Adrian Furnicã

Si celalalt Cristea pleca de la Dinamo...

De ce ar fi chiar asa de rau ca Dinamo sa retrogradeze? Mie mi-ar parea rau de Andone,Bica,Stefan Banica Jr si de Bibanu, prietenul meu din Norvegia..in rest retrogradarea ar aduce un suflu nou in fotbalul romanesc...Si multa distractie !!



      Comentarii (1):

Ce vremuri. As dorii sa mai batem pe dinamo si anul acesta macar cu 1-0 si in posibila finala a cupei si in returul campionatului la noi in ghencea.

Lasa un comentariu
Nume (obligatoriu)
Email (obligatoriu - nu se publica)

cod securitate Cod securitate



Alte articole:

  1. Onanisti din toate colturile internetului, uniti-va !!
  2. Emil Constantinescu recrut la Dinamo
  3. O poveste POLITISTA, plina de mister !!!
  4. Inca un pasaj inutil...
  5. Vreau prostitutie
  6. Nu stim sa protestam
  7. Ioan Grosan si colaborarea cu securitatea
  8. Raspuns la raspunsul lui Selly
  9. Mai ramine sa ardem vrajitoare la Universitate
  10. Ce nu intelege domnul Antonescu
  11. Avertizare extrem de serioasa!!
  12. Sa moara bancherii de oftica
  13. Moni, Iri, Zavoranu, Pepe...o rusine
  14. Papagalul national a facut in pantaloni
  15. Ginditul de doua ori ca forma a ipocriziei
  16. Cum mi-a devenit Osama Bin Laden simpatic
  17. CNSAS ar trebui sa fie un loc obligatoriu de trecere
  18. Memorabilul Bendeac
  19. Moartea ca si sexul vinde cel mai bine
  20. Rizi de mori Raiffeisen Bank, mori !!

        Ultimele articole

        Ultimele comentarii