Adrian Furnicã

Vanghelie e cel mai tare

Sint convins ca Marian Vanghelie va face o figura frumoasa in America pentru ca are toate argumentele. Are tupeu, simt politic, lipsa oricarui simt al ridicolului. Limba engleza e optionala la o deplasare peste ocean daca sti limba aerobic. Acum sa te ti contract de dezsapezire pentru sectorul 5 si nu numai.

      Comentarii (1):

La NEW YORK nu se vorbeste tiganeste?www.maredet.webgarden.ro

Lasa un comentariu
Nume (obligatoriu)
Email (obligatoriu - nu se publica)

cod securitate Cod securitate



Alte articole:

  1. Nu mai am chef de francezi cu gura mare
  2. Cite soacre suporti ?
  3. Mihaela Radulescu....lasa-ne
  4. Sorin Oprescu minte sau se inseala?
  5. Vreau prostitutie
  6. Articol imbecil in Romania Libera...
  7. Ce au in comun sexul si Grebla ?
  8. Si daca Crin Antonescu va chiuli ?
  9. Prieteni de la Microsoft, respect. Boului, nu
  10. Cum isi bate joc HP de parteneri
  11. Benzina pentru fraieri
  12. Flacara violet
  13. Marius Ghenea scriitorul...
  14. Avertizare extrem de serioasa!!
  15. Cretinii recidiveaza
  16. Daca ar fi mute ?
  17. Inainte sa beti Pepsi, strecurati-l printr-un tifon gros care retine chip-urile. Puneti-le intr-un recipient de plastic incet sa nu se sparga, scuturati bine pina se omogenizeaza, adaugati putin sampon si spalati-va bine pe cap. Cu ochii larg deschisi veti prinde posturi straine, cu ochiul drept porniti masina de spalat, cu stingul fierul de calcat, cu gura cascata raspundeti la aplelul telefonic, daca clatinati capul aprindeti lumina prima data, scuturati din nou si o stingeti. Atentie ca daca stranutati declanasati o reactie in lant care poate declansa un razboi atomic. Spasiba balsoi ! P.S. : Pentru alte trucuri scrieti-mi in privat.
  18. Anti hypermarket-uri
  19. Despre claponii fricosi cu trompeta
  20. Impozitul pe prostie si pe fudulie

        Ultimele articole

        Ultimele comentarii