Adrian Furnicã

Impotenta ca stare nationala

Niste baieti au incercat sa demoleze un turn de beton construit in 1979-198..si ceva. Au pus dinamita au dat foc a explodat si turnul erect n-a vrut sa cada raminind in picioare ca un simbol falic a ceea ce a reusit sa construiasca fostul regim. Mi se pare emblematic pentru toate guvernele care s-au succedat in ultimii 20 de ani...n-au fost in stare nici macar sa strice temeinic realizarile fostului...Curat impotenta!!



Nici un comentariu pentru acest articol

Lasa un comentariu
Nume (obligatoriu)
Email (obligatoriu - nu se publica)

cod securitate Cod securitate



Alte articole:

  1. Prieteni de la Microsoft, respect. Boului, nu
  2. Oprescu ma uraste in continuare
  3. Sa ne faca Bianca lista meseriilor pe care le-a incercat
  4. Daca ar fi mute ?
  5. Oprescu si hypermarket-urile
  6. Stiti cit de tare ma enerveaza ???
  7. Trump, Trump, uber alles !!!
  8. Avertizare extrem de serioasa!!
  9. Onanisti din toate colturile internetului, uniti-va !!
  10. Sex shop de partid
  11. Moartea nu mai vine pe banda de magnetofon
  12. Ferrari a ajuns emblema prostiei
  13. Nimeni nu are rest in magazine ?
  14. Sint curios sa citesc si eu...
  15. Black Friday sau impozitul pe lacomie
  16. Sa arda hotelurile !!
  17. Oana Zavoranu se simte cintareata
  18. Calin Hera de la Evenimentul Zilei ma face prost.
  19. Calugarul Ponta de la schitul PSD
  20. Ce au in comun sexul si Grebla ?

        Ultimele articole

        Ultimele comentarii