Adrian Furnicã

Sint curios sa citesc si eu...

...un dialog de agatament intre un fotbalist din cantonament si o prezentatoare de sport. Sau pleznitoare de sportivi. Parca simt deja farmecul desuet al expresiilor, modul alambicat si subtil cu care deschid discutiile, sfiosenia fetelor de tip Guresoaia sau Pestritu, dansul ideilor cu care se ajunge la fianlizare si mai ales invitatia de a poza cit mai imbracti spre deliciul tuturor onanistilor cititori de Can-Can si Click.

Nici un comentariu pentru acest articol

Lasa un comentariu
Nume (obligatoriu)
Email (obligatoriu - nu se publica)

cod securitate Cod securitate



Alte articole:

  1. Cit de important esti ?
  2. Chiar s-a terminat ?
  3. Sa se faca...mall-uri ! Si mall-uri se facura!
  4. Raspuns la raspunsul lui Selly
  5. Bendeac asta nu ma lasa in pace !!
  6. Berlinul nu a auzit de Bote
  7. Mihaela Radulescu a enervat niste mafioti
  8. Finantarea TVR
  9. Managerul Daniel si Catedrala ca simbol al trufiei
  10. Cum mi-a devenit Osama Bin Laden simpatic
  11. Black Friday sau impozitul pe lacomie
  12. Senzational si in direct, tulburator !
  13. Draga Orange Romania...
  14. Va place Brahms ? Dar salamul ?
  15. Impozitul pe prostie si pe fudulie
  16. Asa tara, asa candidiati...
  17. 164 de mistreti
  18. Nu stim sa protestam
  19. Vaca gestanta. Soc si groaza !
  20. Cine nu-i cu mine nu e impotriva mea

        Ultimele articole

        Ultimele comentarii