Adrian Furnicã

Impotenta ca stare nationala

Niste baieti au incercat sa demoleze un turn de beton construit in 1979-198..si ceva. Au pus dinamita au dat foc a explodat si turnul erect n-a vrut sa cada raminind in picioare ca un simbol falic a ceea ce a reusit sa construiasca fostul regim. Mi se pare emblematic pentru toate guvernele care s-au succedat in ultimii 20 de ani...n-au fost in stare nici macar sa strice temeinic realizarile fostului...Curat impotenta!!



Nici un comentariu pentru acest articol

Lasa un comentariu
Nume (obligatoriu)
Email (obligatoriu - nu se publica)

cod securitate Cod securitate



Alte articole:

  1. Relansarea economica e sigura asa
  2. Baba Dochia e la televizor
  3. Mascariciul regelui se aproie de tron !
  4. Anti hypermarket-uri
  5. Exista o multime de cucoane cu probleme
  6. Nu exista vina cloectiva
  7. Manifest impotriva prostirii !!!
  8. CNSAS ar trebui sa fie un loc obligatoriu de trecere
  9. Stai sa vezi..
  10. Ce inseamna "cu finalizare?"
  11. Aveam o parere buna despre Lucian Avramescu
  12. Muzeul National de Arta al Romaniei
  13. Poveste homosexualului care a ales sa respire pe cur !!!
  14. Draga Orange Romania...
  15. Se imparte natiunea in doua ?
  16. Revine stirea idioata cu tirgul de nunti
  17. Fotbalul si televiziunea sint afaceri
  18. Cit de important esti ?
  19. Bote a filmat in Gradina Botanica
  20. Sa moara bancherii de oftica

        Ultimele articole

        Ultimele comentarii