Adrian Furnicã

Impotenta ca stare nationala

Niste baieti au incercat sa demoleze un turn de beton construit in 1979-198..si ceva. Au pus dinamita au dat foc a explodat si turnul erect n-a vrut sa cada raminind in picioare ca un simbol falic a ceea ce a reusit sa construiasca fostul regim. Mi se pare emblematic pentru toate guvernele care s-au succedat in ultimii 20 de ani...n-au fost in stare nici macar sa strice temeinic realizarile fostului...Curat impotenta!!



Nici un comentariu pentru acest articol

Lasa un comentariu
Nume (obligatoriu)
Email (obligatoriu - nu se publica)

cod securitate Cod securitate



Alte articole:

  1. Dan Tapalaga te urasc si pe tine !!
  2. Olanda. Tara de drogati...
  3. Cum sa devi din actor bun politician prost
  4. Avertizare extrem de serioasa!!
  5. Cit de nenorociti pot fi bancherii astia ??
  6. Ciuma generala si pelagra de sector !!!
  7. Managerul Daniel si Catedrala ca simbol al trufiei
  8. Papagalul national a facut in pantaloni
  9. Nu numai Inna l-a blestemat pe Trastariu
  10. Anti hypermarket-uri
  11. Nu exista vina cloectiva
  12. Urmarire sexuala ?
  13. De ce ar trebui sa demisioneze Lucescu jr !
  14. Laurette rimeaza cu trompete !
  15. HP Romania sau cum sa-ti tragi un glont in picior
  16. Black Friday, mori, da' mori incet !
  17. Onanisti din toate colturile internetului, uniti-va !!
  18. Oprescu si hypermarket-urile
  19. Fotbalul si televiziunea sint afaceri
  20. Antonia si gaura neagra a inteligentei

        Ultimele articole

        Ultimele comentarii