Adrian Furnicã

Proiect de lege impotriva prostirii

Din cind in cind prin tot felul de ziare si televiziuni apare cite o clarvazatoare care ne spune cite o imbecilitate emanata clar dintr-o minte perversa si lipsita de simtul ridicolului. Vine iar din America aia a ei Carmen Hara si pozind rastignita pe o canapea ca o balena esuata si rinjung ca o butelie constipata ( na ca am facut versuri) emite cite o judecata de valoare demna de cartea recordurilor timpitilor. Nu am sa inteleg niciodata de ce e promovata porcaria asta si de ce unii se si uita la ea dar chiar simt o revolta numai cind o vad. Este o prostire pe fata care nu are nimic de-a face cu divertismentul si care ma face sa ma intreb pina unde vor merge cu chestia asta. Nu s-ar putea da o lege impotriva prostirii programamtice a poprului asta ? Dar ce ma mir ? Cine sa o dea? Parlamentul? Adica sa dea o lege impotriva lor ? Niciodata . Asa ca ramin la lectura si la injuratura . Pe ei , pe mama lor...ma scuzati dar n-am gasit alta rima.

Nici un comentariu pentru acest articol

Lasa un comentariu
Nume (obligatoriu)
Email (obligatoriu - nu se publica)

cod securitate Cod securitate



Alte articole:

  1. Mi-e o sila infinita !
  2. Cit de important esti ?
  3. Exista o multime de cucoane cu probleme
  4. Emil Constantinescu recrut la Dinamo
  5. Rizi de mori Raiffeisen Bank, mori !!
  6. Cretinii recidiveaza
  7. Memorabilul Bendeac
  8. Realitatea TV si umorul
  9. Relansarea economica e sigura asa
  10. Vaca gestanta. Soc si groaza !
  11. Chiar s-a terminat ?
  12. Gheorghe Udriste citeste ziarul pe net !!
  13. Olanda. Tara de drogati...
  14. Managerul Daniel si Catedrala ca simbol al trufiei
  15. Vreau prostitutie
  16. Adrian Nastase se gindeste la suspendarea lui Basescu
  17. Botezatu are carte ?
  18. Rusine poporului care te asculta
  19. Stiti cit de tare ma enerveaza ???
  20. Sint curios sa citesc si eu...

        Ultimele articole

        Ultimele comentarii