Adrian Furnicã

De azi sint clarvazator !

Intrucit clarvazatoarea Hara nu se astimpara cu declaratiile m-am hotarit sa ma fac de azi clarvazator si eu. Ma gindesc ca ziarele astea o platesc pe nebuna sa faca astfel de previziuni si sper ca in felul asta sa fac si eu un ban in plus. Asta zice ca Teo va muri dintr-o eroare medicala si ca e victima unui conglomerat de greseli. Pai daca fiecare poate sa spuna ce-i trece prin cap atunci pot sa spun si eu. Deci: clarvazatoarea Hara va fi internata intr-un ospiciu de mici dimensiuni, cu geamuri catre padure unde va fi introdusa pe pile ca nu primesc nici aia orice fel de nebuni si unde va lua micul dejun in fiecare zi cu Madalina Manole si cu Oana Zavoranu iar seara cu doctorul Ciomu. Asta dupa ce va suferi de o lobotomie care va fi un succes mai ales daca in cutia craniana va ramine indeajuns loc si pentru o mina de cilti ca sa nu se loveasca creierul ramas de occipital. E ? Cum e ? Frumos ? Si pot sa o tin asa si cu cealalta clarvazatoare , Dona Blanca. Desi cel mai bine ar fi sa le puna pe amindoua la munca eventual la asfaltari si sa le ceara despagubiri pentru fiecare imbecilitate scaosa pe gura. Este absolut incacceptabil ca astfel de declaratii sa para in presa. Chiar nu se gindeste nimeni la tatal lui Teo? Sau la fetita ei?

      Comentarii (1):

Vreau să o văd pe Teo întoarsă la emisiune, având-o ca invitat pe Hara. Numa zic

Lasa un comentariu
Nume (obligatoriu)
Email (obligatoriu - nu se publica)

cod securitate Cod securitate



Alte articole:

  1. Crudul destin al lui Crudu
  2. Calin Hera de la Evenimentul Zilei ma face prost.
  3. Fujitsu a devenit brand romanesc
  4. O poveste POLITISTA, plina de mister !!!
  5. Moartea nu mai vine pe banda de magnetofon
  6. Mi-e o sila infinita !
  7. Sorin Oprescu minte sau se inseala?
  8. Vreau prostitutie
  9. Anti hypermarket-uri
  10. Nu numai Inna l-a blestemat pe Trastariu
  11. Cum ar fi?
  12. Cit de greu e sa o ai mica ?
  13. Monica Tatoiu recidiveaza
  14. Manifest impotriva prostirii !!!
  15. Si ziceti ca am eu ceva cu Oprescu!
  16. B 31 SPP
  17. Inca un matinal de poveste
  18. Stirile de rahat sint perene
  19. Ce nu intelege domnul Antonescu
  20. Scrisoare catre domnu' Soros

        Ultimele articole

        Ultimele comentarii