Adrian Furnicã

Impotenta ca stare nationala

Niste baieti au incercat sa demoleze un turn de beton construit in 1979-198..si ceva. Au pus dinamita au dat foc a explodat si turnul erect n-a vrut sa cada raminind in picioare ca un simbol falic a ceea ce a reusit sa construiasca fostul regim. Mi se pare emblematic pentru toate guvernele care s-au succedat in ultimii 20 de ani...n-au fost in stare nici macar sa strice temeinic realizarile fostului...Curat impotenta!!



Nici un comentariu pentru acest articol

Lasa un comentariu
Nume (obligatoriu)
Email (obligatoriu - nu se publica)

cod securitate Cod securitate



Alte articole:

  1. Scrisoare catre domnu' Soros
  2. Poveste homosexualului care a ales sa respire pe cur !!!
  3. Olanda. Tara de drogati...
  4. Si celalalt Cristea pleca de la Dinamo...
  5. Nu mai am chef de francezi cu gura mare
  6. Bodnariu....Cazul Bodnariu ?
  7. Ioan Grosan si colaborarea cu securitatea
  8. Cum mi-a devenit Osama Bin Laden simpatic
  9. Cit de prosti ne crede Cozmin Gusa?
  10. Marius Ghenea scriitorul...
  11. Sa moara bancherii de oftica
  12. Antonia si gaura neagra a inteligentei
  13. Cine a fost ciine ramine jigodie ?
  14. Mihaela Radulescu....lasa-ne
  15. Baba Dochia e la televizor
  16. Oprescu si hypermarket-urile
  17. Platon nu stie sa munceasca bai prostilor !
  18. Benzina pentru fraieri
  19. Prostia si nesimtirea sint pandemice
  20. Crudul destin al lui Crudu

        Ultimele articole

        Ultimele comentarii