Adrian Furnicã

Impotenta ca stare nationala

Niste baieti au incercat sa demoleze un turn de beton construit in 1979-198..si ceva. Au pus dinamita au dat foc a explodat si turnul erect n-a vrut sa cada raminind in picioare ca un simbol falic a ceea ce a reusit sa construiasca fostul regim. Mi se pare emblematic pentru toate guvernele care s-au succedat in ultimii 20 de ani...n-au fost in stare nici macar sa strice temeinic realizarile fostului...Curat impotenta!!



Nici un comentariu pentru acest articol

Lasa un comentariu
Nume (obligatoriu)
Email (obligatoriu - nu se publica)

cod securitate Cod securitate



Alte articole:

  1. Cine pe cine a otravit ?
  2. Articol imbecil in Romania Libera...
  3. Calin Hera de la Evenimentul Zilei ma face prost.
  4. Bazac si nesimtirea ca emblema !
  5. Bendeac asta nu ma lasa in pace !!
  6. Prima zi de normalitate in Romania...
  7. Zoe Petre, mare politician...
  8. Sa arda hotelurile !!
  9. Draga Orange Romania...
  10. Monica Tatoiu refuzata si de canibali...
  11. Ciuma generala si pelagra de sector !!!
  12. Revine stirea idioata cu tirgul de nunti
  13. Poveste homosexualului care a ales sa respire pe cur !!!
  14. O poveste POLITISTA, plina de mister !!!
  15. Impozitul pe prostie si pe fudulie
  16. Baba Dochia e la televizor
  17. Hai sa te prostesc si eu putin !
  18. HP Romania sau cum sa-ti tragi un glont in picior
  19. Sondaj de opinie...
  20. Gusa,Cosmin Gusa...

        Ultimele articole

        Ultimele comentarii