Adrian Furnicã

Vanghelie e cel mai tare

Sint convins ca Marian Vanghelie va face o figura frumoasa in America pentru ca are toate argumentele. Are tupeu, simt politic, lipsa oricarui simt al ridicolului. Limba engleza e optionala la o deplasare peste ocean daca sti limba aerobic. Acum sa te ti contract de dezsapezire pentru sectorul 5 si nu numai.

      Comentarii (1):

La NEW YORK nu se vorbeste tiganeste?www.maredet.webgarden.ro

Lasa un comentariu
Nume (obligatoriu)
Email (obligatoriu - nu se publica)

cod securitate Cod securitate



Alte articole:

  1. De ce a crescut pretul benzinei?
  2. Articol imbecil in Romania Libera...
  3. Managerul Daniel si Catedrala ca simbol al trufiei
  4. Rusine poporului care te asculta
  5. Proiect de lege impotriva prostirii
  6. B 31 SPP
  7. Fotbalul si televiziunea sint afaceri
  8. Sa arda hotelurile !!
  9. Moartea ca si sexul vinde cel mai bine
  10. Memorabilul Bendeac
  11. Stiti cit de tare ma enerveaza ???
  12. Va place Brahms ? Dar salamul ?
  13. Imi cer scuze. Pe omul in cauza il cheama Cozmin si e un....
  14. Si ziceti ca am eu ceva cu Oprescu!
  15. Bancherii nu se intilnesc cu bunul simt
  16. CNSAS ar trebui sa fie un loc obligatoriu de trecere
  17. Adelina Pestritu.Atit.
  18. Oprescu ma uraste in continuare
  19. Cit de nenorociti pot fi bancherii astia ??
  20. De ce oare sintem atit de legati de bulgari ?

        Ultimele articole

        Ultimele comentarii