Adrian Furnicã

O "casuta" cu 6 camere

Declara azi Mioara Roman ca sta intr-o "casuta" cu 6 camere in Primaverii...Ce mare lucru? Pai sa se mute in Drumul Taberei sau Berceni. Sa vada si Oana Roman cum e sa pleci la club noaptea dintr-un cartier adevarat. Iar daca nota consumatiei e mai mica ii ramin bani si de chirie...

Nici un comentariu pentru acest articol

Lasa un comentariu
Nume (obligatoriu)
Email (obligatoriu - nu se publica)

cod securitate Cod securitate



Alte articole:

  1. Moni, Iri, Zavoranu, Pepe...o rusine
  2. Cine nu-i cu mine nu e impotriva mea
  3. De azi sint clarvazator !
  4. Gusa,Cosmin Gusa...
  5. Tichia de margaritar redivivus
  6. Raspuns la raspunsul lui Selly
  7. Va veni..
  8. Vreau si eu stiri...Cine mi le da ?
  9. Nu numai Inna l-a blestemat pe Trastariu
  10. Adelina Pestritu.Atit.
  11. Mihaela Radulescu si oportunitatea de a tacea !
  12. Lacrimile imi uda barba
  13. Premiile cururilor !!
  14. Toata lumea minte
  15. Ce se intimpla cu banii aia ?
  16. Arheologia saboteaza Romania
  17. Ciuma generala si pelagra de sector !!!
  18. Avertizare extrem de serioasa!!
  19. HP Romania sau cum sa-ti tragi un glont in picior
  20. B 31 SPP

        Ultimele articole

        Ultimele comentarii