Adrian Furnicã

O "casuta" cu 6 camere

Declara azi Mioara Roman ca sta intr-o "casuta" cu 6 camere in Primaverii...Ce mare lucru? Pai sa se mute in Drumul Taberei sau Berceni. Sa vada si Oana Roman cum e sa pleci la club noaptea dintr-un cartier adevarat. Iar daca nota consumatiei e mai mica ii ramin bani si de chirie...

Nici un comentariu pentru acest articol

Lasa un comentariu
Nume (obligatoriu)
Email (obligatoriu - nu se publica)

cod securitate Cod securitate



Alte articole:

  1. Nu stim sa protestam
  2. Botezatu are carte ?
  3. Mama, sint celebru...mi-am zis
  4. Mihaela Radulescu si oportunitatea de a tacea !
  5. Se imparte natiunea in doua ?
  6. Sorin Oprescu minte sau se inseala?
  7. Aveam o parere buna despre Lucian Avramescu
  8. Bogdan Hossu si sclavagismul modern
  9. Discriminarea lui Marian Vanghelie
  10. Impozitul pe prostie si pe fudulie
  11. Monica Tatoiu recidiveaza
  12. Vreau prostitutie
  13. Stiti cit de tare ma enerveaza ???
  14. Laurette rimeaza cu trompete !
  15. Moartea ca si sexul vinde cel mai bine
  16. Ciuma generala si pelagra de sector !!!
  17. Dragostea si Revolutia
  18. Realitatea TV si umorul
  19. Trump, Trump, uber alles !!!
  20. O multime de prosti

        Ultimele articole

        Ultimele comentarii