Adrian Furnicã

Si celalalt Cristea pleca de la Dinamo...

De ce ar fi chiar asa de rau ca Dinamo sa retrogradeze? Mie mi-ar parea rau de Andone,Bica,Stefan Banica Jr si de Bibanu, prietenul meu din Norvegia..in rest retrogradarea ar aduce un suflu nou in fotbalul romanesc...Si multa distractie !!



      Comentarii (1):

Ce vremuri. As dorii sa mai batem pe dinamo si anul acesta macar cu 1-0 si in posibila finala a cupei si in returul campionatului la noi in ghencea.

Lasa un comentariu
Nume (obligatoriu)
Email (obligatoriu - nu se publica)

cod securitate Cod securitate



Alte articole:

  1. Adelina Pestritu.Atit.
  2. Rusine poporului care te asculta
  3. Sa ne salveze cineva de Monica Tatoiu
  4. O "casuta" cu 6 camere
  5. Prostia si nesimtirea sint pandemice
  6. Bendeac asta nu ma lasa in pace !!
  7. Doua curve si un idiot.
  8. Zoe Petre, mare politician...
  9. Sa moara bancherii de oftica
  10. Calin Hera de la Evenimentul Zilei ma face prost.
  11. Olanda. Tara de drogati...
  12. Proiect de lege impotriva prostirii
  13. Abonament la bordel
  14. Black Friday, mori, da' mori incet !
  15. Prostia ca tel suprem
  16. Impotenta ca stare nationala
  17. Emil Constantinescu recrut la Dinamo
  18. Antonia si gaura neagra a inteligentei
  19. Ce nu intelege domnul Antonescu
  20. Managerul Daniel si Catedrala ca simbol al trufiei

        Ultimele articole

        Ultimele comentarii