Adrian Furnicã

Vanghelie e cel mai tare

Sint convins ca Marian Vanghelie va face o figura frumoasa in America pentru ca are toate argumentele. Are tupeu, simt politic, lipsa oricarui simt al ridicolului. Limba engleza e optionala la o deplasare peste ocean daca sti limba aerobic. Acum sa te ti contract de dezsapezire pentru sectorul 5 si nu numai.

      Comentarii (1):

La NEW YORK nu se vorbeste tiganeste?www.maredet.webgarden.ro

Lasa un comentariu
Nume (obligatoriu)
Email (obligatoriu - nu se publica)

cod securitate Cod securitate



Alte articole:

  1. Black Friday sau impozitul pe lacomie
  2. Fujitsu a devenit brand romanesc
  3. Dan Tapalaga te urasc si pe tine !!
  4. Sa moara fumatul sa traiasca fumatorii
  5. Se imparte natiunea in doua ?
  6. Prieteni de la Microsoft, respect. Boului, nu
  7. Memorabilul Bendeac
  8. Ginditul de doua ori ca forma a ipocriziei
  9. Va place Brahms ? Dar salamul ?
  10. Raspuns la raspunsul lui Selly
  11. Adelina Pestritu.Atit.
  12. Ce inseamna "cu finalizare?"
  13. Manifest impotriva prostirii !!!
  14. Olanda. Tara de drogati...
  15. Hotel FM vor cistiga Eurovision
  16. Ce nu intelege domnul Antonescu
  17. Ciuma generala si pelagra de sector !!!
  18. Si ziceti ca am eu ceva cu Oprescu!
  19. Avertizare extrem de serioasa!!
  20. Imposibila casatorie va avea loc?

        Ultimele articole

        Ultimele comentarii