Adrian Furnicã

O "casuta" cu 6 camere

Declara azi Mioara Roman ca sta intr-o "casuta" cu 6 camere in Primaverii...Ce mare lucru? Pai sa se mute in Drumul Taberei sau Berceni. Sa vada si Oana Roman cum e sa pleci la club noaptea dintr-un cartier adevarat. Iar daca nota consumatiei e mai mica ii ramin bani si de chirie...

Nici un comentariu pentru acest articol

Lasa un comentariu
Nume (obligatoriu)
Email (obligatoriu - nu se publica)

cod securitate Cod securitate



Alte articole:

  1. Olanda. Tara de drogati...
  2. Moartea ca si sexul vinde cel mai bine
  3. Prostia si nesimtirea sint pandemice
  4. Sondaj de opinie...
  5. Jacobs recidiveaza cu reclamele idioate
  6. Impotenta ca stare nationala
  7. Stirile de rahat sint perene
  8. Si mumiile pling citeodata
  9. Poveste homosexualului care a ales sa respire pe cur !!!
  10. Mama prostilor e mereu gravida !
  11. Rizi de mori Raiffeisen Bank, mori !!
  12. Cretinii recidiveaza
  13. Nu mai am chef de francezi cu gura mare
  14. Nimeni nu are rest in magazine ?
  15. Cit de nenorociti pot fi bancherii astia ??
  16. Rusine poporului care te asculta
  17. Stadionul fantoma
  18. Lacrimile imi uda barba
  19. Senzational si in direct, tulburator !
  20. Platon nu stie sa munceasca bai prostilor !

        Ultimele articole

        Ultimele comentarii