Adrian Furnicã

Prima zi de normalitate in Romania...

...va veni cind nu vom mai auzi nicaieri de Bianca, Pestritu, Mantea, Bote, Laurete, Printul, Minune, Vijelie, Guta, Crudu, Mihaela Radulescu, Nikita, Tonciu si inca vreo 20...astia ar fi in prima linie. Urmeaza cine mai vreti voi.Lista ramine deschisa...

Nici un comentariu pentru acest articol

Lasa un comentariu
Nume (obligatoriu)
Email (obligatoriu - nu se publica)

cod securitate Cod securitate



Alte articole:

  1. Vaca gestanta. Soc si groaza !
  2. Dan Tapalaga te urasc si pe tine !!
  3. Finantarea TVR
  4. Azi e o zi istorica
  5. Chiar s-a terminat ?
  6. Lacrimile imi uda barba
  7. Bancherii nu se intilnesc cu bunul simt
  8. Papagalul national a facut in pantaloni
  9. Stirile de rahat sint perene
  10. Asa tara, asa candidiati...
  11. O poveste POLITISTA, plina de mister !!!
  12. Gusa,Cosmin Gusa...
  13. Articol imbecil in Romania Libera...
  14. Antonia si gaura neagra a inteligentei
  15. De ce a crescut pretul benzinei?
  16. Bizonul corporatist
  17. Moartea nu mai vine pe banda de magnetofon
  18. Cit de nenorociti pot fi bancherii astia ??
  19. Fotbalul si televiziunea sint afaceri
  20. Gheorghe Udriste citeste ziarul pe net !!

        Ultimele articole

        Ultimele comentarii