Adrian Furnicã

Adrian Nastase se gindeste la suspendarea lui Basescu

Incerc sa-mi imaginez la ce se gindeste Traian Basescu cind isi aduce aminte de Adrian Nastase. Mai ales ca au fost vecini de scara pe vremuri. Oare s-or fi inundat unul pe celalalt sau se intilneau cu galetile in mina cind aruncau gunoiul? Au ei ceva nespus de impartit ca prea se inghiontesc pe unde se prind.

Nici un comentariu pentru acest articol

Lasa un comentariu
Nume (obligatoriu)
Email (obligatoriu - nu se publica)

cod securitate Cod securitate



Alte articole:

  1. Cel mai plingacios dintre antrenori
  2. Sondaj de opinie...
  3. Bizonul corporatist
  4. Daca ar fi mute ?
  5. Bendeac asta nu ma lasa in pace !!
  6. Se retrage si Phil Collins....
  7. Rusine poporului care te asculta
  8. Cum sa devi din actor bun politician prost
  9. Mihaela Radulescu si oportunitatea de a tacea !
  10. Stirile de rahat sint perene
  11. Scrisoare catre domnu' Soros
  12. Platon nu stie sa munceasca bai prostilor !
  13. Urmarire sexuala ?
  14. Proiect de lege impotriva prostirii
  15. Sa arda hotelurile !!
  16. Draga HP-ule romanesc...
  17. Cacatul artistului e mai ieftin in Black Friday !!!
  18. Cit de prosti ne crede Cozmin Gusa?
  19. B 31 SPP
  20. De ce Bianca Dragusanu??

        Ultimele articole

        Ultimele comentarii