Alte articole:
- Usurinta de a injura
- Isteria salveaza Romania
- Nu e Guvernul vinovat de criza mondialã
- La multi ani !!!
- 23 de ani de la 13/15 iunie 1990
- Gind pentru un fost prieten
- De ce nu-mi trebuie 8 martie !
- Am hotarit sa ma retrag
- Sa ne sacrificam copii
- Fomista care maninca pe ascuns !!
- "Nu se poate aşa o medalie"
- Scrisoare către mama mea
- Virusul asta e cam parsiv !!
- O Românie, două sisteme
- Tigaia ca factor de uniformizare...sau scurt exercitiu de filozofie sociala
- Cine uita, nu merita ! Ziua nationala a Veteranilor de Razboi...
- Citi prieteni aveti de fapt ?
- Armata nu e bal mascat
- Viitorul nu suna bine deloc
- Am 49 de ani...





