Adrian Furnicã

Berlinul nu a auzit de Bote

S-a terminat saptamina modei la Berlin. Au fost evidentiati si designer-ii romani si incredibil nimeni n-a auzit pe acolo de Bote, creatorul de nimic altceva decit de prima pagina in ziarele de scandal. Pesemne ca ori nu e Berlinul demn de Bote ori e Bote prea mic pentru a fi invitat acolo. Ar fi bine daca am scapa de panarama asta din viata noastra, din ziare, de pe televiziuni si de peste tot. Mai ales ca el a inventat-o si pe cealalata panarama, Bianca. Si sa ramina si el la creatia de chiloti barbatesti pentru ca oricum se zvoneste ca nu e interesat de fapt de altceva decit de posteriorul barbatesc

      Comentarii (1):

cine-i BOTE?

Lasa un comentariu
Nume (obligatoriu)
Email (obligatoriu - nu se publica)

cod securitate Cod securitate



Alte articole:

  1. Cine a fost ciine ramine jigodie ?
  2. Cine nu-i cu mine nu e impotriva mea
  3. Si mumiile pling citeodata
  4. Lacrimile imi uda barba
  5. Mascariciul regelui se aproie de tron !
  6. Flacara violet
  7. Moartea ca si sexul vinde cel mai bine
  8. Aveam o parere buna despre Lucian Avramescu
  9. Memorabilul Bendeac
  10. Prostia ca tel suprem
  11. Si daca Crin Antonescu va chiuli ?
  12. Avertizare extrem de serioasa!!
  13. Papagalul national a facut in pantaloni
  14. Mama, sint celebru...mi-am zis
  15. Cit de prosti ne crede Cozmin Gusa?
  16. Abonament la bordel
  17. Cum mi-a devenit Osama Bin Laden simpatic
  18. Revine stirea idioata cu tirgul de nunti
  19. Trump, Trump, uber alles !!!
  20. Asa tara, asa candidiati...

        Ultimele articole

        Ultimele comentarii