Adrian Furnicã

Impotenta ca stare nationala

Niste baieti au incercat sa demoleze un turn de beton construit in 1979-198..si ceva. Au pus dinamita au dat foc a explodat si turnul erect n-a vrut sa cada raminind in picioare ca un simbol falic a ceea ce a reusit sa construiasca fostul regim. Mi se pare emblematic pentru toate guvernele care s-au succedat in ultimii 20 de ani...n-au fost in stare nici macar sa strice temeinic realizarile fostului...Curat impotenta!!



Nici un comentariu pentru acest articol

Lasa un comentariu
Nume (obligatoriu)
Email (obligatoriu - nu se publica)

cod securitate Cod securitate



Alte articole:

  1. Sa se faca...mall-uri ! Si mall-uri se facura!
  2. Laurette rimeaza cu trompete !
  3. Cine nu-i cu mine nu e impotriva mea
  4. Mihaela Radulescu a enervat niste mafioti
  5. Super coruptibila Romanie
  6. Si ziceti ca am eu ceva cu Oprescu!
  7. Rusine poporului care te asculta
  8. Ginditul de doua ori ca forma a ipocriziei
  9. Asa tara, asa candidiati...
  10. Dan Tapalaga te urasc si pe tine !!
  11. Urmarire sexuala ?
  12. Imposibila casatorie va avea loc?
  13. Prostia ca tel suprem
  14. Va place Brahms ? Dar salamul ?
  15. Marius Ghenea scriitorul...
  16. Vanghelie e cel mai tare
  17. Articol imbecil in Romania Libera...
  18. Sa moara fumatul sa traiasca fumatorii
  19. Moni, Iri, Zavoranu, Pepe...o rusine
  20. Sondaj de opinie...

        Ultimele articole

        Ultimele comentarii