Adrian Furnicã

Prima zi de normalitate in Romania...

...va veni cind nu vom mai auzi nicaieri de Bianca, Pestritu, Mantea, Bote, Laurete, Printul, Minune, Vijelie, Guta, Crudu, Mihaela Radulescu, Nikita, Tonciu si inca vreo 20...astia ar fi in prima linie. Urmeaza cine mai vreti voi.Lista ramine deschisa...

Nici un comentariu pentru acest articol

Lasa un comentariu
Nume (obligatoriu)
Email (obligatoriu - nu se publica)

cod securitate Cod securitate



Alte articole:

  1. Despre claponii fricosi cu trompeta
  2. Doua curve si un idiot.
  3. Hotel FM vor cistiga Eurovision
  4. Adrian Nastase se gindeste la suspendarea lui Basescu
  5. Monica Tatoiu recidiveaza
  6. Bodnariu....Cazul Bodnariu ?
  7. Platon nu stie sa munceasca bai prostilor !
  8. O poveste POLITISTA, plina de mister !!!
  9. Cine pe cine a otravit ?
  10. Sint curios sa citesc si eu...
  11. Nu numai Inna l-a blestemat pe Trastariu
  12. Va veni..
  13. Si mumiile pling citeodata
  14. Cum isi bate joc HP de parteneri
  15. Primavara
  16. Realitatea TV si umorul
  17. Cit de nenorociti pot fi bancherii astia ??
  18. Sebastian Ghita mi-a devenit si mai simpatic
  19. Emil Constantinescu recrut la Dinamo
  20. Premiile cururilor !!

        Ultimele articole

        Ultimele comentarii