Alte articole:
- Nea Gogu de la scularie
- Doamnelor si domnilor profesori, respect !
- Mergi la vot ? Citeste cu atentie !!!
- Masina germana merge si cu apa daca vrea ea !
- Nu ma simt vinovat !!!
- Cu capul in pamint
- Nevoia de revolta
- Cronica de Craciun
- Nero de Bucuresti
- Gascalizarea Romaniei
- Imbecil care nu-i suporta pe nesimtiti
- Cãsãtorie din dragoste sau din interes?
- Al di Meola. Restul e tacere sau zgomot
- Să fie nesimţirea o soluţie?
- Viata intr-un bordel
- Tanti Merkel si musiu Sarkozy
- Guvernarea nu e concurs de frumuseţe
- Usurinta de a injura
- Cazul Caroline Garcia ar trebui sa fie o lectie ?
- Am hotarit sa ma retrag





