Adrian Furnicã

Si celalalt Cristea pleca de la Dinamo...

De ce ar fi chiar asa de rau ca Dinamo sa retrogradeze? Mie mi-ar parea rau de Andone,Bica,Stefan Banica Jr si de Bibanu, prietenul meu din Norvegia..in rest retrogradarea ar aduce un suflu nou in fotbalul romanesc...Si multa distractie !!



      Comentarii (1):

Ce vremuri. As dorii sa mai batem pe dinamo si anul acesta macar cu 1-0 si in posibila finala a cupei si in returul campionatului la noi in ghencea.

Lasa un comentariu
Nume (obligatoriu)
Email (obligatoriu - nu se publica)

cod securitate Cod securitate



Alte articole:

  1. Managerul Daniel si Catedrala ca simbol al trufiei
  2. Anti hypermarket-uri
  3. Sa ne salveze cineva de Monica Tatoiu
  4. Cum ar fi?
  5. Adrian Nastase se gindeste la suspendarea lui Basescu
  6. Fotbalul si televiziunea sint afaceri
  7. Baba Dochia e la televizor
  8. Cum mi-a devenit Osama Bin Laden simpatic
  9. Cum sa devi din actor bun politician prost
  10. Asa tara, asa candidiati...
  11. HP Romania sau cum sa-ti tragi un glont in picior
  12. Gusa,Cosmin Gusa...
  13. Bendeac e atit de urit incit am schimbat 5 televizoare pina acum
  14. Dinamo la Waterloo
  15. Primavara
  16. Sex shop de partid
  17. Toata lumea minte
  18. Ginditul de doua ori ca forma a ipocriziei
  19. Abonament la bordel
  20. Cine pe cine a otravit ?

        Ultimele articole

        Ultimele comentarii