Adrian Furnicã

Vanghelie e cel mai tare

Sint convins ca Marian Vanghelie va face o figura frumoasa in America pentru ca are toate argumentele. Are tupeu, simt politic, lipsa oricarui simt al ridicolului. Limba engleza e optionala la o deplasare peste ocean daca sti limba aerobic. Acum sa te ti contract de dezsapezire pentru sectorul 5 si nu numai.

      Comentarii (1):

La NEW YORK nu se vorbeste tiganeste?www.maredet.webgarden.ro

Lasa un comentariu
Nume (obligatoriu)
Email (obligatoriu - nu se publica)

cod securitate Cod securitate



Alte articole:

  1. Monica Tatoiu recidiveaza
  2. Mama, sint celebru...mi-am zis
  3. Va place Brahms ? Dar salamul ?
  4. Ia mai da-i Dracului pe toti !!
  5. Uritul si analfabeta....
  6. Dinamo la Waterloo
  7. Nimeni nu are rest in magazine ?
  8. Oprescu si hypermarket-urile
  9. CNSAS ar trebui sa fie un loc obligatoriu de trecere
  10. Managerul Daniel si Catedrala ca simbol al trufiei
  11. Bendeac e atit de urit incit am schimbat 5 televizoare pina acum
  12. Stiti cit de tare ma enerveaza ???
  13. Oana Zavoranu se simte cintareata
  14. De ce domnule ziarist sa murim pentru tine ?
  15. Mascariciul regelui se aproie de tron !
  16. Sebastian Ghita mi-a devenit si mai simpatic
  17. Dan Tapalaga te urasc si pe tine !!
  18. Botezatu are carte ?
  19. Baba Dochia e la televizor
  20. O multime de prosti

        Ultimele articole

        Ultimele comentarii