Adrian Furnicã

Prima zi de normalitate in Romania...

...va veni cind nu vom mai auzi nicaieri de Bianca, Pestritu, Mantea, Bote, Laurete, Printul, Minune, Vijelie, Guta, Crudu, Mihaela Radulescu, Nikita, Tonciu si inca vreo 20...astia ar fi in prima linie. Urmeaza cine mai vreti voi.Lista ramine deschisa...

Nici un comentariu pentru acest articol

Lasa un comentariu
Nume (obligatoriu)
Email (obligatoriu - nu se publica)

cod securitate Cod securitate



Alte articole:

  1. Berlinul nu a auzit de Bote
  2. Cum mi-a devenit Osama Bin Laden simpatic
  3. Raspuns la raspunsul lui Selly
  4. Moartea nu mai vine pe banda de magnetofon
  5. Draga Orange Romania...
  6. Cit de prosti ne crede Cozmin Gusa?
  7. Sa se faca...mall-uri ! Si mall-uri se facura!
  8. Cum isi bate joc HP de parteneri
  9. Cretinii recidiveaza
  10. 164 de mistreti
  11. Stirile de rahat sint perene
  12. Se imparte natiunea in doua ?
  13. Vreau prostitutie
  14. Exista o multime de cucoane cu probleme
  15. Olanda. Tara de drogati...
  16. HP Romania sau cum sa-ti tragi un glont in picior
  17. Cine pe cine a otravit ?
  18. Flacara violet
  19. Muzeul National de Arta al Romaniei
  20. Aveam o parere buna despre Lucian Avramescu

        Ultimele articole

        Ultimele comentarii