Adrian Furnicã

Cit de nenorociti pot fi bancherii astia ??

Dupa ce au inregistrat si anul trcut si in 2009 si mai mereu profituri detul de bune si au inceput executarea silita a oamenilor scotindu-i din case, dupa ce s-au zbatutu sa inlature ordonanta 50 pe motiv ca daca se aplica intra tara in colaps, acum au inceput sa faca publicitate pe la televizor ca dau iar credite. Si ca sa fie prosteala maxima imbie amaritii care viseaza la mai bine cu promotii de tipul....dobinda zero primele trei luni !! Pai daca fac un credit pe 10 ani ma doare in cot de promotia lor...Asta pe linga faptul ca ma doare-n cot de banci in general. Ba chia as putea spune ca ca le urasc din toata inima. Si de fapt nu pe banci cit pe bancheri.

Nici un comentariu pentru acest articol

Lasa un comentariu
Nume (obligatoriu)
Email (obligatoriu - nu se publica)

cod securitate Cod securitate



Alte articole:

  1. O multime de prosti
  2. Impozitul pe prostie si pe fudulie
  3. Imposibila casatorie va avea loc?
  4. Mihaela Radulescu....lasa-ne
  5. Cum isi bate joc HP de parteneri
  6. Nu-mi ajunge Oana si Moni ! Hop si Tatoiu !
  7. Sorin Oprescu minte sau se inseala?
  8. Sint curios sa citesc si eu...
  9. Chiar s-a terminat ?
  10. Finantarea TVR
  11. Doua curve si un idiot.
  12. Inca un pasaj inutil...
  13. O "casuta" cu 6 camere
  14. Draga Orange Romania...
  15. Baba Dochia e la televizor
  16. Senzational si in direct, tulburator !
  17. Va place Brahms ? Dar salamul ?
  18. De ce domnule ziarist sa murim pentru tine ?
  19. Dan Tapalaga te urasc si pe tine !!
  20. Ferrari a ajuns emblema prostiei

        Ultimele articole

        Ultimele comentarii