Adrian Furnicã

Prima zi de normalitate in Romania...

...va veni cind nu vom mai auzi nicaieri de Bianca, Pestritu, Mantea, Bote, Laurete, Printul, Minune, Vijelie, Guta, Crudu, Mihaela Radulescu, Nikita, Tonciu si inca vreo 20...astia ar fi in prima linie. Urmeaza cine mai vreti voi.Lista ramine deschisa...

Nici un comentariu pentru acest articol

Lasa un comentariu
Nume (obligatoriu)
Email (obligatoriu - nu se publica)

cod securitate Cod securitate



Alte articole:

  1. Mihaela Radulescu arde distantele...
  2. Doua curve si un idiot.
  3. Memorabilul Bendeac
  4. Botezatu are carte ?
  5. Si daca Crin Antonescu va chiuli ?
  6. Va place Brahms ? Dar salamul ?
  7. Declaratie in exclusivitate pentru site-ul meu
  8. Imposibila casatorie va avea loc?
  9. Hotel FM vor cistiga Eurovision
  10. Proiect de lege impotriva prostirii
  11. Sa ne faca Bianca lista meseriilor pe care le-a incercat
  12. Si ziceti ca am eu ceva cu Oprescu!
  13. Trump, Trump, uber alles !!!
  14. Pat Metheny si seara de luni
  15. Sondaj de opinie...
  16. Nimeni nu are rest in magazine ?
  17. Primavara
  18. Sa ne salveze cineva de Monica Tatoiu
  19. Moartea nu mai vine pe banda de magnetofon
  20. Sa moara bancherii de oftica

        Ultimele articole

        Ultimele comentarii