Adrian Furnicã

Prima zi de normalitate in Romania...

...va veni cind nu vom mai auzi nicaieri de Bianca, Pestritu, Mantea, Bote, Laurete, Printul, Minune, Vijelie, Guta, Crudu, Mihaela Radulescu, Nikita, Tonciu si inca vreo 20...astia ar fi in prima linie. Urmeaza cine mai vreti voi.Lista ramine deschisa...

Nici un comentariu pentru acest articol

Lasa un comentariu
Nume (obligatoriu)
Email (obligatoriu - nu se publica)

cod securitate Cod securitate



Alte articole:

  1. Cit de important esti ?
  2. Baba Dochia e la televizor
  3. Onanisti din toate colturile internetului, uniti-va !!
  4. Mihaela Radulescu arde distantele...
  5. Oprescu si hypermarket-urile
  6. Ferrari a ajuns emblema prostiei
  7. Marius Ghenea scriitorul...
  8. Se imparte natiunea in doua ?
  9. Mihaela Radulescu a enervat niste mafioti
  10. Mi-e o sila infinita !
  11. Cit de prosti ne crede Cozmin Gusa?
  12. Super coruptibila Romanie
  13. Chiar s-a terminat ?
  14. Cum sa devi din actor bun politician prost
  15. Bote a filmat in Gradina Botanica
  16. O "casuta" cu 6 camere
  17. De ce ar trebui sa demisioneze Lucescu jr !
  18. Benzina pentru fraieri
  19. Stadionul fantoma
  20. Draga HP-ule romanesc...

        Ultimele articole

        Ultimele comentarii