Adrian Furnicã

Impotenta ca stare nationala

Niste baieti au incercat sa demoleze un turn de beton construit in 1979-198..si ceva. Au pus dinamita au dat foc a explodat si turnul erect n-a vrut sa cada raminind in picioare ca un simbol falic a ceea ce a reusit sa construiasca fostul regim. Mi se pare emblematic pentru toate guvernele care s-au succedat in ultimii 20 de ani...n-au fost in stare nici macar sa strice temeinic realizarile fostului...Curat impotenta!!



Nici un comentariu pentru acest articol

Lasa un comentariu
Nume (obligatoriu)
Email (obligatoriu - nu se publica)

cod securitate Cod securitate



Alte articole:

  1. Azi e o zi istorica
  2. Flacara violet
  3. Emil Constantinescu recrut la Dinamo
  4. Bote a filmat in Gradina Botanica
  5. Avertizare extrem de serioasa!!
  6. Berlinul nu a auzit de Bote
  7. Stadionul fantoma
  8. HP Romania sau cum sa-ti tragi un glont in picior
  9. Imi cer scuze. Pe omul in cauza il cheama Cozmin si e un....
  10. Vaca gestanta. Soc si groaza !
  11. Moartea nu mai vine pe banda de magnetofon
  12. Cit de greu e sa o ai mica ?
  13. Platon nu stie sa munceasca bai prostilor !
  14. Prieteni de la Microsoft, respect. Boului, nu
  15. B 31 SPP
  16. Mihaela Radulescu a enervat niste mafioti
  17. Relansarea economica e sigura asa
  18. Super coruptibila Romanie
  19. Cum ar fi?
  20. Cum mi-a devenit Osama Bin Laden simpatic

        Ultimele articole

        Ultimele comentarii