Adrian Furnicã

Prostia si nesimtirea sint pandemice

Un dobitoc de Dj a difuzat la radio BBC nu stiu ce manea cu Florin Salam declarind ca in citiva ani acest gen muzical va fi foarte popular in Germania si Austria. Daca stau sa ma gindesc bine incepe sa mi se faca teama ca asa va fi. Parca si vad un neamt cit o usa, beat mort cu halba de un litru de bere in mina, sprijinind o usa de wc cu mina la slit urlind cu lacrimi in ochi:"Oooofffff,meines lebens"...etc,etc si venerindu-l pe Adrian der Wunder Kind. Atunci o sa ma declar extrem de multumit ca am ajuns si noi Germania din urma. Sau cea de pe urma?

Nici un comentariu pentru acest articol

Lasa un comentariu
Nume (obligatoriu)
Email (obligatoriu - nu se publica)

cod securitate Cod securitate



Alte articole:

  1. Flacara violet
  2. Va veni..
  3. Cel mai plingacios dintre antrenori
  4. Jacobs recidiveaza cu reclamele idioate
  5. Discriminarea lui Marian Vanghelie
  6. Oprescu si hypermarket-urile
  7. Mihaela Radulescu a enervat niste mafioti
  8. Urmarire sexuala ?
  9. Muzeul National de Arta al Romaniei
  10. Monica Tatoiu refuzata si de canibali...
  11. Si mumiile pling citeodata
  12. Cit de nenorociti pot fi bancherii astia ??
  13. Doua curve si un idiot.
  14. Bote a filmat in Gradina Botanica
  15. Prostia ca tel suprem
  16. Anti hypermarket-uri
  17. Cine a fost ciine ramine jigodie ?
  18. Stirile de rahat sint perene
  19. O "casuta" cu 6 camere
  20. Poveste homosexualului care a ales sa respire pe cur !!!

        Ultimele articole

        Ultimele comentarii