Adrian Furnicã

Si celalalt Cristea pleca de la Dinamo...

De ce ar fi chiar asa de rau ca Dinamo sa retrogradeze? Mie mi-ar parea rau de Andone,Bica,Stefan Banica Jr si de Bibanu, prietenul meu din Norvegia..in rest retrogradarea ar aduce un suflu nou in fotbalul romanesc...Si multa distractie !!



      Comentarii (1):

Ce vremuri. As dorii sa mai batem pe dinamo si anul acesta macar cu 1-0 si in posibila finala a cupei si in returul campionatului la noi in ghencea.

Lasa un comentariu
Nume (obligatoriu)
Email (obligatoriu - nu se publica)

cod securitate Cod securitate



Alte articole:

  1. Mihaela Radulescu si oportunitatea de a tacea !
  2. Bazac si nesimtirea ca emblema !
  3. Uritul si analfabeta....
  4. Ce inseamna "cu finalizare?"
  5. Scrisoare catre domnu' Soros
  6. Cel mai plingacios dintre antrenori
  7. Stiti cit de tare ma enerveaza ???
  8. Calin Hera de la Evenimentul Zilei ma face prost.
  9. Cite soacre suporti ?
  10. Ce nu intelege domnul Antonescu
  11. Rizi de mori Raiffeisen Bank, mori !!
  12. Nu stim sa protestam
  13. Ginditul de doua ori ca forma a ipocriziei
  14. Si mumiile pling citeodata
  15. Doua curve si un idiot.
  16. Miine e ziua mea de nastere !
  17. Mi-e o sila infinita !
  18. Marius Ghenea scriitorul...
  19. Nu exista vina cloectiva
  20. Exista o multime de cucoane cu probleme

        Ultimele articole

        Ultimele comentarii