Adrian Furnicã

Proiect de lege impotriva prostirii

Din cind in cind prin tot felul de ziare si televiziuni apare cite o clarvazatoare care ne spune cite o imbecilitate emanata clar dintr-o minte perversa si lipsita de simtul ridicolului. Vine iar din America aia a ei Carmen Hara si pozind rastignita pe o canapea ca o balena esuata si rinjung ca o butelie constipata ( na ca am facut versuri) emite cite o judecata de valoare demna de cartea recordurilor timpitilor. Nu am sa inteleg niciodata de ce e promovata porcaria asta si de ce unii se si uita la ea dar chiar simt o revolta numai cind o vad. Este o prostire pe fata care nu are nimic de-a face cu divertismentul si care ma face sa ma intreb pina unde vor merge cu chestia asta. Nu s-ar putea da o lege impotriva prostirii programamtice a poprului asta ? Dar ce ma mir ? Cine sa o dea? Parlamentul? Adica sa dea o lege impotriva lor ? Niciodata . Asa ca ramin la lectura si la injuratura . Pe ei , pe mama lor...ma scuzati dar n-am gasit alta rima.

Nici un comentariu pentru acest articol

Lasa un comentariu
Nume (obligatoriu)
Email (obligatoriu - nu se publica)

cod securitate Cod securitate



Alte articole:

  1. Arheologia saboteaza Romania
  2. Cum mi-a devenit Osama Bin Laden simpatic
  3. De ce domnule ziarist sa murim pentru tine ?
  4. Articol imbecil in Romania Libera...
  5. Raspuns la raspunsul lui Selly
  6. Marius Ghenea scriitorul...
  7. Si mumiile pling citeodata
  8. Memorabilul Bendeac
  9. Codul roz dauneaza portofelului
  10. Si daca Crin Antonescu va chiuli ?
  11. Realitatea TV si umorul
  12. Azi e o zi istorica
  13. Oprescu ma uraste in continuare
  14. Nimeni nu are rest in magazine ?
  15. Hai sa te prostesc si eu putin !
  16. Prima zi de normalitate in Romania...
  17. Imposibila casatorie va avea loc?
  18. Mahalagismul normal, uzual, national
  19. Stadionul fantoma
  20. Discriminarea lui Marian Vanghelie

        Ultimele articole

        Ultimele comentarii