Adrian Furnicã

Prima zi de normalitate in Romania...

...va veni cind nu vom mai auzi nicaieri de Bianca, Pestritu, Mantea, Bote, Laurete, Printul, Minune, Vijelie, Guta, Crudu, Mihaela Radulescu, Nikita, Tonciu si inca vreo 20...astia ar fi in prima linie. Urmeaza cine mai vreti voi.Lista ramine deschisa...

Nici un comentariu pentru acest articol

Lasa un comentariu
Nume (obligatoriu)
Email (obligatoriu - nu se publica)

cod securitate Cod securitate



Alte articole:

  1. Morti cu reclame
  2. Draga HP-ule romanesc...
  3. Cit de important esti ?
  4. Cum sa devi din actor bun politician prost
  5. Se retrage si Phil Collins....
  6. Si celalalt Cristea pleca de la Dinamo...
  7. Bogdan Baltazar te urasc!!
  8. B 31 SPP
  9. Declaratie in exclusivitate pentru site-ul meu
  10. O poveste POLITISTA, plina de mister !!!
  11. Ce se intimpla cu banii aia ?
  12. Misu Predescu, cel mai tare producator de film si tv din Roamania
  13. Rusine poporului care te asculta
  14. Sint curios sa citesc si eu...
  15. Vreau si eu stiri...Cine mi le da ?
  16. Ferrari a ajuns emblema prostiei
  17. Ia mai da-i Dracului pe toti !!
  18. Toata lumea minte
  19. Nu mai am chef de francezi cu gura mare
  20. Cine a fost ciine ramine jigodie ?

        Ultimele articole

        Ultimele comentarii