Adrian Furnicã

CNSAS ar trebui sa fie un loc obligatoriu de trecere

Dupa surprizele din ultima vreme ma bintuie gindul ca ar trebui sa ma duc pe CNSAS sa vad si eu cine m-a cintat pe vremuri la baietii cu ochi albastri. Prea n-am fost deranjat niciodata de ei. Sint convins ca am avut oameni in jurul meu care mai scriau cite o epistola pe acolo pentru ca asa era moda. Nu e foarte grav dar vreau sa stiu. Si mai cred ca fiecare ar trebui sa se duca sa vada cine a dat informatii despre el pentru ca e un pas inainte catre normalitate. Daca nu s-a putut impune punctul 8 de la Timisoara la nivel national macar sa ne stim fiecare dintre noi cum stam. Sa facem curat in amintiri e un gest de normalitate de care nu trebuie sa ne fie frica. Si nu vreau nicidecum razbunare ci doar sa asez oamenii pe care i-as gasi eventual pe acolo pe locul lor in sufletul meu. Nu mi-e frica de surprize pentru ca deja i-am iertat. E vorba doar de ierarhie. Mai ales ca am niste banuieli.

Nici un comentariu pentru acest articol

Lasa un comentariu
Nume (obligatoriu)
Email (obligatoriu - nu se publica)

cod securitate Cod securitate



Alte articole:

  1. Baba Dochia e la televizor
  2. Vanghelie e cel mai tare
  3. Impozitul pe prostie si pe fudulie
  4. Ioan Grosan si colaborarea cu securitatea
  5. Botezatu are carte ?
  6. Laurette rimeaza cu trompete !
  7. Mihaela Radulescu arde distantele...
  8. Mama, sint celebru...mi-am zis
  9. Rizi de mori Raiffeisen Bank, mori !!
  10. Va veni..
  11. Muzeul National de Arta al Romaniei
  12. Azi e o zi istorica
  13. Black Friday, mori, da' mori incet !
  14. Cum sa devi din actor bun politician prost
  15. Memorabilul Bendeac
  16. Bancherii nu se intilnesc cu bunul simt
  17. Ce nu intelege domnul Antonescu
  18. Arheologia saboteaza Romania
  19. Uritul si analfabeta....
  20. Calin Hera de la Evenimentul Zilei ma face prost.

        Ultimele articole

        Ultimele comentarii