Adrian Furnicã

Prima zi de normalitate in Romania...

...va veni cind nu vom mai auzi nicaieri de Bianca, Pestritu, Mantea, Bote, Laurete, Printul, Minune, Vijelie, Guta, Crudu, Mihaela Radulescu, Nikita, Tonciu si inca vreo 20...astia ar fi in prima linie. Urmeaza cine mai vreti voi.Lista ramine deschisa...

Nici un comentariu pentru acest articol

Lasa un comentariu
Nume (obligatoriu)
Email (obligatoriu - nu se publica)

cod securitate Cod securitate



Alte articole:

  1. Va veni..
  2. Nu mai am chef de francezi cu gura mare
  3. Proiect de lege impotriva prostirii
  4. Ce se intimpla cu banii aia ?
  5. Draga Orange Romania...
  6. Morti cu reclame
  7. HP Romania sau cum sa-ti tragi un glont in picior
  8. Uritul si analfabeta....
  9. Dinamo la Waterloo
  10. Se imparte natiunea in doua ?
  11. Ia mai da-i Dracului pe toti !!
  12. Adrian Nastase se gindeste la suspendarea lui Basescu
  13. Vreau prostitutie
  14. Gusa,Cosmin Gusa...
  15. Cit de prosti ne crede Cozmin Gusa?
  16. Flacara violet
  17. Cit de important esti ?
  18. Bogdan Baltazar te urasc!!
  19. Revine stirea idioata cu tirgul de nunti
  20. Cine nu-i cu mine nu e impotriva mea

        Ultimele articole

        Ultimele comentarii