Adrian Furnicã

Cine nu-i cu mine nu e impotriva mea

Oare cind vor intelege unii oameni ca daca critici opozitia nu inseamna ca esti pro ceilalti?


Oare cind vor intelege unii oameni ca daca critici opozitia nu inseamna ca esti pro ceilalti?

Nici un comentariu pentru acest articol

Lasa un comentariu
Nume (obligatoriu)
Email (obligatoriu - nu se publica)

cod securitate Cod securitate



Alte articole:

  1. Ioan Grosan si colaborarea cu securitatea
  2. Memorabilul Bendeac
  3. Prima zi de normalitate in Romania...
  4. Sint curios sa citesc si eu...
  5. Baba Dochia e la televizor
  6. Morti cu reclame
  7. Nu exista vina cloectiva
  8. Impozitul pe prostie si pe fudulie
  9. Cum sa devi din actor bun politician prost
  10. Nu stim sa protestam
  11. Dan Tapalaga te urasc si pe tine !!
  12. Cel mai plingacios dintre antrenori
  13. Ciuma generala si pelagra de sector !!!
  14. Stai sa vezi..
  15. Rizi de mori Raiffeisen Bank, mori !!
  16. Arheologia saboteaza Romania
  17. Sa moara fumatul sa traiasca fumatorii
  18. Prostia ca tel suprem
  19. Ce nu intelege domnul Antonescu
  20. Si daca Crin Antonescu va chiuli ?

        Ultimele articole

        Ultimele comentarii