Adrian Furnicã

O "casuta" cu 6 camere

Declara azi Mioara Roman ca sta intr-o "casuta" cu 6 camere in Primaverii...Ce mare lucru? Pai sa se mute in Drumul Taberei sau Berceni. Sa vada si Oana Roman cum e sa pleci la club noaptea dintr-un cartier adevarat. Iar daca nota consumatiei e mai mica ii ramin bani si de chirie...

Nici un comentariu pentru acest articol

Lasa un comentariu
Nume (obligatoriu)
Email (obligatoriu - nu se publica)

cod securitate Cod securitate



Alte articole:

  1. CNSAS ar trebui sa fie un loc obligatoriu de trecere
  2. Mihaela Radulescu a enervat niste mafioti
  3. Cine nu-i cu mine nu e impotriva mea
  4. Morti cu reclame
  5. Bote a filmat in Gradina Botanica
  6. Aveam o parere buna despre Lucian Avramescu
  7. Cit de important esti ?
  8. Botezatu are carte ?
  9. Vreau prostitutie
  10. Trump, Trump, uber alles !!!
  11. Calugarul Ponta de la schitul PSD
  12. Oprescu ma uraste in continuare
  13. Cit de prosti ne crede Cozmin Gusa?
  14. Ciuma generala si pelagra de sector !!!
  15. Proiect de lege impotriva prostirii
  16. Senzational si in direct, tulburator !
  17. Ginditul de doua ori ca forma a ipocriziei
  18. Stiti cit de tare ma enerveaza ???
  19. Realitatea TV si umorul
  20. Sa moara fumatul sa traiasca fumatorii

        Ultimele articole

        Ultimele comentarii