Adrian Furnicã

Realitatea TV si umorul

La ora 23 pe Realitatea TV, la domnul Striblea, Mugur Mihaescu incearca sa faca politica si fostul ministru de externe, nefericitul Cioroianu incearca sa aiba umor. Evident nici unul nu reuseste. Se comporta amindoi foarte doct supravegheati de domnul Pirvulescu care se face ca nu-i baga in seama. Ion M Ionita mesteca cu foc dind impresia ca se pricepe si toti la un loc incearca sa aleaga un prim ministru dintre niste posibili tehnocrati. Jalnic. Va dat seama cit de penibili sint? Oare o sa ma ajute sa dorm mai bine amalgamul asta de prostii debitate la ora 23? Noapte buna doamnelor si domnilor dupa o zi a Sfintului Valentin in care am iubit la fel ca si pina acum. Si Realitatea TV. Ar fi fost bine sa ramineti la stiri. Cu umorul stati prost.

Nici un comentariu pentru acest articol

Lasa un comentariu
Nume (obligatoriu)
Email (obligatoriu - nu se publica)

cod securitate Cod securitate



Alte articole:

  1. Uritul si analfabeta....
  2. Mi-e o sila infinita !
  3. Black Friday, mori, da' mori incet !
  4. Despre claponii fricosi cu trompeta
  5. Senzational si in direct, tulburator !
  6. Platon nu stie sa munceasca bai prostilor !
  7. Monica Tatoiu refuzata si de canibali...
  8. Finantarea TVR
  9. Cine nu-i cu mine nu e impotriva mea
  10. Bodnariu....Cazul Bodnariu ?
  11. Prima zi de normalitate in Romania...
  12. Oprescu si hypermarket-urile
  13. Berlinul nu a auzit de Bote
  14. Prieteni de la Microsoft, respect. Boului, nu
  15. Sfinta tinerete legionara
  16. Cine a fost ciine ramine jigodie ?
  17. Miine e ziua mea de nastere !
  18. Nu numai Inna l-a blestemat pe Trastariu
  19. Declaratie in exclusivitate pentru site-ul meu
  20. De ce a crescut pretul benzinei?

        Ultimele articole

        Ultimele comentarii