Alte articole:
- Cine uita, nu merita ! Ziua nationala a Veteranilor de Razboi...
- O limba fara cuvintul...tristete
- Viitorul nu suna bine deloc
- Cristian Paturca, un om uitat
- Cea mai tare scoala de business in IT
- „Iubite Doamne, fă-mă prost!”
- Sulina, un colţ de paradis
- O campanie cu miros de hazna
- Ceausescu pfuu, pfuu, pfuu !!!
- Să instituim premii pentru eleganţă in politică
- Usurinta de a injura
- Să guverneze ăştia peste malluri
- Nea Gogu de la scularie
- Nevoia de revolta
- Armata nu e bal mascat
- Să jure şefii de sindicate din vămi!
- Nu avem decit de pierdut
- Sa furam, sa furam, sa furam
- Nu aveti un foc ?
- Cum sa asomezi un politician ?





