Adrian Furnicã

Cit de nenorociti pot fi bancherii astia ??

Dupa ce au inregistrat si anul trcut si in 2009 si mai mereu profituri detul de bune si au inceput executarea silita a oamenilor scotindu-i din case, dupa ce s-au zbatutu sa inlature ordonanta 50 pe motiv ca daca se aplica intra tara in colaps, acum au inceput sa faca publicitate pe la televizor ca dau iar credite. Si ca sa fie prosteala maxima imbie amaritii care viseaza la mai bine cu promotii de tipul....dobinda zero primele trei luni !! Pai daca fac un credit pe 10 ani ma doare in cot de promotia lor...Asta pe linga faptul ca ma doare-n cot de banci in general. Ba chia as putea spune ca ca le urasc din toata inima. Si de fapt nu pe banci cit pe bancheri.

Nici un comentariu pentru acest articol

Lasa un comentariu
Nume (obligatoriu)
Email (obligatoriu - nu se publica)

cod securitate Cod securitate



Alte articole:

  1. Discriminarea lui Marian Vanghelie
  2. Se imparte natiunea in doua ?
  3. Si mumiile pling citeodata
  4. Bendeac e atit de urit incit am schimbat 5 televizoare pina acum
  5. Calugarul Ponta de la schitul PSD
  6. Dan Tapalaga te urasc si pe tine !!
  7. Prieteni de la Microsoft, respect. Boului, nu
  8. Nu-mi ajunge Oana si Moni ! Hop si Tatoiu !
  9. Relansarea economica e sigura asa
  10. Bote a filmat in Gradina Botanica
  11. Stadionul fantoma
  12. Mihaela Radulescu si oportunitatea de a tacea !
  13. O mare de timpiti ne inunda !
  14. Sa se faca...mall-uri ! Si mall-uri se facura!
  15. Flacara violet
  16. Cite soacre suporti ?
  17. Black Friday, mori, da' mori incet !
  18. Azi e o zi istorica
  19. Si celalalt Cristea pleca de la Dinamo...
  20. Rizi de mori Raiffeisen Bank, mori !!

        Ultimele articole

        Ultimele comentarii