Alte articole:
- Iertarea...
- Diferenta dintre prostituate si curve
- O campanie cu miros de hazna
- Mergi la vot ? Citeste cu atentie !!!
- 40% mediocritate prin lege
- Turism printre chistoace
- Reparatia post mortem foloseste la ceva ?
- De ce ne urăşti Sorin Oprescu?
- SIDA nu se vindeca cu Shakespeare, dobitocule....!!!
- Oprescu la Balaceanca !!. Internat, nu in vizita de lucru.
- Să instituim premii pentru eleganţă in politică
- Cum era mai bine pe vremea lui Ceausescu
- Guvernul in audienta la Roger Waters
- Educatia prin cafea
- Dizolvarea parlamentului ar fi o solutie ?
- De ce imi urasc conducatorii ?
- Guvernarea nu e concurs de frumuseţe
- Olimpiade şi copii olimpici. Ce gust amar!
- Doamnelor si domnilor profesori, respect !
- Dacă am avea şi noi polonezi…





