Adrian Furnicã

O "casuta" cu 6 camere

Declara azi Mioara Roman ca sta intr-o "casuta" cu 6 camere in Primaverii...Ce mare lucru? Pai sa se mute in Drumul Taberei sau Berceni. Sa vada si Oana Roman cum e sa pleci la club noaptea dintr-un cartier adevarat. Iar daca nota consumatiei e mai mica ii ramin bani si de chirie...

Nici un comentariu pentru acest articol

Lasa un comentariu
Nume (obligatoriu)
Email (obligatoriu - nu se publica)

cod securitate Cod securitate



Alte articole:

  1. Moartea nu mai vine pe banda de magnetofon
  2. Sex shop de partid
  3. Lacrimile imi uda barba
  4. Gheorghe Udriste citeste ziarul pe net !!
  5. Vreau prostitutie
  6. Scrisoare catre domnu' Soros
  7. Cit de greu e sa o ai mica ?
  8. Urmarire sexuala ?
  9. Cacatul artistului e mai ieftin in Black Friday !!!
  10. Baba Dochia e la televizor
  11. De ce domnule ziarist sa murim pentru tine ?
  12. 35 de ani dupa
  13. Cit de nenorociti pot fi bancherii astia ??
  14. Prieteni de la Microsoft, respect. Boului, nu
  15. Sa se faca...mall-uri ! Si mall-uri se facura!
  16. Cine nu-i cu mine nu e impotriva mea
  17. Vanghelie e cel mai tare
  18. Cit de prosti ne crede Cozmin Gusa?
  19. Nu numai Inna l-a blestemat pe Trastariu
  20. Jacobs recidiveaza cu reclamele idioate

        Ultimele articole

        Ultimele comentarii