Alte articole:
- La dracu cu Pasarea Phoenix
- Fomista care maninca pe ascuns !!
- Viata intr-un bordel
- Gemenii Toxici vor să guverneze!
- De ce imi urasc conducatorii ?
- Protestăm şi fugim la bere
- Nu avem decit de pierdut
- Pinochio de România
- Guvernul in audienta la Roger Waters
- Al di Meola. Restul e tacere sau zgomot
- Tinutul Secuiesc e in Romania
- 53 ! Oare exista detergent pentru constiinte ?
- Bucurestiul începe cu mine
- Helmis, intre The Dark side of the Moon si Wish you Were here...
- Divide et impera
- Guvernarea nu e concurs de frumuseţe
- Poveste de Craciun
- Cazul Caroline Garcia ar trebui sa fie o lectie ?
- Ghinion ca a nins
- Nu ma simt vinovat !!!





