Adrian Furnicã

Prima zi de normalitate in Romania...

...va veni cind nu vom mai auzi nicaieri de Bianca, Pestritu, Mantea, Bote, Laurete, Printul, Minune, Vijelie, Guta, Crudu, Mihaela Radulescu, Nikita, Tonciu si inca vreo 20...astia ar fi in prima linie. Urmeaza cine mai vreti voi.Lista ramine deschisa...

Nici un comentariu pentru acest articol

Lasa un comentariu
Nume (obligatoriu)
Email (obligatoriu - nu se publica)

cod securitate Cod securitate



Alte articole:

  1. Azi e o zi istorica
  2. Inca un pasaj inutil...
  3. Nu-mi ajunge Oana si Moni ! Hop si Tatoiu !
  4. Morti cu reclame
  5. Realitatea TV si umorul
  6. Dan Tapalaga te urasc si pe tine !!
  7. Revine stirea idioata cu tirgul de nunti
  8. Ioan Grosan si colaborarea cu securitatea
  9. Cit de important esti ?
  10. Managerul Daniel si Catedrala ca simbol al trufiei
  11. Sorin Oprescu minte sau se inseala?
  12. Sa ne faca Bianca lista meseriilor pe care le-a incercat
  13. Hai sa te prostesc si eu putin !
  14. Anti hypermarket-uri
  15. Mihaela Radulescu a enervat niste mafioti
  16. Uritul si analfabeta....
  17. Ce se intimpla cu banii aia ?
  18. Nu stim sa protestam
  19. Calin Hera de la Evenimentul Zilei ma face prost.
  20. Stirile de rahat sint perene

        Ultimele articole

        Ultimele comentarii