Adrian Furnicã

Impotenta ca stare nationala

Niste baieti au incercat sa demoleze un turn de beton construit in 1979-198..si ceva. Au pus dinamita au dat foc a explodat si turnul erect n-a vrut sa cada raminind in picioare ca un simbol falic a ceea ce a reusit sa construiasca fostul regim. Mi se pare emblematic pentru toate guvernele care s-au succedat in ultimii 20 de ani...n-au fost in stare nici macar sa strice temeinic realizarile fostului...Curat impotenta!!



Nici un comentariu pentru acest articol

Lasa un comentariu
Nume (obligatoriu)
Email (obligatoriu - nu se publica)

cod securitate Cod securitate



Alte articole:

  1. Arheologia saboteaza Romania
  2. Antonia si gaura neagra a inteligentei
  3. Imposibila casatorie va avea loc?
  4. Muzeul National de Arta al Romaniei
  5. Daca ar fi mute ?
  6. Despre claponii fricosi cu trompeta
  7. Sex shop de partid
  8. Inca un matinal de poveste
  9. De ce ar trebui sa demisioneze Lucescu jr !
  10. Sondaj de opinie...
  11. Va place Brahms ? Dar salamul ?
  12. Sa ne salveze cineva de Monica Tatoiu
  13. Botezatu are carte ?
  14. Misu Predescu, cel mai tare producator de film si tv din Roamania
  15. Cretinii recidiveaza
  16. Memorabilul Bendeac
  17. Super coruptibila Romanie
  18. Ce nu intelege domnul Antonescu
  19. Stirile de rahat sint perene
  20. Gheorghe Udriste citeste ziarul pe net !!

        Ultimele articole

        Ultimele comentarii