Adrian Furnicã

Arhiva - 19 Noiembrie 2014

Masina germana merge si cu apa daca vrea ea !

Nu sint bucuros ca a cistigat Iohanis. Nu am de ce sa fiu pentru ca nu m-a convins ca poate fi un presedinte care sa schimbe ceva in bine. M-a convins doar ca are ceva mai mult bun simt, ceea ce e intr-adevar un plus. Imi place ca tace mai mult, ca nu se arunca in viltoare din prima, ca are nume german dar atit...pina acum. De ce sint totusi bucuros ? Pentru ca am fost razbunat si desi se spune ca ar fi arma prostului, razbunarea asta e dulce si o tratez ca atare. Am fost facut basist si injurat din cauza asta, indirect, de catre propaganda PSD-ista pentru optiunea mea. Era dreptul meu sa am preferinte si nu am jignit niciodata pe nimeni dupa alegerea lui Traian Basescu. Basismul nu ar fi trebuit sa fie in un motiv de ura cum nici eu nu am urit pe nimeni cind, de exemplu, a venit la put ...


Alte articole:

  1. Nero de Bucuresti
  2. Sa se faca...mall-uri ! Si mall-uri se facura!
  3. O singurã ființã
  4. Protestăm şi fugim la bere
  5. Mama, sint celebru...mi-am zis
  6. 35 de ani dupa
  7. Baiatul cu chibriturile
  8. Senzational si in direct, tulburator !
  9. Cum era mai bine pe vremea lui Ceausescu
  10. Hibernare
  11. Nãpãdit
  12. Gind de nebucurie
  13. Ce se intimpla cu banii aia ?
  14. Vaca gestanta. Soc si groaza !
  15. Laurette rimeaza cu trompete !
  16. Imbecil care nu-i suporta pe nesimtiti
  17. 164 de mistreti
  18. În aceeași direcție
  19. Sa ne sacrificam copii
  20. O mânã de sentimente

        Ultimele articole

        Ultimele comentarii