Adrian Furnicã

Berlinul nu a auzit de Bote

S-a terminat saptamina modei la Berlin. Au fost evidentiati si designer-ii romani si incredibil nimeni n-a auzit pe acolo de Bote, creatorul de nimic altceva decit de prima pagina in ziarele de scandal. Pesemne ca ori nu e Berlinul demn de Bote ori e Bote prea mic pentru a fi invitat acolo. Ar fi bine daca am scapa de panarama asta din viata noastra, din ziare, de pe televiziuni si de peste tot. Mai ales ca el a inventat-o si pe cealalata panarama, Bianca. Si sa ramina si el la creatia de chiloti barbatesti pentru ca oricum se zvoneste ca nu e interesat de fapt de altceva decit de posteriorul barbatesc

      Comentarii (1):

cine-i BOTE?

Lasa un comentariu
Nume (obligatoriu)
Email (obligatoriu - nu se publica)

cod securitate Cod securitate



Alte articole:

  1. Cit de nenorociti pot fi bancherii astia ??
  2. Cum sa devi din actor bun politician prost
  3. Jacobs recidiveaza cu reclamele idioate
  4. Declaratie in exclusivitate pentru site-ul meu
  5. Imi cer scuze. Pe omul in cauza il cheama Cozmin si e un....
  6. Stadionul fantoma
  7. Se retrage si Phil Collins....
  8. Ginditul de doua ori ca forma a ipocriziei
  9. Oprescu si hypermarket-urile
  10. Manifest impotriva prostirii !!!
  11. Draga HP-ule romanesc...
  12. Sa ne salveze cineva de Monica Tatoiu
  13. Realitatea TV si umorul
  14. Rizi de mori Raiffeisen Bank, mori !!
  15. Papagalul national a facut in pantaloni
  16. Nu stim sa protestam
  17. De ce Bianca Dragusanu??
  18. 164 de mistreti
  19. Sa arda hotelurile !!
  20. Va veni..

        Ultimele articole

        Ultimele comentarii