Adrian Furnicã

Prima zi de normalitate in Romania...

...va veni cind nu vom mai auzi nicaieri de Bianca, Pestritu, Mantea, Bote, Laurete, Printul, Minune, Vijelie, Guta, Crudu, Mihaela Radulescu, Nikita, Tonciu si inca vreo 20...astia ar fi in prima linie. Urmeaza cine mai vreti voi.Lista ramine deschisa...

Nici un comentariu pentru acest articol

Lasa un comentariu
Nume (obligatoriu)
Email (obligatoriu - nu se publica)

cod securitate Cod securitate



Alte articole:

  1. Benzina pentru fraieri
  2. Marius Ghenea scriitorul...
  3. Mama prostilor e mereu gravida !
  4. Realitatea TV si umorul
  5. Si ziceti ca am eu ceva cu Oprescu!
  6. Super coruptibila Romanie
  7. Pat Metheny si seara de luni
  8. Fotbalul si televiziunea sint afaceri
  9. Anti hypermarket-uri
  10. Articol imbecil in Romania Libera...
  11. Stadionul fantoma
  12. Lacrimile imi uda barba
  13. Despre claponii fricosi cu trompeta
  14. De ce ar trebui sa demisioneze Lucescu jr !
  15. Avertizare extrem de serioasa!!
  16. Vreau prostitutie
  17. Bazac si nesimtirea ca emblema !
  18. Draga HP-ule romanesc...
  19. Cit de nenorociti pot fi bancherii astia ??
  20. Bogdan Hossu si sclavagismul modern

        Ultimele articole

        Ultimele comentarii