Adrian Furnicã

Prima zi de normalitate in Romania...

...va veni cind nu vom mai auzi nicaieri de Bianca, Pestritu, Mantea, Bote, Laurete, Printul, Minune, Vijelie, Guta, Crudu, Mihaela Radulescu, Nikita, Tonciu si inca vreo 20...astia ar fi in prima linie. Urmeaza cine mai vreti voi.Lista ramine deschisa...

Nici un comentariu pentru acest articol

Lasa un comentariu
Nume (obligatoriu)
Email (obligatoriu - nu se publica)

cod securitate Cod securitate



Alte articole:

  1. Berlinul nu a auzit de Bote
  2. Cel mai plingacios dintre antrenori
  3. Sa se faca...mall-uri ! Si mall-uri se facura!
  4. Muzeul National de Arta al Romaniei
  5. Super coruptibila Romanie
  6. Realitatea TV si umorul
  7. Ioan Grosan si colaborarea cu securitatea
  8. Declaratie in exclusivitate pentru site-ul meu
  9. Si mumiile pling citeodata
  10. Emil Constantinescu recrut la Dinamo
  11. Cine nu-i cu mine nu e impotriva mea
  12. Moartea ca si sexul vinde cel mai bine
  13. Sfinta tinerete legionara
  14. Mihaela Radulescu....lasa-ne
  15. Sint curios sa citesc si eu...
  16. Oana Zavoranu se simte cintareata
  17. Mama prostilor e mereu gravida !
  18. Sebastian Ghita mi-a devenit si mai simpatic
  19. Dinamo la Waterloo
  20. Ia mai da-i Dracului pe toti !!

        Ultimele articole

        Ultimele comentarii