Adrian Furnicã

Impotenta ca stare nationala

Niste baieti au incercat sa demoleze un turn de beton construit in 1979-198..si ceva. Au pus dinamita au dat foc a explodat si turnul erect n-a vrut sa cada raminind in picioare ca un simbol falic a ceea ce a reusit sa construiasca fostul regim. Mi se pare emblematic pentru toate guvernele care s-au succedat in ultimii 20 de ani...n-au fost in stare nici macar sa strice temeinic realizarile fostului...Curat impotenta!!



Nici un comentariu pentru acest articol

Lasa un comentariu
Nume (obligatoriu)
Email (obligatoriu - nu se publica)

cod securitate Cod securitate



Alte articole:

  1. Azi e o zi istorica
  2. Premiile cururilor !!
  3. Se imparte natiunea in doua ?
  4. Olanda. Tara de drogati...
  5. Ioan Grosan si colaborarea cu securitatea
  6. Sa arda hotelurile !!
  7. De ce ar trebui sa demisioneze Lucescu jr !
  8. Stadionul fantoma
  9. Manifest impotriva prostirii !!!
  10. Mahalagismul normal, uzual, national
  11. Platon nu stie sa munceasca bai prostilor !
  12. Discriminarea lui Marian Vanghelie
  13. Rusine poporului care te asculta
  14. O multime de prosti
  15. Ce se intimpla cu banii aia ?
  16. Si mumiile pling citeodata
  17. Mai ramine sa ardem vrajitoare la Universitate
  18. Hai sa te prostesc si eu putin !
  19. Stiti cit de tare ma enerveaza ???
  20. Finantarea TVR

        Ultimele articole

        Ultimele comentarii