Adrian Furnicã

O "casuta" cu 6 camere

Declara azi Mioara Roman ca sta intr-o "casuta" cu 6 camere in Primaverii...Ce mare lucru? Pai sa se mute in Drumul Taberei sau Berceni. Sa vada si Oana Roman cum e sa pleci la club noaptea dintr-un cartier adevarat. Iar daca nota consumatiei e mai mica ii ramin bani si de chirie...

Nici un comentariu pentru acest articol

Lasa un comentariu
Nume (obligatoriu)
Email (obligatoriu - nu se publica)

cod securitate Cod securitate



Alte articole:

  1. Anti hypermarket-uri
  2. Oprescu si hypermarket-urile
  3. De ce a crescut pretul benzinei?
  4. Ia mai da-i Dracului pe toti !!
  5. Prostia si nesimtirea sint pandemice
  6. Sint curios sa citesc si eu...
  7. Cit de prosti ne crede Cozmin Gusa?
  8. Jacobs recidiveaza cu reclamele idioate
  9. Vreau prostitutie
  10. Articol imbecil in Romania Libera...
  11. Stirile de rahat sint perene
  12. Platon nu stie sa munceasca bai prostilor !
  13. Inca un pasaj inutil...
  14. Daca ar fi mute ?
  15. Cit de greu e sa o ai mica ?
  16. Antonia si gaura neagra a inteligentei
  17. Sa moara bancherii de oftica
  18. Rizi de mori Raiffeisen Bank, mori !!
  19. Moni, Iri, Zavoranu, Pepe...o rusine
  20. Declaratie in exclusivitate pentru site-ul meu

        Ultimele articole

        Ultimele comentarii