Adrian Furnicã

Prima zi de normalitate in Romania...

...va veni cind nu vom mai auzi nicaieri de Bianca, Pestritu, Mantea, Bote, Laurete, Printul, Minune, Vijelie, Guta, Crudu, Mihaela Radulescu, Nikita, Tonciu si inca vreo 20...astia ar fi in prima linie. Urmeaza cine mai vreti voi.Lista ramine deschisa...

Nici un comentariu pentru acest articol

Lasa un comentariu
Nume (obligatoriu)
Email (obligatoriu - nu se publica)

cod securitate Cod securitate



Alte articole:

  1. Despre claponii fricosi cu trompeta
  2. Rusine poporului care te asculta
  3. Sa arda hotelurile !!
  4. Bizonul corporatist
  5. Cum sa devi din actor bun politician prost
  6. De ce ar trebui sa demisioneze Lucescu jr !
  7. Calugarul Ponta de la schitul PSD
  8. Cine pe cine a otravit ?
  9. Tichia de margaritar redivivus
  10. Mihaela Radulescu a enervat niste mafioti
  11. Dinamo la Waterloo
  12. Ce au in comun sexul si Grebla ?
  13. Bancherii nu se intilnesc cu bunul simt
  14. Sfinta tinerete legionara
  15. Se retrage si Phil Collins....
  16. Rizi de mori Raiffeisen Bank, mori !!
  17. Cum mi-a devenit Osama Bin Laden simpatic
  18. Bote a filmat in Gradina Botanica
  19. Memorabilul Bendeac
  20. Striptease-ul dauneaza grav carierei

        Ultimele articole

        Ultimele comentarii