Adrian Furnicã

Bote a filmat in Gradina Botanica

Scrie la ziar ca baiatul, sau ma rog, fetita, cum vreti sa-i spuneti a filmat in gradina botanica.Imi doresc sa-l vad filmat si in gradina zoologica la sectiunea babuini. Am avea sanse sa-l vedem dupa aia mai mult pe Animal Planet. Ala fiind un post de nisa insa il putem vedea mult mai rar ca prea a ajuns prezent peste tot. Eu unul m-am saturat.

Nici un comentariu pentru acest articol

Lasa un comentariu
Nume (obligatoriu)
Email (obligatoriu - nu se publica)

cod securitate Cod securitate



Alte articole:

  1. Dinamo la Waterloo
  2. Ce se intimpla cu banii aia ?
  3. Mahalagismul normal, uzual, national
  4. Ce au in comun sexul si Grebla ?
  5. Sa moara fumatul sa traiasca fumatorii
  6. Cine nu-i cu mine nu e impotriva mea
  7. Platon nu stie sa munceasca bai prostilor !
  8. Ferrari a ajuns emblema prostiei
  9. Premiile cururilor !!
  10. Impotenta ca stare nationala
  11. Grava problema a opozitiei
  12. Trump, Trump, uber alles !!!
  13. Gheorghe Udriste citeste ziarul pe net !!
  14. Stadionul fantoma
  15. Discriminarea lui Marian Vanghelie
  16. Arheologia saboteaza Romania
  17. Adrian Nastase se gindeste la suspendarea lui Basescu
  18. Ciuma generala si pelagra de sector !!!
  19. Nimeni nu are rest in magazine ?
  20. Revine stirea idioata cu tirgul de nunti

        Ultimele articole

        Ultimele comentarii