Adrian Furnicã

Cit de nenorociti pot fi bancherii astia ??

Dupa ce au inregistrat si anul trcut si in 2009 si mai mereu profituri detul de bune si au inceput executarea silita a oamenilor scotindu-i din case, dupa ce s-au zbatutu sa inlature ordonanta 50 pe motiv ca daca se aplica intra tara in colaps, acum au inceput sa faca publicitate pe la televizor ca dau iar credite. Si ca sa fie prosteala maxima imbie amaritii care viseaza la mai bine cu promotii de tipul....dobinda zero primele trei luni !! Pai daca fac un credit pe 10 ani ma doare in cot de promotia lor...Asta pe linga faptul ca ma doare-n cot de banci in general. Ba chia as putea spune ca ca le urasc din toata inima. Si de fapt nu pe banci cit pe bancheri.

Nici un comentariu pentru acest articol

Lasa un comentariu
Nume (obligatoriu)
Email (obligatoriu - nu se publica)

cod securitate Cod securitate



Alte articole:

  1. Codul roz dauneaza portofelului
  2. Olanda. Tara de drogati...
  3. Finantarea TVR
  4. Draga HP-ule romanesc...
  5. Sex shop de partid
  6. Memorabilul Bendeac
  7. HP Romania sau cum sa-ti tragi un glont in picior
  8. Azi e o zi istorica
  9. Imi cer scuze. Pe omul in cauza il cheama Cozmin si e un....
  10. Bizonul corporatist
  11. Ce nu intelege domnul Antonescu
  12. Nu exista vina cloectiva
  13. Impotenta ca stare nationala
  14. Jacobs recidiveaza cu reclamele idioate
  15. Bancherii nu se intilnesc cu bunul simt
  16. Prieteni de la Microsoft, respect. Boului, nu
  17. Black Friday sau impozitul pe lacomie
  18. Abonament la bordel
  19. Stirile de rahat sint perene
  20. Morti cu reclame

        Ultimele articole

        Ultimele comentarii