Adrian Furnicã

Impotenta ca stare nationala

Niste baieti au incercat sa demoleze un turn de beton construit in 1979-198..si ceva. Au pus dinamita au dat foc a explodat si turnul erect n-a vrut sa cada raminind in picioare ca un simbol falic a ceea ce a reusit sa construiasca fostul regim. Mi se pare emblematic pentru toate guvernele care s-au succedat in ultimii 20 de ani...n-au fost in stare nici macar sa strice temeinic realizarile fostului...Curat impotenta!!



Nici un comentariu pentru acest articol

Lasa un comentariu
Nume (obligatoriu)
Email (obligatoriu - nu se publica)

cod securitate Cod securitate



Alte articole:

  1. Moartea nu mai vine pe banda de magnetofon
  2. Manifest impotriva prostirii !!!
  3. Mi-e o sila infinita !
  4. Uritul si analfabeta....
  5. Exista o multime de cucoane cu probleme
  6. Baba Dochia e la televizor
  7. Cit de nenorociti pot fi bancherii astia ??
  8. Sa ne salveze cineva de Monica Tatoiu
  9. Platon nu stie sa munceasca bai prostilor !
  10. Oana Zavoranu se simte cintareata
  11. Draga HP-ule romanesc...
  12. Si celalalt Cristea pleca de la Dinamo...
  13. Emil Constantinescu recrut la Dinamo
  14. Urmarire sexuala ?
  15. Revine stirea idioata cu tirgul de nunti
  16. Asa tara, asa candidiati...
  17. Benzina pentru fraieri
  18. Si daca Crin Antonescu va chiuli ?
  19. Ia mai da-i Dracului pe toti !!
  20. Mihaela Radulescu....lasa-ne

        Ultimele articole

        Ultimele comentarii