Adrian Furnicã

O "casuta" cu 6 camere

Declara azi Mioara Roman ca sta intr-o "casuta" cu 6 camere in Primaverii...Ce mare lucru? Pai sa se mute in Drumul Taberei sau Berceni. Sa vada si Oana Roman cum e sa pleci la club noaptea dintr-un cartier adevarat. Iar daca nota consumatiei e mai mica ii ramin bani si de chirie...

Nici un comentariu pentru acest articol

Lasa un comentariu
Nume (obligatoriu)
Email (obligatoriu - nu se publica)

cod securitate Cod securitate



Alte articole:

  1. HP Romania sau cum sa-ti tragi un glont in picior
  2. Olanda. Tara de drogati...
  3. Draga HP-ule romanesc...
  4. Berlinul nu a auzit de Bote
  5. Mai ramine sa ardem vrajitoare la Universitate
  6. Nimeni nu are rest in magazine ?
  7. Imposibila casatorie va avea loc?
  8. Calugarul Ponta de la schitul PSD
  9. Vanghelie e cel mai tare
  10. Moartea ca si sexul vinde cel mai bine
  11. Rusine poporului care te asculta
  12. Scrisoare catre domnu' Soros
  13. Mama, sint celebru...mi-am zis
  14. Poveste homosexualului care a ales sa respire pe cur !!!
  15. Striptease-ul dauneaza grav carierei
  16. Urmarire sexuala ?
  17. Rizi de mori Raiffeisen Bank, mori !!
  18. Cacatul artistului e mai ieftin in Black Friday !!!
  19. Papagalul national a facut in pantaloni
  20. Misu Predescu, cel mai tare producator de film si tv din Roamania

        Ultimele articole

        Ultimele comentarii