Adrian Furnicã

Si celalalt Cristea pleca de la Dinamo...

De ce ar fi chiar asa de rau ca Dinamo sa retrogradeze? Mie mi-ar parea rau de Andone,Bica,Stefan Banica Jr si de Bibanu, prietenul meu din Norvegia..in rest retrogradarea ar aduce un suflu nou in fotbalul romanesc...Si multa distractie !!



      Comentarii (1):

Ce vremuri. As dorii sa mai batem pe dinamo si anul acesta macar cu 1-0 si in posibila finala a cupei si in returul campionatului la noi in ghencea.

Lasa un comentariu
Nume (obligatoriu)
Email (obligatoriu - nu se publica)

cod securitate Cod securitate



Alte articole:

  1. Cum ar fi?
  2. Discriminarea lui Marian Vanghelie
  3. Striptease-ul dauneaza grav carierei
  4. Cine a fost ciine ramine jigodie ?
  5. Sondaj de opinie...
  6. Stadionul fantoma
  7. Aveam o parere buna despre Lucian Avramescu
  8. De ce a crescut pretul benzinei?
  9. Bendeac asta nu ma lasa in pace !!
  10. Impozitul pe prostie si pe fudulie
  11. Olanda. Tara de drogati...
  12. Hai sa te prostesc si eu putin !
  13. Adelina Pestritu.Atit.
  14. Nu stim sa protestam
  15. Cit de greu e sa o ai mica ?
  16. Prima zi de normalitate in Romania...
  17. Sa moara fumatul sa traiasca fumatorii
  18. Mai ramine sa ardem vrajitoare la Universitate
  19. Uritul si analfabeta....
  20. Bogdan Baltazar te urasc!!

        Ultimele articole

        Ultimele comentarii