Adrian Furnicã

Discriminarea lui Marian Vanghelie

Oare Marian Vanghelie o sa se simta discriminat pentru ca a fost invitat sa intre intr-o cladire numita Casa Alba ( care este!). Eu ma gindesc ca n-ar fi rau daca ar putea sa infrateasca Washington Monument cu Zabrauti si Bronx-ul din New York cu Ferentariul. In felul acesta util si placut ar putea sa vopseasca obeliscul in culorile blocurilor de pe Calea Rahovei. Si daca da si o mica spaga isi poate agata in arborele genealogic, undeva mai jos bineinteles si pe Kunta Kinte.

Nici un comentariu pentru acest articol

Lasa un comentariu
Nume (obligatoriu)
Email (obligatoriu - nu se publica)

cod securitate Cod securitate



Alte articole:

  1. Chiar s-a terminat ?
  2. Premiile cururilor !!
  3. Mai ramine sa ardem vrajitoare la Universitate
  4. Flacara violet
  5. Tichia de margaritar redivivus
  6. Vaca gestanta. Soc si groaza !
  7. Vreau prostitutie
  8. Primavara
  9. Rizi de mori Raiffeisen Bank, mori !!
  10. Oprescu ma uraste in continuare
  11. CNSAS ar trebui sa fie un loc obligatoriu de trecere
  12. De ce ar trebui sa demisioneze Lucescu jr !
  13. Moartea ca si sexul vinde cel mai bine
  14. Va place Brahms ? Dar salamul ?
  15. Managerul Daniel si Catedrala ca simbol al trufiei
  16. Gheorghe Udriste citeste ziarul pe net !!
  17. Scrisoare catre domnu' Soros
  18. Mihaela Radulescu a enervat niste mafioti
  19. Ce inseamna "cu finalizare?"
  20. Cum isi bate joc HP de parteneri

        Ultimele articole

        Ultimele comentarii