Adrian Furnicã

Prima zi de normalitate in Romania...

...va veni cind nu vom mai auzi nicaieri de Bianca, Pestritu, Mantea, Bote, Laurete, Printul, Minune, Vijelie, Guta, Crudu, Mihaela Radulescu, Nikita, Tonciu si inca vreo 20...astia ar fi in prima linie. Urmeaza cine mai vreti voi.Lista ramine deschisa...

Nici un comentariu pentru acest articol

Lasa un comentariu
Nume (obligatoriu)
Email (obligatoriu - nu se publica)

cod securitate Cod securitate



Alte articole:

  1. Arheologia saboteaza Romania
  2. Lacrimile imi uda barba
  3. Papagalul national a facut in pantaloni
  4. Stirile de rahat sint perene
  5. Sa arda hotelurile !!
  6. Despre claponii fricosi cu trompeta
  7. Nu stim sa protestam
  8. De ce ar trebui sa demisioneze Lucescu jr !
  9. Miine e ziua mea de nastere !
  10. Si mumiile pling citeodata
  11. Bodnariu....Cazul Bodnariu ?
  12. 35 de ani dupa
  13. Dan Tapalaga te urasc si pe tine !!
  14. Vaca gestanta. Soc si groaza !
  15. Platon nu stie sa munceasca bai prostilor !
  16. Bendeac asta nu ma lasa in pace !!
  17. Si daca Crin Antonescu va chiuli ?
  18. Si celalalt Cristea pleca de la Dinamo...
  19. Poveste homosexualului care a ales sa respire pe cur !!!
  20. Cum isi bate joc HP de parteneri

        Ultimele articole

        Ultimele comentarii