Adrian Furnicã

O "casuta" cu 6 camere

Declara azi Mioara Roman ca sta intr-o "casuta" cu 6 camere in Primaverii...Ce mare lucru? Pai sa se mute in Drumul Taberei sau Berceni. Sa vada si Oana Roman cum e sa pleci la club noaptea dintr-un cartier adevarat. Iar daca nota consumatiei e mai mica ii ramin bani si de chirie...

Nici un comentariu pentru acest articol

Lasa un comentariu
Nume (obligatoriu)
Email (obligatoriu - nu se publica)

cod securitate Cod securitate



Alte articole:

  1. O multime de prosti
  2. Sorin Oprescu minte sau se inseala?
  3. Tichia de margaritar redivivus
  4. Ferrari a ajuns emblema prostiei
  5. Cit de greu e sa o ai mica ?
  6. Abonament la bordel
  7. Ce au in comun sexul si Grebla ?
  8. O poveste POLITISTA, plina de mister !!!
  9. Poveste homosexualului care a ales sa respire pe cur !!!
  10. Crudul destin al lui Crudu
  11. Adrian Nastase se gindeste la suspendarea lui Basescu
  12. Cine pe cine a otravit ?
  13. Monica Tatoiu recidiveaza
  14. Prieteni de la Microsoft, respect. Boului, nu
  15. Inca un pasaj inutil...
  16. Anti hypermarket-uri
  17. Hai sa te prostesc si eu putin !
  18. Moni, Iri, Zavoranu, Pepe...o rusine
  19. Adelina Pestritu.Atit.
  20. Bodnariu....Cazul Bodnariu ?

        Ultimele articole

        Ultimele comentarii