Alte articole:
- Oprescu la Balaceanca !!. Internat, nu in vizita de lucru.
- Virusul asta e cam parsiv !!
- Turism printre chistoace
- O campanie cu miros de hazna
- 35 de ani dupa
- „Iubite Doamne, fă-mă prost!”
- Sa ne sacrificam copii
- Cum sa asomezi un politician ?
- Gemenii Toxici vor să guverneze!
- Irinel mai tare ca Osama şi Oana mai tare ca Obama!
- Nu mai exista prietenie ?
- Drumul Taberei port la Marea Neagra !!
- Primarul chel si tichia suspendata
- Cerere catre Dumnezeu...Pe cind asta si in Romania ?
- Al di Meola. Restul e tacere sau zgomot
- Ce bine era pe vremea lui Ceausescu...
- Nu aveti un foc ?
- Dacă am avea şi noi polonezi…
- Protestăm şi fugim la bere
- Asasinul cu referendum





