Adrian Furnicã

Cine nu-i cu mine nu e impotriva mea

Oare cind vor intelege unii oameni ca daca critici opozitia nu inseamna ca esti pro ceilalti?


Oare cind vor intelege unii oameni ca daca critici opozitia nu inseamna ca esti pro ceilalti?

Nici un comentariu pentru acest articol

Lasa un comentariu
Nume (obligatoriu)
Email (obligatoriu - nu se publica)

cod securitate Cod securitate



Alte articole:

  1. Urmarire sexuala ?
  2. Si celalalt Cristea pleca de la Dinamo...
  3. Cum ar fi?
  4. De ce Bianca Dragusanu??
  5. Ia mai da-i Dracului pe toti !!
  6. Nu exista vina cloectiva
  7. B 31 SPP
  8. Cit de prosti ne crede Cozmin Gusa?
  9. Imi cer scuze. Pe omul in cauza il cheama Cozmin si e un....
  10. Primavara
  11. Olanda. Tara de drogati...
  12. Trump, Trump, uber alles !!!
  13. Dan Tapalaga te urasc si pe tine !!
  14. Pat Metheny si seara de luni
  15. Oprescu ma uraste in continuare
  16. De azi sint clarvazator !
  17. Cit de greu e sa o ai mica ?
  18. Mama prostilor e mereu gravida !
  19. Rusine poporului care te asculta
  20. Sa ne faca Bianca lista meseriilor pe care le-a incercat

        Ultimele articole

        Ultimele comentarii