Adrian Furnicã

Prima zi de normalitate in Romania...

...va veni cind nu vom mai auzi nicaieri de Bianca, Pestritu, Mantea, Bote, Laurete, Printul, Minune, Vijelie, Guta, Crudu, Mihaela Radulescu, Nikita, Tonciu si inca vreo 20...astia ar fi in prima linie. Urmeaza cine mai vreti voi.Lista ramine deschisa...

Nici un comentariu pentru acest articol

Lasa un comentariu
Nume (obligatoriu)
Email (obligatoriu - nu se publica)

cod securitate Cod securitate



Alte articole:

  1. Si daca Crin Antonescu va chiuli ?
  2. Moni, Iri, Zavoranu, Pepe...o rusine
  3. Benzina pentru fraieri
  4. Striptease-ul dauneaza grav carierei
  5. Proiect de lege impotriva prostirii
  6. Vreau prostitutie
  7. Scrisoare catre domnu' Soros
  8. Aveam o parere buna despre Lucian Avramescu
  9. Ferrari a ajuns emblema prostiei
  10. Bogdan Baltazar te urasc!!
  11. Se retrage si Phil Collins....
  12. Senzational si in direct, tulburator !
  13. Imi cer scuze. Pe omul in cauza il cheama Cozmin si e un....
  14. Misu Predescu, cel mai tare producator de film si tv din Roamania
  15. Cum mi-a devenit Osama Bin Laden simpatic
  16. Moartea ca si sexul vinde cel mai bine
  17. O poveste POLITISTA, plina de mister !!!
  18. 164 de mistreti
  19. Asa tara, asa candidiati...
  20. Sa arda hotelurile !!

        Ultimele articole

        Ultimele comentarii