Adrian Furnicã

Cit de nenorociti pot fi bancherii astia ??

Dupa ce au inregistrat si anul trcut si in 2009 si mai mereu profituri detul de bune si au inceput executarea silita a oamenilor scotindu-i din case, dupa ce s-au zbatutu sa inlature ordonanta 50 pe motiv ca daca se aplica intra tara in colaps, acum au inceput sa faca publicitate pe la televizor ca dau iar credite. Si ca sa fie prosteala maxima imbie amaritii care viseaza la mai bine cu promotii de tipul....dobinda zero primele trei luni !! Pai daca fac un credit pe 10 ani ma doare in cot de promotia lor...Asta pe linga faptul ca ma doare-n cot de banci in general. Ba chia as putea spune ca ca le urasc din toata inima. Si de fapt nu pe banci cit pe bancheri.

Nici un comentariu pentru acest articol

Lasa un comentariu
Nume (obligatoriu)
Email (obligatoriu - nu se publica)

cod securitate Cod securitate



Alte articole:

  1. Cine a fost ciine ramine jigodie ?
  2. Prostia si nesimtirea sint pandemice
  3. Vaca gestanta. Soc si groaza !
  4. Sa moara fumatul sa traiasca fumatorii
  5. Exista o multime de cucoane cu probleme
  6. Manifest impotriva prostirii !!!
  7. Sa ne salveze cineva de Monica Tatoiu
  8. Memorabilul Bendeac
  9. Primavara
  10. O mare de timpiti ne inunda !
  11. Oprescu ma uraste in continuare
  12. Cit de prosti ne crede Cozmin Gusa?
  13. Emil Constantinescu recrut la Dinamo
  14. Nu exista vina cloectiva
  15. Dinamo la Waterloo
  16. Bogdan Baltazar te urasc!!
  17. Cretinii recidiveaza
  18. Mihaela Radulescu si oportunitatea de a tacea !
  19. Baba Dochia e la televizor
  20. Crudul destin al lui Crudu

        Ultimele articole

        Ultimele comentarii