Alte articole:
- Miting degeaba
- Usurinta de a injura
- Boureanu are, în sfârşit, dreptate
- Educatia prin cafea
- Guvernarea nu e concurs de frumuseţe
- Tanti Merkel si musiu Sarkozy
- Sulina, un colţ de paradis
- Gind pentru un fost prieten
- De ce l-am votat pe Varujan Pambuccian
- Cum era mai bine pe vremea lui Ceausescu
- Tinutul Secuiesc e in Romania
- Oprescu la Balaceanca !!. Internat, nu in vizita de lucru.
- Fomista care maninca pe ascuns !!
- Un ceaun la fiert numit Romania
- 5G-ul si vaccinul
- Nea Gogu de la scularie
- Speranta, dragostea mea
- Gigi Becali deputat sau scrisoare catre mine insumi
- Masina germana merge si cu apa daca vrea ea !
- Dati-mi inapoi Drumul Taberei





