Adrian Furnicã

Impotenta ca stare nationala

Niste baieti au incercat sa demoleze un turn de beton construit in 1979-198..si ceva. Au pus dinamita au dat foc a explodat si turnul erect n-a vrut sa cada raminind in picioare ca un simbol falic a ceea ce a reusit sa construiasca fostul regim. Mi se pare emblematic pentru toate guvernele care s-au succedat in ultimii 20 de ani...n-au fost in stare nici macar sa strice temeinic realizarile fostului...Curat impotenta!!



Nici un comentariu pentru acest articol

Lasa un comentariu
Nume (obligatoriu)
Email (obligatoriu - nu se publica)

cod securitate Cod securitate



Alte articole:

  1. Cine a fost ciine ramine jigodie ?
  2. Aveam o parere buna despre Lucian Avramescu
  3. Si celalalt Cristea pleca de la Dinamo...
  4. Raspuns la raspunsul lui Selly
  5. Calugarul Ponta de la schitul PSD
  6. Sondaj de opinie...
  7. Si mumiile pling citeodata
  8. Laurette rimeaza cu trompete !
  9. Black Friday, mori, da' mori incet !
  10. Sex shop de partid
  11. Hotel FM vor cistiga Eurovision
  12. De ce Bianca Dragusanu??
  13. Miine e ziua mea de nastere !
  14. Crudul destin al lui Crudu
  15. Finantarea TVR
  16. Arheologia saboteaza Romania
  17. Cine pe cine a otravit ?
  18. Scrisoare catre domnu' Soros
  19. Despre claponii fricosi cu trompeta
  20. Mascariciul regelui se aproie de tron !

        Ultimele articole

        Ultimele comentarii