Adrian Furnicã

Stai sa vezi..

Stai sa vezi ce o sa ma enervez miine cind o sa citesc interviul Mihaelei Radulescu din Gandul Magazin. Abia astept sa fac o gilceava pe cinste. Putine vedete de carton ma enerveaza atit de tare ca persoana in cauza. Sa pozezi in diva moralizatoare cind lumea iti cunoaste trecutul este o chestie care tine de bun simt. Sau mai bine spus de lipsa lui. Revin miine dupa ce citesc interviul cucoanei.

Nici un comentariu pentru acest articol

Lasa un comentariu
Nume (obligatoriu)
Email (obligatoriu - nu se publica)

cod securitate Cod securitate



Alte articole:

  1. Bizonul corporatist
  2. Lacrimile imi uda barba
  3. Moni, Iri, Zavoranu, Pepe...o rusine
  4. Ce au in comun sexul si Grebla ?
  5. Moartea ca si sexul vinde cel mai bine
  6. Marius Ghenea scriitorul...
  7. De ce ar trebui sa demisioneze Lucescu jr !
  8. Finantarea TVR
  9. Muzeul National de Arta al Romaniei
  10. Si ziceti ca am eu ceva cu Oprescu!
  11. Platon nu stie sa munceasca bai prostilor !
  12. Sa moara fumatul sa traiasca fumatorii
  13. Si daca Crin Antonescu va chiuli ?
  14. Adelina Pestritu.Atit.
  15. Super coruptibila Romanie
  16. Bazac si nesimtirea ca emblema !
  17. Fujitsu a devenit brand romanesc
  18. Mahalagismul normal, uzual, national
  19. Bogdan Baltazar te urasc!!
  20. Doua curve si un idiot.

        Ultimele articole

        Ultimele comentarii