Adrian Furnicã

O "casuta" cu 6 camere

Declara azi Mioara Roman ca sta intr-o "casuta" cu 6 camere in Primaverii...Ce mare lucru? Pai sa se mute in Drumul Taberei sau Berceni. Sa vada si Oana Roman cum e sa pleci la club noaptea dintr-un cartier adevarat. Iar daca nota consumatiei e mai mica ii ramin bani si de chirie...

Nici un comentariu pentru acest articol

Lasa un comentariu
Nume (obligatoriu)
Email (obligatoriu - nu se publica)

cod securitate Cod securitate



Alte articole:

  1. Lacrimile imi uda barba
  2. Cit de prosti ne crede Cozmin Gusa?
  3. Mahalagismul normal, uzual, national
  4. Draga Orange Romania...
  5. Ia mai da-i Dracului pe toti !!
  6. Aveam o parere buna despre Lucian Avramescu
  7. 164 de mistreti
  8. Super coruptibila Romanie
  9. Cel mai plingacios dintre antrenori
  10. De ce ar trebui sa demisioneze Lucescu jr !
  11. Fotbalul si televiziunea sint afaceri
  12. Daca ar fi mute ?
  13. Misu Predescu, cel mai tare producator de film si tv din Roamania
  14. Sa ne faca Bianca lista meseriilor pe care le-a incercat
  15. Anti hypermarket-uri
  16. Moartea ca si sexul vinde cel mai bine
  17. Cine a fost ciine ramine jigodie ?
  18. Memorabilul Bendeac
  19. Mama prostilor e mereu gravida !
  20. B 31 SPP

        Ultimele articole

        Ultimele comentarii