Adrian Furnicã

O "casuta" cu 6 camere

Declara azi Mioara Roman ca sta intr-o "casuta" cu 6 camere in Primaverii...Ce mare lucru? Pai sa se mute in Drumul Taberei sau Berceni. Sa vada si Oana Roman cum e sa pleci la club noaptea dintr-un cartier adevarat. Iar daca nota consumatiei e mai mica ii ramin bani si de chirie...

Nici un comentariu pentru acest articol

Lasa un comentariu
Nume (obligatoriu)
Email (obligatoriu - nu se publica)

cod securitate Cod securitate



Alte articole:

  1. Scrisoare catre domnu' Soros
  2. Cel mai plingacios dintre antrenori
  3. Abonament la bordel
  4. Arheologia saboteaza Romania
  5. Anti hypermarket-uri
  6. Dinamo la Waterloo
  7. Sa se faca...mall-uri ! Si mall-uri se facura!
  8. Cine pe cine a otravit ?
  9. Sfinta tinerete legionara
  10. Ginditul de doua ori ca forma a ipocriziei
  11. Uritul si analfabeta....
  12. Cit de important esti ?
  13. Oana Zavoranu se simte cintareata
  14. Sondaj de opinie...
  15. Prima zi de normalitate in Romania...
  16. Mahalagismul normal, uzual, national
  17. Botezatu are carte ?
  18. Adelina Pestritu.Atit.
  19. Sex shop de partid
  20. O multime de prosti

        Ultimele articole

        Ultimele comentarii