Alte articole:
- Concluzia dupa inca un drum la Craiova...
- Usurinta de a injura
- 53 ! Oare exista detergent pentru constiinte ?
- Cãsãtorie din dragoste sau din interes?
- Atunci i-am condamnat pe toti la moarte
- S-o împăiaţi pe Brigitte Bardot
- Mă numesc Eva, am 4 ani şi sunt bolnavă de leucemie. VREAU SĂ TRĂIESC
- Miting degeaba
- Apararea inexistentei ? Cine sintem de fapt ?
- Mergi la vot ? Citeste cu atentie !!!
- Un ceaun la fiert numit Romania
- Isteria salveaza Romania
- Să instituim premii pentru eleganţă in politică
- Morcovul Ipotetic
- SIDA nu se vindeca cu Shakespeare, dobitocule....!!!
- Cu capul in pamint
- Dacă am avea şi noi polonezi…
- The Wall...sa darimam odata Zidul asta !!!
- Educatia prin cafea
- Stabilitate, consens, continuitate





