Adrian Furnicã

O "casuta" cu 6 camere

Declara azi Mioara Roman ca sta intr-o "casuta" cu 6 camere in Primaverii...Ce mare lucru? Pai sa se mute in Drumul Taberei sau Berceni. Sa vada si Oana Roman cum e sa pleci la club noaptea dintr-un cartier adevarat. Iar daca nota consumatiei e mai mica ii ramin bani si de chirie...

Nici un comentariu pentru acest articol

Lasa un comentariu
Nume (obligatoriu)
Email (obligatoriu - nu se publica)

cod securitate Cod securitate



Alte articole:

  1. Oana Zavoranu se simte cintareata
  2. Bodnariu....Cazul Bodnariu ?
  3. Ginditul de doua ori ca forma a ipocriziei
  4. Discriminarea lui Marian Vanghelie
  5. Asa tara, asa candidiati...
  6. Moartea ca si sexul vinde cel mai bine
  7. Fotbalul si televiziunea sint afaceri
  8. Pat Metheny si seara de luni
  9. Relansarea economica e sigura asa
  10. Prima zi de normalitate in Romania...
  11. Se imparte natiunea in doua ?
  12. Cit de important esti ?
  13. Calugarul Ponta de la schitul PSD
  14. Dragostea si Revolutia
  15. 35 de ani dupa
  16. Cum mi-a devenit Osama Bin Laden simpatic
  17. Imposibila casatorie va avea loc?
  18. Cum sa devi din actor bun politician prost
  19. Mihaela Radulescu....lasa-ne
  20. Moni, Iri, Zavoranu, Pepe...o rusine

        Ultimele articole

        Ultimele comentarii