Adrian Furnicã

Si celalalt Cristea pleca de la Dinamo...

De ce ar fi chiar asa de rau ca Dinamo sa retrogradeze? Mie mi-ar parea rau de Andone,Bica,Stefan Banica Jr si de Bibanu, prietenul meu din Norvegia..in rest retrogradarea ar aduce un suflu nou in fotbalul romanesc...Si multa distractie !!



      Comentarii (1):

Ce vremuri. As dorii sa mai batem pe dinamo si anul acesta macar cu 1-0 si in posibila finala a cupei si in returul campionatului la noi in ghencea.

Lasa un comentariu
Nume (obligatoriu)
Email (obligatoriu - nu se publica)

cod securitate Cod securitate



Alte articole:

  1. Inca un pasaj inutil...
  2. Exista o multime de cucoane cu probleme
  3. Declaratie in exclusivitate pentru site-ul meu
  4. Vanghelie e cel mai tare
  5. Memorabilul Bendeac
  6. Fotbalul si televiziunea sint afaceri
  7. O mare de timpiti ne inunda !
  8. Prostia si nesimtirea sint pandemice
  9. Se retrage si Phil Collins....
  10. Pat Metheny si seara de luni
  11. Stai sa vezi..
  12. Nu-mi ajunge Oana si Moni ! Hop si Tatoiu !
  13. Sorin Oprescu minte sau se inseala?
  14. Gusa,Cosmin Gusa...
  15. Cine pe cine a otravit ?
  16. Baba Dochia e la televizor
  17. Bendeac asta nu ma lasa in pace !!
  18. Ce se intimpla cu banii aia ?
  19. Dragostea si Revolutia
  20. Prieteni de la Microsoft, respect. Boului, nu

        Ultimele articole

        Ultimele comentarii