Adrian Furnicã

Vanghelie e cel mai tare

Sint convins ca Marian Vanghelie va face o figura frumoasa in America pentru ca are toate argumentele. Are tupeu, simt politic, lipsa oricarui simt al ridicolului. Limba engleza e optionala la o deplasare peste ocean daca sti limba aerobic. Acum sa te ti contract de dezsapezire pentru sectorul 5 si nu numai.

      Comentarii (1):

La NEW YORK nu se vorbeste tiganeste?www.maredet.webgarden.ro

Lasa un comentariu
Nume (obligatoriu)
Email (obligatoriu - nu se publica)

cod securitate Cod securitate



Alte articole:

  1. Adrian Nastase se gindeste la suspendarea lui Basescu
  2. Ziua cind a murit onoarea
  3. 164 de mistreti
  4. Bendeac e atit de urit incit am schimbat 5 televizoare pina acum
  5. Bogdan Hossu si sclavagismul modern
  6. Bogdan Baltazar te urasc!!
  7. Nimeni nu are rest in magazine ?
  8. Black Friday sau impozitul pe lacomie
  9. Mahalagismul normal, uzual, national
  10. Baba Dochia e la televizor
  11. Dragostea si Revolutia
  12. Platon nu stie sa munceasca bai prostilor !
  13. Benzina pentru fraieri
  14. Despre claponii fricosi cu trompeta
  15. Cacatul artistului e mai ieftin in Black Friday !!!
  16. Si daca Crin Antonescu va chiuli ?
  17. Pat Metheny si seara de luni
  18. Prima zi de normalitate in Romania...
  19. Inca un pasaj inutil...
  20. Botezatu are carte ?

        Ultimele articole

        Ultimele comentarii