Adrian Furnicã

O "casuta" cu 6 camere

Declara azi Mioara Roman ca sta intr-o "casuta" cu 6 camere in Primaverii...Ce mare lucru? Pai sa se mute in Drumul Taberei sau Berceni. Sa vada si Oana Roman cum e sa pleci la club noaptea dintr-un cartier adevarat. Iar daca nota consumatiei e mai mica ii ramin bani si de chirie...

Nici un comentariu pentru acest articol

Lasa un comentariu
Nume (obligatoriu)
Email (obligatoriu - nu se publica)

cod securitate Cod securitate



Alte articole:

  1. Primavara
  2. Premiile cururilor !!
  3. Sa ne faca Bianca lista meseriilor pe care le-a incercat
  4. Inca un pasaj inutil...
  5. Impozitul pe prostie si pe fudulie
  6. Trump, Trump, uber alles !!!
  7. Calugarul Ponta de la schitul PSD
  8. HP Romania sau cum sa-ti tragi un glont in picior
  9. Mama prostilor e mereu gravida !
  10. Platon nu stie sa munceasca bai prostilor !
  11. Moartea ca si sexul vinde cel mai bine
  12. Monica Tatoiu recidiveaza
  13. Cacatul artistului e mai ieftin in Black Friday !!!
  14. Mihaela Radulescu si oportunitatea de a tacea !
  15. Stirile de rahat sint perene
  16. Mascariciul regelui se aproie de tron !
  17. De azi sint clarvazator !
  18. Si daca Crin Antonescu va chiuli ?
  19. Mahalagismul normal, uzual, national
  20. Anti hypermarket-uri

        Ultimele articole

        Ultimele comentarii