Adrian Furnicã

O "casuta" cu 6 camere

Declara azi Mioara Roman ca sta intr-o "casuta" cu 6 camere in Primaverii...Ce mare lucru? Pai sa se mute in Drumul Taberei sau Berceni. Sa vada si Oana Roman cum e sa pleci la club noaptea dintr-un cartier adevarat. Iar daca nota consumatiei e mai mica ii ramin bani si de chirie...

Nici un comentariu pentru acest articol

Lasa un comentariu
Nume (obligatoriu)
Email (obligatoriu - nu se publica)

cod securitate Cod securitate



Alte articole:

  1. Vreau prostitutie
  2. Oprescu si hypermarket-urile
  3. De ce a crescut pretul benzinei?
  4. Si ziceti ca am eu ceva cu Oprescu!
  5. Bazac si nesimtirea ca emblema !
  6. Ce se intimpla cu banii aia ?
  7. Bodnariu....Cazul Bodnariu ?
  8. Moni, Iri, Zavoranu, Pepe...o rusine
  9. 35 de ani dupa
  10. Misu Predescu, cel mai tare producator de film si tv din Roamania
  11. CNSAS ar trebui sa fie un loc obligatoriu de trecere
  12. Tichia de margaritar redivivus
  13. Sint curios sa citesc si eu...
  14. Sa arda hotelurile !!
  15. Si mumiile pling citeodata
  16. Dragostea si Revolutia
  17. Striptease-ul dauneaza grav carierei
  18. Ce inseamna "cu finalizare?"
  19. Cine a fost ciine ramine jigodie ?
  20. Black Friday sau impozitul pe lacomie

        Ultimele articole

        Ultimele comentarii