Adrian Furnicã

Stai sa vezi..

Stai sa vezi ce o sa ma enervez miine cind o sa citesc interviul Mihaelei Radulescu din Gandul Magazin. Abia astept sa fac o gilceava pe cinste. Putine vedete de carton ma enerveaza atit de tare ca persoana in cauza. Sa pozezi in diva moralizatoare cind lumea iti cunoaste trecutul este o chestie care tine de bun simt. Sau mai bine spus de lipsa lui. Revin miine dupa ce citesc interviul cucoanei.

Nici un comentariu pentru acest articol

Lasa un comentariu
Nume (obligatoriu)
Email (obligatoriu - nu se publica)

cod securitate Cod securitate



Alte articole:

  1. Sfinta tinerete legionara
  2. Fujitsu a devenit brand romanesc
  3. Ginditul de doua ori ca forma a ipocriziei
  4. Premiile cururilor !!
  5. Monica Tatoiu refuzata si de canibali...
  6. Draga HP-ule romanesc...
  7. Mama, sint celebru...mi-am zis
  8. Papagalul national a facut in pantaloni
  9. Moni, Iri, Zavoranu, Pepe...o rusine
  10. Mascariciul regelui se aproie de tron !
  11. Chiar s-a terminat ?
  12. Mihaela Radulescu a enervat niste mafioti
  13. Cacatul artistului e mai ieftin in Black Friday !!!
  14. Miine e ziua mea de nastere !
  15. Adelina Pestritu.Atit.
  16. Olanda. Tara de drogati...
  17. Hotel FM vor cistiga Eurovision
  18. Cit de nenorociti pot fi bancherii astia ??
  19. Ce au in comun sexul si Grebla ?
  20. O "casuta" cu 6 camere

        Ultimele articole

        Ultimele comentarii