Adrian Furnicã

Realitatea TV si umorul

La ora 23 pe Realitatea TV, la domnul Striblea, Mugur Mihaescu incearca sa faca politica si fostul ministru de externe, nefericitul Cioroianu incearca sa aiba umor. Evident nici unul nu reuseste. Se comporta amindoi foarte doct supravegheati de domnul Pirvulescu care se face ca nu-i baga in seama. Ion M Ionita mesteca cu foc dind impresia ca se pricepe si toti la un loc incearca sa aleaga un prim ministru dintre niste posibili tehnocrati. Jalnic. Va dat seama cit de penibili sint? Oare o sa ma ajute sa dorm mai bine amalgamul asta de prostii debitate la ora 23? Noapte buna doamnelor si domnilor dupa o zi a Sfintului Valentin in care am iubit la fel ca si pina acum. Si Realitatea TV. Ar fi fost bine sa ramineti la stiri. Cu umorul stati prost.

Nici un comentariu pentru acest articol

Lasa un comentariu
Nume (obligatoriu)
Email (obligatoriu - nu se publica)

cod securitate Cod securitate



Alte articole:

  1. Bizonul corporatist
  2. Vreau prostitutie
  3. Daca ar fi mute ?
  4. Cine nu-i cu mine nu e impotriva mea
  5. Misu Predescu, cel mai tare producator de film si tv din Roamania
  6. Despre claponii fricosi cu trompeta
  7. Mihaela Radulescu a enervat niste mafioti
  8. Mi-e o sila infinita !
  9. Nu exista vina cloectiva
  10. Manifest impotriva prostirii !!!
  11. Mahalagismul normal, uzual, national
  12. Bogdan Hossu si sclavagismul modern
  13. Cit de prosti ne crede Cozmin Gusa?
  14. Oprescu ma uraste in continuare
  15. O "casuta" cu 6 camere
  16. Avertizare extrem de serioasa!!
  17. De ce domnule ziarist sa murim pentru tine ?
  18. Hotel FM vor cistiga Eurovision
  19. De ce oare sintem atit de legati de bulgari ?
  20. Stirile de rahat sint perene

        Ultimele articole

        Ultimele comentarii