Adrian Furnicã

Prima zi de normalitate in Romania...

...va veni cind nu vom mai auzi nicaieri de Bianca, Pestritu, Mantea, Bote, Laurete, Printul, Minune, Vijelie, Guta, Crudu, Mihaela Radulescu, Nikita, Tonciu si inca vreo 20...astia ar fi in prima linie. Urmeaza cine mai vreti voi.Lista ramine deschisa...

Nici un comentariu pentru acest articol

Lasa un comentariu
Nume (obligatoriu)
Email (obligatoriu - nu se publica)

cod securitate Cod securitate



Alte articole:

  1. Berlinul nu a auzit de Bote
  2. Cit de greu e sa o ai mica ?
  3. Marius Ghenea scriitorul...
  4. Dinamo la Waterloo
  5. Ce nu intelege domnul Antonescu
  6. Cit de prosti ne crede Cozmin Gusa?
  7. Prostia ca tel suprem
  8. O multime de prosti
  9. 164 de mistreti
  10. HP Romania sau cum sa-ti tragi un glont in picior
  11. Bodnariu....Cazul Bodnariu ?
  12. Calugarul Ponta de la schitul PSD
  13. Impotenta ca stare nationala
  14. Aveam o parere buna despre Lucian Avramescu
  15. Mai ramine sa ardem vrajitoare la Universitate
  16. Sint curios sa citesc si eu...
  17. Impozitul pe prostie si pe fudulie
  18. Miine e ziua mea de nastere !
  19. Scrisoare catre domnu' Soros
  20. Cine nu-i cu mine nu e impotriva mea

        Ultimele articole

        Ultimele comentarii