Adrian Furnicã

Impotenta ca stare nationala

Niste baieti au incercat sa demoleze un turn de beton construit in 1979-198..si ceva. Au pus dinamita au dat foc a explodat si turnul erect n-a vrut sa cada raminind in picioare ca un simbol falic a ceea ce a reusit sa construiasca fostul regim. Mi se pare emblematic pentru toate guvernele care s-au succedat in ultimii 20 de ani...n-au fost in stare nici macar sa strice temeinic realizarile fostului...Curat impotenta!!



Nici un comentariu pentru acest articol

Lasa un comentariu
Nume (obligatoriu)
Email (obligatoriu - nu se publica)

cod securitate Cod securitate



Alte articole:

  1. O "casuta" cu 6 camere
  2. Cine pe cine a otravit ?
  3. Doua curve si un idiot.
  4. Adrian Nastase se gindeste la suspendarea lui Basescu
  5. B 31 SPP
  6. Bancherii nu se intilnesc cu bunul simt
  7. Revine stirea idioata cu tirgul de nunti
  8. Moartea ca si sexul vinde cel mai bine
  9. Finantarea TVR
  10. Abonament la bordel
  11. Sa se faca...mall-uri ! Si mall-uri se facura!
  12. Mama, sint celebru...mi-am zis
  13. Grava problema a opozitiei
  14. Avertizare extrem de serioasa!!
  15. Nu mai am chef de francezi cu gura mare
  16. De ce ar trebui sa demisioneze Lucescu jr !
  17. O mare de timpiti ne inunda !
  18. De ce oare sintem atit de legati de bulgari ?
  19. Declaratie in exclusivitate pentru site-ul meu
  20. Articol imbecil in Romania Libera...

        Ultimele articole

        Ultimele comentarii