Adrian Furnicã

Prima zi de normalitate in Romania...

...va veni cind nu vom mai auzi nicaieri de Bianca, Pestritu, Mantea, Bote, Laurete, Printul, Minune, Vijelie, Guta, Crudu, Mihaela Radulescu, Nikita, Tonciu si inca vreo 20...astia ar fi in prima linie. Urmeaza cine mai vreti voi.Lista ramine deschisa...

Nici un comentariu pentru acest articol

Lasa un comentariu
Nume (obligatoriu)
Email (obligatoriu - nu se publica)

cod securitate Cod securitate



Alte articole:

  1. Gusa,Cosmin Gusa...
  2. Cit de greu e sa o ai mica ?
  3. Raspuns la raspunsul lui Selly
  4. 164 de mistreti
  5. Oana Zavoranu se simte cintareata
  6. Miine e ziua mea de nastere !
  7. Bote a filmat in Gradina Botanica
  8. Inca un pasaj inutil...
  9. Cacatul artistului e mai ieftin in Black Friday !!!
  10. Cel mai plingacios dintre antrenori
  11. Bendeac asta nu ma lasa in pace !!
  12. Morti cu reclame
  13. Fujitsu a devenit brand romanesc
  14. Va veni..
  15. Senzational si in direct, tulburator !
  16. Antonia si gaura neagra a inteligentei
  17. De ce oare sintem atit de legati de bulgari ?
  18. Mama prostilor e mereu gravida !
  19. Sa arda hotelurile !!
  20. Fotbalul si televiziunea sint afaceri

        Ultimele articole

        Ultimele comentarii