Adrian Furnicã

Si celalalt Cristea pleca de la Dinamo...

De ce ar fi chiar asa de rau ca Dinamo sa retrogradeze? Mie mi-ar parea rau de Andone,Bica,Stefan Banica Jr si de Bibanu, prietenul meu din Norvegia..in rest retrogradarea ar aduce un suflu nou in fotbalul romanesc...Si multa distractie !!



      Comentarii (1):

Ce vremuri. As dorii sa mai batem pe dinamo si anul acesta macar cu 1-0 si in posibila finala a cupei si in returul campionatului la noi in ghencea.

Lasa un comentariu
Nume (obligatoriu)
Email (obligatoriu - nu se publica)

cod securitate Cod securitate



Alte articole:

  1. Stirile de rahat sint perene
  2. Crudul destin al lui Crudu
  3. Urmarire sexuala ?
  4. Hotel FM vor cistiga Eurovision
  5. Botezatu are carte ?
  6. Emil Constantinescu recrut la Dinamo
  7. Cacatul artistului e mai ieftin in Black Friday !!!
  8. Moni, Iri, Zavoranu, Pepe...o rusine
  9. De ce oare sintem atit de legati de bulgari ?
  10. Mahalagismul normal, uzual, national
  11. Olanda. Tara de drogati...
  12. Hai sa te prostesc si eu putin !
  13. Cretinii recidiveaza
  14. Cit de greu e sa o ai mica ?
  15. Ioan Grosan si colaborarea cu securitatea
  16. Papagalul national a facut in pantaloni
  17. Black Friday, mori, da' mori incet !
  18. Premiile cururilor !!
  19. Moartea ca si sexul vinde cel mai bine
  20. Primavara

        Ultimele articole

        Ultimele comentarii