Adrian Furnicã

Cretinii recidiveaza

Un nou mail de la Business Forum a venit azi. Titul era promitator: Credite in lei mai ieftine la BRD. Deschid continutul si ca-mi vad ochii ?. Bote i-a luat masina de 100000 de euro lui Bianca. Trebuie sa recunosc ca ma simt din ce in ce mai atacat si lovit in inteligenta de aceste citeva nume care au acaparat media romaneasca. Incerc sa inteleg cum de ne-am pricopsit atit de tare cu toti incultii, agramatii, curvele, perversii astia si ce fac ei de sint atit de prezenti? Oameni care nu fac nimic, nu spun nimic , nu transmit nimic sint peste tot. Omniprezenti. Pina si Realitatea TV, canal presupus de stiri s-a ocupat ieri pe larg de divortul familiei Columbeanu. Ar mai fi nevoie ca Plesu si Liiceanu sa discute in emisiunea lor despre Bote si gata. Oricum tara asta e de fapt un cavou urias si speram ca macar copilul meu sa plece dar se pare ca mortificarea ei este mai rapida decit ma asteptam. Se produce un asasinat moral generalizat si nimeni nu sesizeaza asta. Oare sint eu printre putinii ramasi care isi doresc un strop de cultura, de bun simt, de elitism?

Nici un comentariu pentru acest articol

Lasa un comentariu
Nume (obligatoriu)
Email (obligatoriu - nu se publica)

cod securitate Cod securitate



Alte articole:

  1. Mai ramine sa ardem vrajitoare la Universitate
  2. Sa arda hotelurile !!
  3. Jacobs recidiveaza cu reclamele idioate
  4. Nu-mi ajunge Oana si Moni ! Hop si Tatoiu !
  5. Cit de nenorociti pot fi bancherii astia ??
  6. Inca un pasaj inutil...
  7. Scrisoare catre domnu' Soros
  8. 164 de mistreti
  9. Discriminarea lui Marian Vanghelie
  10. Mascariciul regelui se aproie de tron !
  11. Relansarea economica e sigura asa
  12. Raspuns la raspunsul lui Selly
  13. Sondaj de opinie...
  14. De ce a crescut pretul benzinei?
  15. Ferrari a ajuns emblema prostiei
  16. Oana Zavoranu se simte cintareata
  17. Inainte sa beti Pepsi, strecurati-l printr-un tifon gros care retine chip-urile. Puneti-le intr-un recipient de plastic incet sa nu se sparga, scuturati bine pina se omogenizeaza, adaugati putin sampon si spalati-va bine pe cap. Cu ochii larg deschisi veti prinde posturi straine, cu ochiul drept porniti masina de spalat, cu stingul fierul de calcat, cu gura cascata raspundeti la aplelul telefonic, daca clatinati capul aprindeti lumina prima data, scuturati din nou si o stingeti. Atentie ca daca stranutati declanasati o reactie in lant care poate declansa un razboi atomic. Spasiba balsoi ! P.S. : Pentru alte trucuri scrieti-mi in privat.
  18. Draga Orange Romania...
  19. Cine a fost ciine ramine jigodie ?
  20. Stirile de rahat sint perene

        Ultimele articole

        Ultimele comentarii