Adrian Furnicã

O "casuta" cu 6 camere

Declara azi Mioara Roman ca sta intr-o "casuta" cu 6 camere in Primaverii...Ce mare lucru? Pai sa se mute in Drumul Taberei sau Berceni. Sa vada si Oana Roman cum e sa pleci la club noaptea dintr-un cartier adevarat. Iar daca nota consumatiei e mai mica ii ramin bani si de chirie...

Nici un comentariu pentru acest articol

Lasa un comentariu
Nume (obligatoriu)
Email (obligatoriu - nu se publica)

cod securitate Cod securitate



Alte articole:

  1. Doua curve si un idiot.
  2. Inainte sa beti Pepsi, strecurati-l printr-un tifon gros care retine chip-urile. Puneti-le intr-un recipient de plastic incet sa nu se sparga, scuturati bine pina se omogenizeaza, adaugati putin sampon si spalati-va bine pe cap. Cu ochii larg deschisi veti prinde posturi straine, cu ochiul drept porniti masina de spalat, cu stingul fierul de calcat, cu gura cascata raspundeti la aplelul telefonic, daca clatinati capul aprindeti lumina prima data, scuturati din nou si o stingeti. Atentie ca daca stranutati declanasati o reactie in lant care poate declansa un razboi atomic. Spasiba balsoi ! P.S. : Pentru alte trucuri scrieti-mi in privat.
  3. Cit de greu e sa o ai mica ?
  4. Striptease-ul dauneaza grav carierei
  5. Ginditul de doua ori ca forma a ipocriziei
  6. Benzina pentru fraieri
  7. Nu-mi ajunge Oana si Moni ! Hop si Tatoiu !
  8. Ce se intimpla cu banii aia ?
  9. Oprescu ma uraste in continuare
  10. Bendeac asta nu ma lasa in pace !!
  11. Chiar s-a terminat ?
  12. Draga HP-ule romanesc...
  13. Cit de nenorociti pot fi bancherii astia ??
  14. Managerul Daniel si Catedrala ca simbol al trufiei
  15. Tichia de margaritar redivivus
  16. Cum sa devi din actor bun politician prost
  17. Cretinii recidiveaza
  18. Bogdan Baltazar te urasc!!
  19. 35 de ani dupa
  20. Ce inseamna "cu finalizare?"

        Ultimele articole

        Ultimele comentarii