Alte articole:
- Virusul asta e cam parsiv !!
- Diferenta dintre prostituate si curve
- Lui Dumnezeu ii place TVA-ul ?
- De ce nu-mi trebuie 8 martie !
- Am hotarit sa ma retrag
- Sa furam, sa furam, sa furam
- Turism printre chistoace
- Un ceaun la fiert numit Romania
- Tanti Merkel si musiu Sarkozy
- Cum era mai bine pe vremea lui Ceausescu
- Iertarea...
- De ce l-am votat pe Varujan Pambuccian
- Tinutul Secuiesc e in Romania
- Ponta Discriminatorul
- The Wall...sa darimam odata Zidul asta !!!
- Gascalizarea Romaniei
- Miting degeaba
- Cãsãtorie din dragoste sau din interes?
- Atunci i-am condamnat pe toti la moarte
- 35 de ani dupa





