Adrian Furnicã

Si celalalt Cristea pleca de la Dinamo...

De ce ar fi chiar asa de rau ca Dinamo sa retrogradeze? Mie mi-ar parea rau de Andone,Bica,Stefan Banica Jr si de Bibanu, prietenul meu din Norvegia..in rest retrogradarea ar aduce un suflu nou in fotbalul romanesc...Si multa distractie !!



      Comentarii (1):

Ce vremuri. As dorii sa mai batem pe dinamo si anul acesta macar cu 1-0 si in posibila finala a cupei si in returul campionatului la noi in ghencea.

Lasa un comentariu
Nume (obligatoriu)
Email (obligatoriu - nu se publica)

cod securitate Cod securitate



Alte articole:

  1. Bendeac e atit de urit incit am schimbat 5 televizoare pina acum
  2. Monica Tatoiu recidiveaza
  3. Sint curios sa citesc si eu...
  4. Ioan Grosan si colaborarea cu securitatea
  5. Benzina pentru fraieri
  6. Baba Dochia e la televizor
  7. Mihaela Radulescu arde distantele...
  8. Inca un matinal de poveste
  9. Ginditul de doua ori ca forma a ipocriziei
  10. Articol imbecil in Romania Libera...
  11. Senzational si in direct, tulburator !
  12. Hotel FM vor cistiga Eurovision
  13. Cum ar fi?
  14. Sa moara bancherii de oftica
  15. Nu mai am chef de francezi cu gura mare
  16. Vreau si eu stiri...Cine mi le da ?
  17. Impozitul pe prostie si pe fudulie
  18. Adrian Nastase se gindeste la suspendarea lui Basescu
  19. Emil Constantinescu recrut la Dinamo
  20. Relansarea economica e sigura asa

        Ultimele articole

        Ultimele comentarii