Adrian Furnicã

Discriminarea lui Marian Vanghelie

Oare Marian Vanghelie o sa se simta discriminat pentru ca a fost invitat sa intre intr-o cladire numita Casa Alba ( care este!). Eu ma gindesc ca n-ar fi rau daca ar putea sa infrateasca Washington Monument cu Zabrauti si Bronx-ul din New York cu Ferentariul. In felul acesta util si placut ar putea sa vopseasca obeliscul in culorile blocurilor de pe Calea Rahovei. Si daca da si o mica spaga isi poate agata in arborele genealogic, undeva mai jos bineinteles si pe Kunta Kinte.

Nici un comentariu pentru acest articol

Lasa un comentariu
Nume (obligatoriu)
Email (obligatoriu - nu se publica)

cod securitate Cod securitate



Alte articole:

  1. Vaca gestanta. Soc si groaza !
  2. Fotbalul si televiziunea sint afaceri
  3. Nu-mi ajunge Oana si Moni ! Hop si Tatoiu !
  4. Inca un matinal de poveste
  5. O "casuta" cu 6 camere
  6. Laurette rimeaza cu trompete !
  7. O poveste POLITISTA, plina de mister !!!
  8. De ce oare sintem atit de legati de bulgari ?
  9. Mi-e o sila infinita !
  10. Mihaela Radulescu....lasa-ne
  11. Impozitul pe prostie si pe fudulie
  12. Muzeul National de Arta al Romaniei
  13. Sfinta tinerete legionara
  14. Cacatul artistului e mai ieftin in Black Friday !!!
  15. Mihaela Radulescu arde distantele...
  16. Sondaj de opinie...
  17. Onanisti din toate colturile internetului, uniti-va !!
  18. Botezatu are carte ?
  19. Si celalalt Cristea pleca de la Dinamo...
  20. Adelina Pestritu.Atit.

        Ultimele articole

        Ultimele comentarii