Adrian Furnicã

Si celalalt Cristea pleca de la Dinamo...

De ce ar fi chiar asa de rau ca Dinamo sa retrogradeze? Mie mi-ar parea rau de Andone,Bica,Stefan Banica Jr si de Bibanu, prietenul meu din Norvegia..in rest retrogradarea ar aduce un suflu nou in fotbalul romanesc...Si multa distractie !!



      Comentarii (1):

Ce vremuri. As dorii sa mai batem pe dinamo si anul acesta macar cu 1-0 si in posibila finala a cupei si in returul campionatului la noi in ghencea.

Lasa un comentariu
Nume (obligatoriu)
Email (obligatoriu - nu se publica)

cod securitate Cod securitate



Alte articole:

  1. Arheologia saboteaza Romania
  2. Hotel FM vor cistiga Eurovision
  3. Monica Tatoiu refuzata si de canibali...
  4. Moartea nu mai vine pe banda de magnetofon
  5. Despre claponii fricosi cu trompeta
  6. Black Friday, mori, da' mori incet !
  7. Olanda. Tara de drogati...
  8. Doua curve si un idiot.
  9. Morti cu reclame
  10. Sebastian Ghita mi-a devenit si mai simpatic
  11. Sfinta tinerete legionara
  12. Nu numai Inna l-a blestemat pe Trastariu
  13. Bogdan Hossu si sclavagismul modern
  14. O "casuta" cu 6 camere
  15. Manifest impotriva prostirii !!!
  16. Laurette rimeaza cu trompete !
  17. Bodnariu....Cazul Bodnariu ?
  18. 164 de mistreti
  19. Declaratie in exclusivitate pentru site-ul meu
  20. Si daca Crin Antonescu va chiuli ?

        Ultimele articole

        Ultimele comentarii