Adrian Furnicã

Prima zi de normalitate in Romania...

...va veni cind nu vom mai auzi nicaieri de Bianca, Pestritu, Mantea, Bote, Laurete, Printul, Minune, Vijelie, Guta, Crudu, Mihaela Radulescu, Nikita, Tonciu si inca vreo 20...astia ar fi in prima linie. Urmeaza cine mai vreti voi.Lista ramine deschisa...

Nici un comentariu pentru acest articol

Lasa un comentariu
Nume (obligatoriu)
Email (obligatoriu - nu se publica)

cod securitate Cod securitate



Alte articole:

  1. Codul roz dauneaza portofelului
  2. De ce ar trebui sa demisioneze Lucescu jr !
  3. Dragostea si Revolutia
  4. Primavara
  5. Berlinul nu a auzit de Bote
  6. Bazac si nesimtirea ca emblema !
  7. Cretinii recidiveaza
  8. Si celalalt Cristea pleca de la Dinamo...
  9. Cum ar fi?
  10. Sebastian Ghita mi-a devenit si mai simpatic
  11. Bancherii nu se intilnesc cu bunul simt
  12. Bendeac asta nu ma lasa in pace !!
  13. Cine a fost ciine ramine jigodie ?
  14. Mihaela Radulescu si oportunitatea de a tacea !
  15. Finantarea TVR
  16. Cacatul artistului e mai ieftin in Black Friday !!!
  17. Toata lumea minte
  18. Abonament la bordel
  19. Prieteni de la Microsoft, respect. Boului, nu
  20. Bodnariu....Cazul Bodnariu ?

        Ultimele articole

        Ultimele comentarii