Adrian Furnicã

Discriminarea lui Marian Vanghelie

Oare Marian Vanghelie o sa se simta discriminat pentru ca a fost invitat sa intre intr-o cladire numita Casa Alba ( care este!). Eu ma gindesc ca n-ar fi rau daca ar putea sa infrateasca Washington Monument cu Zabrauti si Bronx-ul din New York cu Ferentariul. In felul acesta util si placut ar putea sa vopseasca obeliscul in culorile blocurilor de pe Calea Rahovei. Si daca da si o mica spaga isi poate agata in arborele genealogic, undeva mai jos bineinteles si pe Kunta Kinte.

Nici un comentariu pentru acest articol

Lasa un comentariu
Nume (obligatoriu)
Email (obligatoriu - nu se publica)

cod securitate Cod securitate



Alte articole:

  1. De ce a crescut pretul benzinei?
  2. Chiar s-a terminat ?
  3. Scrisoare catre domnu' Soros
  4. Ce se intimpla cu banii aia ?
  5. Proiect de lege impotriva prostirii
  6. Ferrari a ajuns emblema prostiei
  7. Vreau si eu stiri...Cine mi le da ?
  8. Emil Constantinescu recrut la Dinamo
  9. Sa moara fumatul sa traiasca fumatorii
  10. Finantarea TVR
  11. Ce inseamna "cu finalizare?"
  12. Nu-mi ajunge Oana si Moni ! Hop si Tatoiu !
  13. Morti cu reclame
  14. Si mumiile pling citeodata
  15. Raspuns la raspunsul lui Selly
  16. Abonament la bordel
  17. Bendeac e atit de urit incit am schimbat 5 televizoare pina acum
  18. O multime de prosti
  19. Gheorghe Udriste citeste ziarul pe net !!
  20. Prima zi de normalitate in Romania...

        Ultimele articole

        Ultimele comentarii