Adrian Furnicã

Cine nu-i cu mine nu e impotriva mea

Oare cind vor intelege unii oameni ca daca critici opozitia nu inseamna ca esti pro ceilalti?


Oare cind vor intelege unii oameni ca daca critici opozitia nu inseamna ca esti pro ceilalti?

Nici un comentariu pentru acest articol

Lasa un comentariu
Nume (obligatoriu)
Email (obligatoriu - nu se publica)

cod securitate Cod securitate



Alte articole:

  1. Flacara violet
  2. Discriminarea lui Marian Vanghelie
  3. Uritul si analfabeta....
  4. Sa moara fumatul sa traiasca fumatorii
  5. Pat Metheny si seara de luni
  6. Impozitul pe prostie si pe fudulie
  7. Laurette rimeaza cu trompete !
  8. Grava problema a opozitiei
  9. Emil Constantinescu recrut la Dinamo
  10. Cit de greu e sa o ai mica ?
  11. Avertizare extrem de serioasa!!
  12. Dragostea si Revolutia
  13. Botezatu are carte ?
  14. Prostia si nesimtirea sint pandemice
  15. Ce nu intelege domnul Antonescu
  16. Cit de prosti ne crede Cozmin Gusa?
  17. Stiti cit de tare ma enerveaza ???
  18. Oprescu si hypermarket-urile
  19. Poveste homosexualului care a ales sa respire pe cur !!!
  20. Imposibila casatorie va avea loc?

        Ultimele articole

        Ultimele comentarii