Adrian Furnicã

O "casuta" cu 6 camere

Declara azi Mioara Roman ca sta intr-o "casuta" cu 6 camere in Primaverii...Ce mare lucru? Pai sa se mute in Drumul Taberei sau Berceni. Sa vada si Oana Roman cum e sa pleci la club noaptea dintr-un cartier adevarat. Iar daca nota consumatiei e mai mica ii ramin bani si de chirie...

Nici un comentariu pentru acest articol

Lasa un comentariu
Nume (obligatoriu)
Email (obligatoriu - nu se publica)

cod securitate Cod securitate



Alte articole:

  1. Mahalagismul normal, uzual, national
  2. Cine a fost ciine ramine jigodie ?
  3. Moartea ca si sexul vinde cel mai bine
  4. Cacatul artistului e mai ieftin in Black Friday !!!
  5. O mare de timpiti ne inunda !
  6. Azi e o zi istorica
  7. B 31 SPP
  8. Bendeac asta nu ma lasa in pace !!
  9. Codul roz dauneaza portofelului
  10. Marius Ghenea scriitorul...
  11. De ce oare sintem atit de legati de bulgari ?
  12. Managerul Daniel si Catedrala ca simbol al trufiei
  13. Cine nu-i cu mine nu e impotriva mea
  14. Crudul destin al lui Crudu
  15. Sa ne faca Bianca lista meseriilor pe care le-a incercat
  16. Pat Metheny si seara de luni
  17. Ferrari a ajuns emblema prostiei
  18. Berlinul nu a auzit de Bote
  19. Onanisti din toate colturile internetului, uniti-va !!
  20. Miine e ziua mea de nastere !

        Ultimele articole

        Ultimele comentarii