Adrian Furnicã

Vanghelie e cel mai tare

Sint convins ca Marian Vanghelie va face o figura frumoasa in America pentru ca are toate argumentele. Are tupeu, simt politic, lipsa oricarui simt al ridicolului. Limba engleza e optionala la o deplasare peste ocean daca sti limba aerobic. Acum sa te ti contract de dezsapezire pentru sectorul 5 si nu numai.

      Comentarii (1):

La NEW YORK nu se vorbeste tiganeste?www.maredet.webgarden.ro

Lasa un comentariu
Nume (obligatoriu)
Email (obligatoriu - nu se publica)

cod securitate Cod securitate



Alte articole:

  1. Bogdan Baltazar te urasc!!
  2. Ce inseamna "cu finalizare?"
  3. Moartea nu mai vine pe banda de magnetofon
  4. Ginditul de doua ori ca forma a ipocriziei
  5. Inca un matinal de poveste
  6. Calin Hera de la Evenimentul Zilei ma face prost.
  7. De ce oare sintem atit de legati de bulgari ?
  8. Toata lumea minte
  9. Mihaela Radulescu arde distantele...
  10. Monica Tatoiu recidiveaza
  11. Vaca gestanta. Soc si groaza !
  12. Ciuma generala si pelagra de sector !!!
  13. Prima zi de normalitate in Romania...
  14. Nu stim sa protestam
  15. Bizonul corporatist
  16. Relansarea economica e sigura asa
  17. Urmarire sexuala ?
  18. Va veni..
  19. Abonament la bordel
  20. Moartea ca si sexul vinde cel mai bine

        Ultimele articole

        Ultimele comentarii