Adrian Furnicã

O "casuta" cu 6 camere

Declara azi Mioara Roman ca sta intr-o "casuta" cu 6 camere in Primaverii...Ce mare lucru? Pai sa se mute in Drumul Taberei sau Berceni. Sa vada si Oana Roman cum e sa pleci la club noaptea dintr-un cartier adevarat. Iar daca nota consumatiei e mai mica ii ramin bani si de chirie...

Nici un comentariu pentru acest articol

Lasa un comentariu
Nume (obligatoriu)
Email (obligatoriu - nu se publica)

cod securitate Cod securitate



Alte articole:

  1. Aveam o parere buna despre Lucian Avramescu
  2. Declaratie in exclusivitate pentru site-ul meu
  3. Prostia si nesimtirea sint pandemice
  4. Bancherii nu se intilnesc cu bunul simt
  5. Fujitsu a devenit brand romanesc
  6. Abonament la bordel
  7. Azi e o zi istorica
  8. Finantarea TVR
  9. O poveste POLITISTA, plina de mister !!!
  10. Memorabilul Bendeac
  11. Raspuns la raspunsul lui Selly
  12. Sondaj de opinie...
  13. Cite soacre suporti ?
  14. Mi-e o sila infinita !
  15. Anti hypermarket-uri
  16. Revine stirea idioata cu tirgul de nunti
  17. Oana Zavoranu se simte cintareata
  18. Relansarea economica e sigura asa
  19. Cit de important esti ?
  20. Cum mi-a devenit Osama Bin Laden simpatic

        Ultimele articole

        Ultimele comentarii