor dupa o zi a Sfintului Valentin in care am iubit la fel ca si pina acum. Si Realitatea TV. Ar fi fost bine sa ramineti la stiri. Cu umorul stati prost.

Nici un comentariu pentru acest articol

Lasa un comentariu
Nume (obligatoriu)
Email (obligatoriu - nu se publica)

cod securitate Cod securitate



Alte articole:

  1. Ce inseamna "cu finalizare?"
  2. Sorin Oprescu minte sau se inseala?
  3. Bote a filmat in Gradina Botanica
  4. Moni, Iri, Zavoranu, Pepe...o rusine
  5. Imposibila casatorie va avea loc?
  6. Cretinii recidiveaza
  7. Nu mai am chef de francezi cu gura mare
  8. Laurette rimeaza cu trompete !
  9. Zoe Petre, mare politician...
  10. Nu-mi ajunge Oana si Moni ! Hop si Tatoiu !
  11. Morti cu reclame
  12. Ginditul de doua ori ca forma a ipocriziei
  13. Stadionul fantoma
  14. Cite soacre suporti ?
  15. Si ziceti ca am eu ceva cu Oprescu!
  16. Platon nu stie sa munceasca bai prostilor !
  17. Ziua cind a murit onoarea
  18. Va veni..
  19. Exista o multime de cucoane cu probleme
  20. Crudul destin al lui Crudu

        Ultimele articole

        Ultimele comentarii