Adrian Furnicã

Cine nu-i cu mine nu e impotriva mea

Oare cind vor intelege unii oameni ca daca critici opozitia nu inseamna ca esti pro ceilalti?


Oare cind vor intelege unii oameni ca daca critici opozitia nu inseamna ca esti pro ceilalti?

Nici un comentariu pentru acest articol

Lasa un comentariu
Nume (obligatoriu)
Email (obligatoriu - nu se publica)

cod securitate Cod securitate



Alte articole:

  1. Relansarea economica e sigura asa
  2. Bizonul corporatist
  3. Ce inseamna "cu finalizare?"
  4. Rusine poporului care te asculta
  5. Sa moara fumatul sa traiasca fumatorii
  6. Azi e o zi istorica
  7. Draga HP-ule romanesc...
  8. Sex shop de partid
  9. Sa arda hotelurile !!
  10. Sebastian Ghita mi-a devenit si mai simpatic
  11. Vanghelie e cel mai tare
  12. Manifest impotriva prostirii !!!
  13. Mihaela Radulescu....lasa-ne
  14. Sa ne faca Bianca lista meseriilor pe care le-a incercat
  15. De ce domnule ziarist sa murim pentru tine ?
  16. Impozitul pe prostie si pe fudulie
  17. Bazac si nesimtirea ca emblema !
  18. Si mumiile pling citeodata
  19. Mama, sint celebru...mi-am zis
  20. Grava problema a opozitiei

        Ultimele articole

        Ultimele comentarii