Adrian Furnicã

Arhiva - 20 Martie 2013

Draga HP-ule romanesc...

Draga HP-ule romanesc,
Iata-te pus in fata unei mari dileme. Si cind spun asta nu fac referire la sarmanii lefegii carae iti calca pragul in fiecare dimineata si care iti pupa poala zi de zi. Ma adresez maretei tale ipocrizii, caracterului tau infect pe baza caruia iti construiesti afacerile, minciunilor si discretionarului de care dai dovada si multor alte si alte bicisnicii pe care le-ai pus in opera….
Pai acum sa te vad…prietenul tau Microsoft este anchetat de spaguiala a unor demnitari si functionari de stat carora le-ar fi dat niscaiva foloase necuvenite contra unor contracte. Conform codului de bune maniere la care faci apel ori de cite ori e nevoie ca sa refuzi aplicarea propriilor tale reguli, nici o firma care e banuita de practici subversive si necurate trebuie sc ...


Alte articole:

  1. Anti hypermarket-uri
  2. Într-o cutã
  3. Hipsterul de Bucuresti
  4. Doamnelor si domnilor profesori, respect !
  5. Guvernarea nu e concurs de frumuseţe
  6. Sa ne sacrificam copii
  7. Bote a filmat in Gradina Botanica
  8. Articol imbecil in Romania Libera...
  9. Tanti Merkel si musiu Sarkozy
  10. Alb
  11. Tristeți sublim uitate
  12. Taxe contra demisie
  13. Moni, Iri, Zavoranu, Pepe...o rusine
  14. De ce imi urasc conducatorii ?
  15. Diferenta dintre prostituate si curve
  16. Cu tine
  17. Rizi de mori Raiffeisen Bank, mori !!
  18. Divide et impera
  19. Emil Constantinescu recrut la Dinamo
  20. 23 de ani de la 13/15 iunie 1990

        Ultimele articole

        Ultimele comentarii