Adrian Furnicã

Prima zi de normalitate in Romania...

...va veni cind nu vom mai auzi nicaieri de Bianca, Pestritu, Mantea, Bote, Laurete, Printul, Minune, Vijelie, Guta, Crudu, Mihaela Radulescu, Nikita, Tonciu si inca vreo 20...astia ar fi in prima linie. Urmeaza cine mai vreti voi.Lista ramine deschisa...

Nici un comentariu pentru acest articol

Lasa un comentariu
Nume (obligatoriu)
Email (obligatoriu - nu se publica)

cod securitate Cod securitate



Alte articole:

  1. Ce au in comun sexul si Grebla ?
  2. Hotel FM vor cistiga Eurovision
  3. Senzational si in direct, tulburator !
  4. Mihaela Radulescu....lasa-ne
  5. Prostia ca tel suprem
  6. Sorin Oprescu minte sau se inseala?
  7. B 31 SPP
  8. Imposibila casatorie va avea loc?
  9. Cum ar fi?
  10. Declaratie in exclusivitate pentru site-ul meu
  11. O "casuta" cu 6 camere
  12. 164 de mistreti
  13. Black Friday sau impozitul pe lacomie
  14. Trump, Trump, uber alles !!!
  15. Fujitsu a devenit brand romanesc
  16. Oprescu si hypermarket-urile
  17. Premiile cururilor !!
  18. Sa moara fumatul sa traiasca fumatorii
  19. Imi cer scuze. Pe omul in cauza il cheama Cozmin si e un....
  20. Codul roz dauneaza portofelului

        Ultimele articole

        Ultimele comentarii