Adrian Furnicã

Si celalalt Cristea pleca de la Dinamo...

De ce ar fi chiar asa de rau ca Dinamo sa retrogradeze? Mie mi-ar parea rau de Andone,Bica,Stefan Banica Jr si de Bibanu, prietenul meu din Norvegia..in rest retrogradarea ar aduce un suflu nou in fotbalul romanesc...Si multa distractie !!



      Comentarii (1):

Ce vremuri. As dorii sa mai batem pe dinamo si anul acesta macar cu 1-0 si in posibila finala a cupei si in returul campionatului la noi in ghencea.

Lasa un comentariu
Nume (obligatoriu)
Email (obligatoriu - nu se publica)

cod securitate Cod securitate



Alte articole:

  1. Prima zi de normalitate in Romania...
  2. Arheologia saboteaza Romania
  3. Bogdan Hossu si sclavagismul modern
  4. Mihaela Radulescu....lasa-ne
  5. Cum mi-a devenit Osama Bin Laden simpatic
  6. De ce oare sintem atit de legati de bulgari ?
  7. Revine stirea idioata cu tirgul de nunti
  8. Uritul si analfabeta....
  9. 35 de ani dupa
  10. Cum sa devi din actor bun politician prost
  11. Inca un pasaj inutil...
  12. Ziua cind a murit onoarea
  13. Mi-e o sila infinita !
  14. De ce Bianca Dragusanu??
  15. Oprescu ma uraste in continuare
  16. Bote a filmat in Gradina Botanica
  17. Cit de greu e sa o ai mica ?
  18. Primavara
  19. Bogdan Baltazar te urasc!!
  20. Moartea nu mai vine pe banda de magnetofon

        Ultimele articole

        Ultimele comentarii