Adrian Furnicã

Discriminarea lui Marian Vanghelie

Oare Marian Vanghelie o sa se simta discriminat pentru ca a fost invitat sa intre intr-o cladire numita Casa Alba ( care este!). Eu ma gindesc ca n-ar fi rau daca ar putea sa infrateasca Washington Monument cu Zabrauti si Bronx-ul din New York cu Ferentariul. In felul acesta util si placut ar putea sa vopseasca obeliscul in culorile blocurilor de pe Calea Rahovei. Si daca da si o mica spaga isi poate agata in arborele genealogic, undeva mai jos bineinteles si pe Kunta Kinte.

Nici un comentariu pentru acest articol

Lasa un comentariu
Nume (obligatoriu)
Email (obligatoriu - nu se publica)

cod securitate Cod securitate



Alte articole:

  1. Ia mai da-i Dracului pe toti !!
  2. Mi-e o sila infinita !
  3. Dinamo la Waterloo
  4. Nu exista vina cloectiva
  5. Cine pe cine a otravit ?
  6. Olanda. Tara de drogati...
  7. Draga Orange Romania...
  8. Va place Brahms ? Dar salamul ?
  9. Miine e ziua mea de nastere !
  10. Realitatea TV si umorul
  11. Exista o multime de cucoane cu probleme
  12. De ce oare sintem atit de legati de bulgari ?
  13. Imi cer scuze. Pe omul in cauza il cheama Cozmin si e un....
  14. Papagalul national a facut in pantaloni
  15. Oprescu ma uraste in continuare
  16. CNSAS ar trebui sa fie un loc obligatoriu de trecere
  17. Despre claponii fricosi cu trompeta
  18. Nimeni nu are rest in magazine ?
  19. Calin Hera de la Evenimentul Zilei ma face prost.
  20. Sebastian Ghita mi-a devenit si mai simpatic

        Ultimele articole

        Ultimele comentarii