Adrian Furnicã

O "casuta" cu 6 camere

Declara azi Mioara Roman ca sta intr-o "casuta" cu 6 camere in Primaverii...Ce mare lucru? Pai sa se mute in Drumul Taberei sau Berceni. Sa vada si Oana Roman cum e sa pleci la club noaptea dintr-un cartier adevarat. Iar daca nota consumatiei e mai mica ii ramin bani si de chirie...

Nici un comentariu pentru acest articol

Lasa un comentariu
Nume (obligatoriu)
Email (obligatoriu - nu se publica)

cod securitate Cod securitate



Alte articole:

  1. Nu stim sa protestam
  2. Moartea nu mai vine pe banda de magnetofon
  3. Ciuma generala si pelagra de sector !!!
  4. Draga HP-ule romanesc...
  5. Vreau prostitutie
  6. Si ziceti ca am eu ceva cu Oprescu!
  7. Declaratie in exclusivitate pentru site-ul meu
  8. Sint curios sa citesc si eu...
  9. Berlinul nu a auzit de Bote
  10. Mai ramine sa ardem vrajitoare la Universitate
  11. Grava problema a opozitiei
  12. Mascariciul regelui se aproie de tron !
  13. Gusa,Cosmin Gusa...
  14. Dan Tapalaga te urasc si pe tine !!
  15. Prieteni de la Microsoft, respect. Boului, nu
  16. Stiti cit de tare ma enerveaza ???
  17. Sa moara fumatul sa traiasca fumatorii
  18. Sebastian Ghita mi-a devenit si mai simpatic
  19. Mihaela Radulescu....lasa-ne
  20. Moartea ca si sexul vinde cel mai bine

        Ultimele articole

        Ultimele comentarii