Alte articole:
- De ce imi urasc conducatorii ?
- Divide et impera
- Moarte caşcavalului!
- Virusul asta e cam parsiv !!
- „Iubite Doamne, fă-mă prost!”
- Nea Gogu de la scularie
- O campanie cu miros de hazna
- Cum ne salveaza de sub darimaturi Oprescu
- Boureanu are, în sfârşit, dreptate
- Nevoia de revolta
- Cu capul in pamint
- Tigaia ca factor de uniformizare...sau scurt exercitiu de filozofie sociala
- "Nu se poate aşa o medalie"
- Un ceaun la fiert numit Romania
- Irinel mai tare ca Osama şi Oana mai tare ca Obama!
- Scrisoare către mama mea
- Hipsterul de Bucuresti
- Poveste de Craciun
- Tanti Merkel si musiu Sarkozy
- Să guverneze ăştia peste malluri





