Adrian Furnicã

Prima zi de normalitate in Romania...

...va veni cind nu vom mai auzi nicaieri de Bianca, Pestritu, Mantea, Bote, Laurete, Printul, Minune, Vijelie, Guta, Crudu, Mihaela Radulescu, Nikita, Tonciu si inca vreo 20...astia ar fi in prima linie. Urmeaza cine mai vreti voi.Lista ramine deschisa...

Nici un comentariu pentru acest articol

Lasa un comentariu
Nume (obligatoriu)
Email (obligatoriu - nu se publica)

cod securitate Cod securitate



Alte articole:

  1. Marius Ghenea scriitorul...
  2. Morti cu reclame
  3. Ioan Grosan si colaborarea cu securitatea
  4. HP Romania sau cum sa-ti tragi un glont in picior
  5. Si celalalt Cristea pleca de la Dinamo...
  6. Grava problema a opozitiei
  7. Muzeul National de Arta al Romaniei
  8. Moni, Iri, Zavoranu, Pepe...o rusine
  9. Flacara violet
  10. Emil Constantinescu recrut la Dinamo
  11. Nu stim sa protestam
  12. CNSAS ar trebui sa fie un loc obligatoriu de trecere
  13. Bancherii nu se intilnesc cu bunul simt
  14. B 31 SPP
  15. 35 de ani dupa
  16. Bogdan Hossu si sclavagismul modern
  17. Calugarul Ponta de la schitul PSD
  18. Sa moara fumatul sa traiasca fumatorii
  19. Scrisoare catre domnu' Soros
  20. O poveste POLITISTA, plina de mister !!!

        Ultimele articole

        Ultimele comentarii