Adrian Furnicã

Si celalalt Cristea pleca de la Dinamo...

De ce ar fi chiar asa de rau ca Dinamo sa retrogradeze? Mie mi-ar parea rau de Andone,Bica,Stefan Banica Jr si de Bibanu, prietenul meu din Norvegia..in rest retrogradarea ar aduce un suflu nou in fotbalul romanesc...Si multa distractie !!



      Comentarii (1):

Ce vremuri. As dorii sa mai batem pe dinamo si anul acesta macar cu 1-0 si in posibila finala a cupei si in returul campionatului la noi in ghencea.

Lasa un comentariu
Nume (obligatoriu)
Email (obligatoriu - nu se publica)

cod securitate Cod securitate



Alte articole:

  1. Bogdan Hossu si sclavagismul modern
  2. Sa moara fumatul sa traiasca fumatorii
  3. Monica Tatoiu refuzata si de canibali...
  4. Abonament la bordel
  5. Inca un matinal de poveste
  6. O "casuta" cu 6 camere
  7. Ioan Grosan si colaborarea cu securitatea
  8. Miine e ziua mea de nastere !
  9. Ginditul de doua ori ca forma a ipocriziei
  10. Tichia de margaritar redivivus
  11. Sa arda hotelurile !!
  12. Stirile de rahat sint perene
  13. Prieteni de la Microsoft, respect. Boului, nu
  14. Nu exista vina cloectiva
  15. Va place Brahms ? Dar salamul ?
  16. Cum ar fi?
  17. Bendeac asta nu ma lasa in pace !!
  18. CNSAS ar trebui sa fie un loc obligatoriu de trecere
  19. Hotel FM vor cistiga Eurovision
  20. O mare de timpiti ne inunda !

        Ultimele articole

        Ultimele comentarii