Adrian Furnicã

Si celalalt Cristea pleca de la Dinamo...

De ce ar fi chiar asa de rau ca Dinamo sa retrogradeze? Mie mi-ar parea rau de Andone,Bica,Stefan Banica Jr si de Bibanu, prietenul meu din Norvegia..in rest retrogradarea ar aduce un suflu nou in fotbalul romanesc...Si multa distractie !!



      Comentarii (1):

Ce vremuri. As dorii sa mai batem pe dinamo si anul acesta macar cu 1-0 si in posibila finala a cupei si in returul campionatului la noi in ghencea.

Lasa un comentariu
Nume (obligatoriu)
Email (obligatoriu - nu se publica)

cod securitate Cod securitate



Alte articole:

  1. 35 de ani dupa
  2. Rusine poporului care te asculta
  3. Antonia si gaura neagra a inteligentei
  4. Grava problema a opozitiei
  5. De ce Bianca Dragusanu??
  6. Calin Hera de la Evenimentul Zilei ma face prost.
  7. O "casuta" cu 6 camere
  8. Mihaela Radulescu....lasa-ne
  9. Asa tara, asa candidiati...
  10. Bodnariu....Cazul Bodnariu ?
  11. Mama prostilor e mereu gravida !
  12. De ce oare sintem atit de legati de bulgari ?
  13. Avertizare extrem de serioasa!!
  14. Finantarea TVR
  15. Ioan Grosan si colaborarea cu securitatea
  16. Si mumiile pling citeodata
  17. Sondaj de opinie...
  18. Lacrimile imi uda barba
  19. Arheologia saboteaza Romania
  20. Bizonul corporatist

        Ultimele articole

        Ultimele comentarii