Adrian Furnicã

Prima zi de normalitate in Romania...

...va veni cind nu vom mai auzi nicaieri de Bianca, Pestritu, Mantea, Bote, Laurete, Printul, Minune, Vijelie, Guta, Crudu, Mihaela Radulescu, Nikita, Tonciu si inca vreo 20...astia ar fi in prima linie. Urmeaza cine mai vreti voi.Lista ramine deschisa...

Nici un comentariu pentru acest articol

Lasa un comentariu
Nume (obligatoriu)
Email (obligatoriu - nu se publica)

cod securitate Cod securitate



Alte articole:

  1. Sa moara bancherii de oftica
  2. Morti cu reclame
  3. Arheologia saboteaza Romania
  4. Bendeac asta nu ma lasa in pace !!
  5. Olanda. Tara de drogati...
  6. Sint curios sa citesc si eu...
  7. Si mumiile pling citeodata
  8. Calugarul Ponta de la schitul PSD
  9. Vanghelie e cel mai tare
  10. Si daca Crin Antonescu va chiuli ?
  11. Mascariciul regelui se aproie de tron !
  12. Mama, sint celebru...mi-am zis
  13. Dan Tapalaga te urasc si pe tine !!
  14. Memorabilul Bendeac
  15. Bogdan Baltazar te urasc!!
  16. Cretinii recidiveaza
  17. Emil Constantinescu recrut la Dinamo
  18. Despre claponii fricosi cu trompeta
  19. Cum sa devi din actor bun politician prost
  20. Hai sa te prostesc si eu putin !

        Ultimele articole

        Ultimele comentarii