Adrian Furnicã

Nimeni nu are rest in magazine ?

De ce oare daca stiu ca trebuie sa dea rest bani marunti casierele din Romania nu fac ceva ca sa tina banutii aia in casa? Nu de putine ori nu pot cumpara cite ceva pentru ca fetele alea n-au rest. Azi, iaurt!!

      Comentarii (1):

Din cauza ca Vanzatoarele din tara nu tin la banii marunti. \"Banu-i ban...\" spune o pilda. Va informez ca si conationalii nostri cand calatoresc in strainatate au intentia sa nu mai ia restul marunt! si sa dea ciubuc. Asta-i spiritul nostru. Stiti ca la izvorul Dunarii pe o placa a unei ONG din tara se scrie: \"Romanii au stat ca un bastion in calea navalitorilor barbari\" deci e firesc sa dai ciubuc si sa nu dai rest!

Lasa un comentariu
Nume (obligatoriu)
Email (obligatoriu - nu se publica)

cod securitate Cod securitate



Alte articole:

  1. Fujitsu a devenit brand romanesc
  2. Primavara
  3. Oana Zavoranu se simte cintareata
  4. Chiar s-a terminat ?
  5. Sa ne faca Bianca lista meseriilor pe care le-a incercat
  6. Azi e o zi istorica
  7. O multime de prosti
  8. Hotel FM vor cistiga Eurovision
  9. Monica Tatoiu refuzata si de canibali...
  10. Nu numai Inna l-a blestemat pe Trastariu
  11. Ziua cind a murit onoarea
  12. Arheologia saboteaza Romania
  13. Impozitul pe prostie si pe fudulie
  14. Discriminarea lui Marian Vanghelie
  15. Olanda. Tara de drogati...
  16. Super coruptibila Romanie
  17. Misu Predescu, cel mai tare producator de film si tv din Roamania
  18. Va veni..
  19. Dan Tapalaga te urasc si pe tine !!
  20. Declaratie in exclusivitate pentru site-ul meu

        Ultimele articole

        Ultimele comentarii