Alte articole:
- Dorul de motoreta Mobra
- 5G-ul si vaccinul
- Manifest pentru constiinte adormite...
- Miting degeaba
- Apararea inexistentei...
- Morcovul Ipotetic
- Helmis, intre The Dark side of the Moon si Wish you Were here...
- Sindicatul , mon amour!
- Oprescu la Balaceanca !!. Internat, nu in vizita de lucru.
- Irinel mai tare ca Osama şi Oana mai tare ca Obama!
- Atunci i-am condamnat pe toti la moarte
- Bucurestiul începe cu mine
- Protestăm şi fugim la bere
- Am hotarit sa ma retrag
- Ceausescu pfuu, pfuu, pfuu !!!
- Dizolvarea parlamentului ar fi o solutie ?
- 35 de ani dupa
- Să instituim premii pentru eleganţă in politică
- Nero de Bucuresti
- 23 de ani de la 13/15 iunie 1990





