Adrian Furnicã

Adrian Nastase se gindeste la suspendarea lui Basescu

Incerc sa-mi imaginez la ce se gindeste Traian Basescu cind isi aduce aminte de Adrian Nastase. Mai ales ca au fost vecini de scara pe vremuri. Oare s-or fi inundat unul pe celalalt sau se intilneau cu galetile in mina cind aruncau gunoiul? Au ei ceva nespus de impartit ca prea se inghiontesc pe unde se prind.

Nici un comentariu pentru acest articol

Lasa un comentariu
Nume (obligatoriu)
Email (obligatoriu - nu se publica)

cod securitate Cod securitate



Alte articole:

  1. Bodnariu....Cazul Bodnariu ?
  2. Doua curve si un idiot.
  3. Exista o multime de cucoane cu probleme
  4. Oprescu ma uraste in continuare
  5. Cel mai plingacios dintre antrenori
  6. Papagalul national a facut in pantaloni
  7. Morti cu reclame
  8. Mihaela Radulescu arde distantele...
  9. Stirile de rahat sint perene
  10. Bote a filmat in Gradina Botanica
  11. Calugarul Ponta de la schitul PSD
  12. Grava problema a opozitiei
  13. Moartea nu mai vine pe banda de magnetofon
  14. Cum ar fi?
  15. Ginditul de doua ori ca forma a ipocriziei
  16. De ce ar trebui sa demisioneze Lucescu jr !
  17. Impotenta ca stare nationala
  18. Baba Dochia e la televizor
  19. Oana Zavoranu se simte cintareata
  20. Berlinul nu a auzit de Bote

        Ultimele articole

        Ultimele comentarii