Adrian Furnicã

Discriminarea lui Marian Vanghelie

Oare Marian Vanghelie o sa se simta discriminat pentru ca a fost invitat sa intre intr-o cladire numita Casa Alba ( care este!). Eu ma gindesc ca n-ar fi rau daca ar putea sa infrateasca Washington Monument cu Zabrauti si Bronx-ul din New York cu Ferentariul. In felul acesta util si placut ar putea sa vopseasca obeliscul in culorile blocurilor de pe Calea Rahovei. Si daca da si o mica spaga isi poate agata in arborele genealogic, undeva mai jos bineinteles si pe Kunta Kinte.

Nici un comentariu pentru acest articol

Lasa un comentariu
Nume (obligatoriu)
Email (obligatoriu - nu se publica)

cod securitate Cod securitate



Alte articole:

  1. Sex shop de partid
  2. Proiect de lege impotriva prostirii
  3. Nimeni nu are rest in magazine ?
  4. Mihaela Radulescu arde distantele...
  5. Antonia si gaura neagra a inteligentei
  6. Cacatul artistului e mai ieftin in Black Friday !!!
  7. Cine nu-i cu mine nu e impotriva mea
  8. De ce oare sintem atit de legati de bulgari ?
  9. Bizonul corporatist
  10. Marius Ghenea scriitorul...
  11. Mama, sint celebru...mi-am zis
  12. Olanda. Tara de drogati...
  13. Realitatea TV si umorul
  14. Black Friday, mori, da' mori incet !
  15. Se retrage si Phil Collins....
  16. Fujitsu a devenit brand romanesc
  17. Memorabilul Bendeac
  18. Bendeac asta nu ma lasa in pace !!
  19. Impotenta ca stare nationala
  20. Moni, Iri, Zavoranu, Pepe...o rusine

        Ultimele articole

        Ultimele comentarii