Adrian Furnicã

O "casuta" cu 6 camere

Declara azi Mioara Roman ca sta intr-o "casuta" cu 6 camere in Primaverii...Ce mare lucru? Pai sa se mute in Drumul Taberei sau Berceni. Sa vada si Oana Roman cum e sa pleci la club noaptea dintr-un cartier adevarat. Iar daca nota consumatiei e mai mica ii ramin bani si de chirie...

Nici un comentariu pentru acest articol

Lasa un comentariu
Nume (obligatoriu)
Email (obligatoriu - nu se publica)

cod securitate Cod securitate



Alte articole:

  1. Inca un matinal de poveste
  2. Senzational si in direct, tulburator !
  3. Bazac si nesimtirea ca emblema !
  4. Cacatul artistului e mai ieftin in Black Friday !!!
  5. Prostia si nesimtirea sint pandemice
  6. Black Friday, mori, da' mori incet !
  7. CNSAS ar trebui sa fie un loc obligatoriu de trecere
  8. Sa ne salveze cineva de Monica Tatoiu
  9. Primavara
  10. Ioan Grosan si colaborarea cu securitatea
  11. Morti cu reclame
  12. Cum isi bate joc HP de parteneri
  13. Zoe Petre, mare politician...
  14. Stiti cit de tare ma enerveaza ???
  15. O poveste POLITISTA, plina de mister !!!
  16. De ce domnule ziarist sa murim pentru tine ?
  17. Draga HP-ule romanesc...
  18. Nu mai am chef de francezi cu gura mare
  19. Si mumiile pling citeodata
  20. Cel mai plingacios dintre antrenori

        Ultimele articole

        Ultimele comentarii