Adrian Furnicã

O "casuta" cu 6 camere

Declara azi Mioara Roman ca sta intr-o "casuta" cu 6 camere in Primaverii...Ce mare lucru? Pai sa se mute in Drumul Taberei sau Berceni. Sa vada si Oana Roman cum e sa pleci la club noaptea dintr-un cartier adevarat. Iar daca nota consumatiei e mai mica ii ramin bani si de chirie...

Nici un comentariu pentru acest articol

Lasa un comentariu
Nume (obligatoriu)
Email (obligatoriu - nu se publica)

cod securitate Cod securitate



Alte articole:

  1. Vanghelie e cel mai tare
  2. Prostia si nesimtirea sint pandemice
  3. Miine e ziua mea de nastere !
  4. Revine stirea idioata cu tirgul de nunti
  5. Nu-mi ajunge Oana si Moni ! Hop si Tatoiu !
  6. De ce Bianca Dragusanu??
  7. Prieteni de la Microsoft, respect. Boului, nu
  8. Mama prostilor e mereu gravida !
  9. Articol imbecil in Romania Libera...
  10. Se retrage si Phil Collins....
  11. Mascariciul regelui se aproie de tron !
  12. Bodnariu....Cazul Bodnariu ?
  13. Mai ramine sa ardem vrajitoare la Universitate
  14. Emil Constantinescu recrut la Dinamo
  15. Stiti cit de tare ma enerveaza ???
  16. Cit de important esti ?
  17. Inca un pasaj inutil...
  18. Bancherii nu se intilnesc cu bunul simt
  19. Senzational si in direct, tulburator !
  20. Vreau prostitutie

        Ultimele articole

        Ultimele comentarii