Adrian Furnicã

Cit de nenorociti pot fi bancherii astia ??

Dupa ce au inregistrat si anul trcut si in 2009 si mai mereu profituri detul de bune si au inceput executarea silita a oamenilor scotindu-i din case, dupa ce s-au zbatutu sa inlature ordonanta 50 pe motiv ca daca se aplica intra tara in colaps, acum au inceput sa faca publicitate pe la televizor ca dau iar credite. Si ca sa fie prosteala maxima imbie amaritii care viseaza la mai bine cu promotii de tipul....dobinda zero primele trei luni !! Pai daca fac un credit pe 10 ani ma doare in cot de promotia lor...Asta pe linga faptul ca ma doare-n cot de banci in general. Ba chia as putea spune ca ca le urasc din toata inima. Si de fapt nu pe banci cit pe bancheri.

Nici un comentariu pentru acest articol

Lasa un comentariu
Nume (obligatoriu)
Email (obligatoriu - nu se publica)

cod securitate Cod securitate



Alte articole:

  1. Si daca Crin Antonescu va chiuli ?
  2. De azi sint clarvazator !
  3. Miine e ziua mea de nastere !
  4. Prieteni de la Microsoft, respect. Boului, nu
  5. Black Friday sau impozitul pe lacomie
  6. Impozitul pe prostie si pe fudulie
  7. O "casuta" cu 6 camere
  8. Hai sa te prostesc si eu putin !
  9. Se imparte natiunea in doua ?
  10. De ce ar trebui sa demisioneze Lucescu jr !
  11. Cretinii recidiveaza
  12. Primavara
  13. Mihaela Radulescu....lasa-ne
  14. Cit de prosti ne crede Cozmin Gusa?
  15. Monica Tatoiu refuzata si de canibali...
  16. Daca ar fi mute ?
  17. Mihaela Radulescu a enervat niste mafioti
  18. Si mumiile pling citeodata
  19. Cit de important esti ?
  20. Vaca gestanta. Soc si groaza !

        Ultimele articole

        Ultimele comentarii