Adrian Furnicã

O "casuta" cu 6 camere

Declara azi Mioara Roman ca sta intr-o "casuta" cu 6 camere in Primaverii...Ce mare lucru? Pai sa se mute in Drumul Taberei sau Berceni. Sa vada si Oana Roman cum e sa pleci la club noaptea dintr-un cartier adevarat. Iar daca nota consumatiei e mai mica ii ramin bani si de chirie...

Nici un comentariu pentru acest articol

Lasa un comentariu
Nume (obligatoriu)
Email (obligatoriu - nu se publica)

cod securitate Cod securitate



Alte articole:

  1. Relansarea economica e sigura asa
  2. Chiar s-a terminat ?
  3. Avertizare extrem de serioasa!!
  4. Dragostea si Revolutia
  5. Bote a filmat in Gradina Botanica
  6. Mihaela Radulescu arde distantele...
  7. Nimeni nu are rest in magazine ?
  8. Ioan Grosan si colaborarea cu securitatea
  9. Botezatu are carte ?
  10. Mi-e o sila infinita !
  11. Bendeac asta nu ma lasa in pace !!
  12. Rusine poporului care te asculta
  13. Papagalul national a facut in pantaloni
  14. Uritul si analfabeta....
  15. Mama, sint celebru...mi-am zis
  16. Moni, Iri, Zavoranu, Pepe...o rusine
  17. Cite soacre suporti ?
  18. Lacrimile imi uda barba
  19. Crudul destin al lui Crudu
  20. Pat Metheny si seara de luni

        Ultimele articole

        Ultimele comentarii