Adrian Furnicã

Cine nu-i cu mine nu e impotriva mea

Oare cind vor intelege unii oameni ca daca critici opozitia nu inseamna ca esti pro ceilalti?


Oare cind vor intelege unii oameni ca daca critici opozitia nu inseamna ca esti pro ceilalti?

Nici un comentariu pentru acest articol

Lasa un comentariu
Nume (obligatoriu)
Email (obligatoriu - nu se publica)

cod securitate Cod securitate



Alte articole:

  1. Avertizare extrem de serioasa!!
  2. Revine stirea idioata cu tirgul de nunti
  3. Ia mai da-i Dracului pe toti !!
  4. Vaca gestanta. Soc si groaza !
  5. Grava problema a opozitiei
  6. O mare de timpiti ne inunda !
  7. Moni, Iri, Zavoranu, Pepe...o rusine
  8. Mahalagismul normal, uzual, national
  9. Urmarire sexuala ?
  10. Cit de prosti ne crede Cozmin Gusa?
  11. Ce nu intelege domnul Antonescu
  12. Ciuma generala si pelagra de sector !!!
  13. Asa tara, asa candidiati...
  14. Inca un matinal de poveste
  15. Tichia de margaritar redivivus
  16. Cum ar fi?
  17. Sex shop de partid
  18. Inainte sa beti Pepsi, strecurati-l printr-un tifon gros care retine chip-urile. Puneti-le intr-un recipient de plastic incet sa nu se sparga, scuturati bine pina se omogenizeaza, adaugati putin sampon si spalati-va bine pe cap. Cu ochii larg deschisi veti prinde posturi straine, cu ochiul drept porniti masina de spalat, cu stingul fierul de calcat, cu gura cascata raspundeti la aplelul telefonic, daca clatinati capul aprindeti lumina prima data, scuturati din nou si o stingeti. Atentie ca daca stranutati declanasati o reactie in lant care poate declansa un razboi atomic. Spasiba balsoi ! P.S. : Pentru alte trucuri scrieti-mi in privat.
  19. Sondaj de opinie...
  20. Dinamo la Waterloo

        Ultimele articole

        Ultimele comentarii