Adrian Furnicã

O "casuta" cu 6 camere

Declara azi Mioara Roman ca sta intr-o "casuta" cu 6 camere in Primaverii...Ce mare lucru? Pai sa se mute in Drumul Taberei sau Berceni. Sa vada si Oana Roman cum e sa pleci la club noaptea dintr-un cartier adevarat. Iar daca nota consumatiei e mai mica ii ramin bani si de chirie...

Nici un comentariu pentru acest articol

Lasa un comentariu
Nume (obligatoriu)
Email (obligatoriu - nu se publica)

cod securitate Cod securitate



Alte articole:

  1. Bizonul corporatist
  2. Laurette rimeaza cu trompete !
  3. O mare de timpiti ne inunda !
  4. Cine pe cine a otravit ?
  5. Jacobs recidiveaza cu reclamele idioate
  6. O multime de prosti
  7. Memorabilul Bendeac
  8. Mama, sint celebru...mi-am zis
  9. Asa tara, asa candidiati...
  10. Vreau si eu stiri...Cine mi le da ?
  11. Olanda. Tara de drogati...
  12. Anti hypermarket-uri
  13. Striptease-ul dauneaza grav carierei
  14. Primavara
  15. Pat Metheny si seara de luni
  16. De ce oare sintem atit de legati de bulgari ?
  17. Vreau prostitutie
  18. Mascariciul regelui se aproie de tron !
  19. Cine nu-i cu mine nu e impotriva mea
  20. Sex shop de partid

        Ultimele articole

        Ultimele comentarii