Adrian Furnicã

Bote a filmat in Gradina Botanica

Scrie la ziar ca baiatul, sau ma rog, fetita, cum vreti sa-i spuneti a filmat in gradina botanica.Imi doresc sa-l vad filmat si in gradina zoologica la sectiunea babuini. Am avea sanse sa-l vedem dupa aia mai mult pe Animal Planet. Ala fiind un post de nisa insa il putem vedea mult mai rar ca prea a ajuns prezent peste tot. Eu unul m-am saturat.

Nici un comentariu pentru acest articol

Lasa un comentariu
Nume (obligatoriu)
Email (obligatoriu - nu se publica)

cod securitate Cod securitate



Alte articole:

  1. Bancherii nu se intilnesc cu bunul simt
  2. Monica Tatoiu refuzata si de canibali...
  3. Realitatea TV si umorul
  4. Draga HP-ule romanesc...
  5. Ciuma generala si pelagra de sector !!!
  6. Dan Tapalaga te urasc si pe tine !!
  7. Declaratie in exclusivitate pentru site-ul meu
  8. Scrisoare catre domnu' Soros
  9. Prima zi de normalitate in Romania...
  10. Manifest impotriva prostirii !!!
  11. Aveam o parere buna despre Lucian Avramescu
  12. Anti hypermarket-uri
  13. De ce Bianca Dragusanu??
  14. Cit de greu e sa o ai mica ?
  15. Memorabilul Bendeac
  16. Emil Constantinescu recrut la Dinamo
  17. Fotbalul si televiziunea sint afaceri
  18. Va place Brahms ? Dar salamul ?
  19. Mascariciul regelui se aproie de tron !
  20. Rizi de mori Raiffeisen Bank, mori !!

        Ultimele articole

        Ultimele comentarii