Alte articole:
- Severin, Lucescu şi Onoarea
- Hipsterul de Bucuresti
- Sindicatul , mon amour!
- Maşina şi viaţa sexuală
- Cum arata azi...barbatul de casa ?
- Ura de dupa amiaza
- Scrisoare către mama mea
- Drumul Taberei port la Marea Neagra !!
- Viata intr-un bordel
- Am 49 de ani...
- Nu sint stapin de sclavi
- Nu mai exista prietenie ?
- Armata nu e bal mascat
- Primarul chel si tichia suspendata
- Religia in scoala ? Doar cu bon fiscal !
- Rock-ul ca religie
- Nu e Guvernul vinovat de criza mondialã
- De ce l-am votat pe Varujan Pambuccian
- De ce imi urasc conducatorii ?
- Natura moarta cu politicieni si inundatii





