Alte articole:
- Helmis, intre The Dark side of the Moon si Wish you Were here...
- Moarte caşcavalului!
- Eu cind iubesc, iubesc
- Taxe contra demisie
- Imbecil care nu-i suporta pe nesimtiti
- SIDA nu se vindeca cu Shakespeare, dobitocule....!!!
- Tigaia ca factor de uniformizare...sau scurt exercitiu de filozofie sociala
- Sulina, un colţ de paradis
- O campanie cu miros de hazna
- Cum era mai bine pe vremea lui Ceausescu
- Asasinul cu referendum
- Nea Gogu de la scularie
- Rock...
- Emilia Popescu, Stefan Banuca Jr si azilul social
- Cine uita, nu merita ! Ziua nationala a Veteranilor de Razboi...
- 40% mediocritate prin lege
- O Românie, două sisteme
- O limba fara cuvintul...tristete
- Ghinion ca a nins
- La multi ani !!!





