Adrian Furnicã

Bote a filmat in Gradina Botanica

Scrie la ziar ca baiatul, sau ma rog, fetita, cum vreti sa-i spuneti a filmat in gradina botanica.Imi doresc sa-l vad filmat si in gradina zoologica la sectiunea babuini. Am avea sanse sa-l vedem dupa aia mai mult pe Animal Planet. Ala fiind un post de nisa insa il putem vedea mult mai rar ca prea a ajuns prezent peste tot. Eu unul m-am saturat.

Nici un comentariu pentru acest articol

Lasa un comentariu
Nume (obligatoriu)
Email (obligatoriu - nu se publica)

cod securitate Cod securitate



Alte articole:

  1. Draga HP-ule romanesc...
  2. Draga Orange Romania...
  3. Stiti cit de tare ma enerveaza ???
  4. Sa ne salveze cineva de Monica Tatoiu
  5. Moni, Iri, Zavoranu, Pepe...o rusine
  6. Imposibila casatorie va avea loc?
  7. Oana Zavoranu se simte cintareata
  8. De ce a crescut pretul benzinei?
  9. Primavara
  10. Ginditul de doua ori ca forma a ipocriziei
  11. Hotel FM vor cistiga Eurovision
  12. Mascariciul regelui se aproie de tron !
  13. Declaratie in exclusivitate pentru site-ul meu
  14. Laurette rimeaza cu trompete !
  15. Bendeac e atit de urit incit am schimbat 5 televizoare pina acum
  16. Mama prostilor e mereu gravida !
  17. Bodnariu....Cazul Bodnariu ?
  18. Bendeac asta nu ma lasa in pace !!
  19. O "casuta" cu 6 camere
  20. Cine pe cine a otravit ?

        Ultimele articole

        Ultimele comentarii