Adrian Furnicã

Prima zi de normalitate in Romania...

...va veni cind nu vom mai auzi nicaieri de Bianca, Pestritu, Mantea, Bote, Laurete, Printul, Minune, Vijelie, Guta, Crudu, Mihaela Radulescu, Nikita, Tonciu si inca vreo 20...astia ar fi in prima linie. Urmeaza cine mai vreti voi.Lista ramine deschisa...

Nici un comentariu pentru acest articol

Lasa un comentariu
Nume (obligatoriu)
Email (obligatoriu - nu se publica)

cod securitate Cod securitate



Alte articole:

  1. Nu mai am chef de francezi cu gura mare
  2. Lacrimile imi uda barba
  3. Sa ne salveze cineva de Monica Tatoiu
  4. Black Friday, mori, da' mori incet !
  5. Imposibila casatorie va avea loc?
  6. Bizonul corporatist
  7. Sondaj de opinie...
  8. Hai sa te prostesc si eu putin !
  9. Ce inseamna "cu finalizare?"
  10. De azi sint clarvazator !
  11. Dan Tapalaga te urasc si pe tine !!
  12. Cel mai plingacios dintre antrenori
  13. Adrian Nastase se gindeste la suspendarea lui Basescu
  14. Trump, Trump, uber alles !!!
  15. Memorabilul Bendeac
  16. Cit de important esti ?
  17. Crudul destin al lui Crudu
  18. Ce nu intelege domnul Antonescu
  19. Bancherii nu se intilnesc cu bunul simt
  20. Berlinul nu a auzit de Bote

        Ultimele articole

        Ultimele comentarii