Adrian Furnicã

O "casuta" cu 6 camere

Declara azi Mioara Roman ca sta intr-o "casuta" cu 6 camere in Primaverii...Ce mare lucru? Pai sa se mute in Drumul Taberei sau Berceni. Sa vada si Oana Roman cum e sa pleci la club noaptea dintr-un cartier adevarat. Iar daca nota consumatiei e mai mica ii ramin bani si de chirie...

Nici un comentariu pentru acest articol

Lasa un comentariu
Nume (obligatoriu)
Email (obligatoriu - nu se publica)

cod securitate Cod securitate



Alte articole:

  1. Articol imbecil in Romania Libera...
  2. Ia mai da-i Dracului pe toti !!
  3. Draga HP-ule romanesc...
  4. Cit de important esti ?
  5. Oprescu si hypermarket-urile
  6. Despre claponii fricosi cu trompeta
  7. Codul roz dauneaza portofelului
  8. Striptease-ul dauneaza grav carierei
  9. Cum sa devi din actor bun politician prost
  10. Poveste homosexualului care a ales sa respire pe cur !!!
  11. Adrian Nastase se gindeste la suspendarea lui Basescu
  12. Si ziceti ca am eu ceva cu Oprescu!
  13. Raspuns la raspunsul lui Selly
  14. Ginditul de doua ori ca forma a ipocriziei
  15. Managerul Daniel si Catedrala ca simbol al trufiei
  16. Cit de prosti ne crede Cozmin Gusa?
  17. De ce Bianca Dragusanu??
  18. Dinamo la Waterloo
  19. Trump, Trump, uber alles !!!
  20. Ziua cind a murit onoarea

        Ultimele articole

        Ultimele comentarii