Adrian Furnicã

Cine nu-i cu mine nu e impotriva mea

Oare cind vor intelege unii oameni ca daca critici opozitia nu inseamna ca esti pro ceilalti?


Oare cind vor intelege unii oameni ca daca critici opozitia nu inseamna ca esti pro ceilalti?

Nici un comentariu pentru acest articol

Lasa un comentariu
Nume (obligatoriu)
Email (obligatoriu - nu se publica)

cod securitate Cod securitate



Alte articole:

  1. Inca un pasaj inutil...
  2. O mare de timpiti ne inunda !
  3. Ce se intimpla cu banii aia ?
  4. Ferrari a ajuns emblema prostiei
  5. Sint curios sa citesc si eu...
  6. Jacobs recidiveaza cu reclamele idioate
  7. Muzeul National de Arta al Romaniei
  8. Despre claponii fricosi cu trompeta
  9. Se retrage si Phil Collins....
  10. Sa moara bancherii de oftica
  11. Mai ramine sa ardem vrajitoare la Universitate
  12. Azi e o zi istorica
  13. Moni, Iri, Zavoranu, Pepe...o rusine
  14. Ia mai da-i Dracului pe toti !!
  15. B 31 SPP
  16. Mascariciul regelui se aproie de tron !
  17. Mama prostilor e mereu gravida !
  18. Gusa,Cosmin Gusa...
  19. Mihaela Radulescu a enervat niste mafioti
  20. Dragostea si Revolutia

        Ultimele articole

        Ultimele comentarii