Adrian Furnicã

O "casuta" cu 6 camere

Declara azi Mioara Roman ca sta intr-o "casuta" cu 6 camere in Primaverii...Ce mare lucru? Pai sa se mute in Drumul Taberei sau Berceni. Sa vada si Oana Roman cum e sa pleci la club noaptea dintr-un cartier adevarat. Iar daca nota consumatiei e mai mica ii ramin bani si de chirie...

Nici un comentariu pentru acest articol

Lasa un comentariu
Nume (obligatoriu)
Email (obligatoriu - nu se publica)

cod securitate Cod securitate



Alte articole:

  1. Sa se faca...mall-uri ! Si mall-uri se facura!
  2. Rizi de mori Raiffeisen Bank, mori !!
  3. Prima zi de normalitate in Romania...
  4. Nimeni nu are rest in magazine ?
  5. Impotenta ca stare nationala
  6. Oprescu ma uraste in continuare
  7. Stirile de rahat sint perene
  8. CNSAS ar trebui sa fie un loc obligatoriu de trecere
  9. Fujitsu a devenit brand romanesc
  10. Finantarea TVR
  11. Super coruptibila Romanie
  12. De ce Bianca Dragusanu??
  13. Ce nu intelege domnul Antonescu
  14. Sorin Oprescu minte sau se inseala?
  15. Bendeac e atit de urit incit am schimbat 5 televizoare pina acum
  16. Raspuns la raspunsul lui Selly
  17. Cretinii recidiveaza
  18. Morti cu reclame
  19. Sondaj de opinie...
  20. Dan Tapalaga te urasc si pe tine !!

        Ultimele articole

        Ultimele comentarii