Alte articole:
- Guvernarea nu e concurs de frumuseţe
- Stabilitate, consens, continuitate
- Cu mine cum ramine ?
- Moarte caşcavalului!
- Am 49 de ani...
- Cine uita, nu merita ! Ziua nationala a Veteranilor de Razboi...
- Nu avem decit de pierdut
- Protestăm şi fugim la bere
- Ia mai da-i Dracului pe toti !!
- Doamnelor şi domnilor doctori, respect…
- Dati-mi inapoi Drumul Taberei
- Guvernul in audienta la Roger Waters
- „Iubite Doamne, fă-mă prost!”
- Usurinta de a injura
- Aripa Isterica din PNL trebuie sa-si schimbe discursul
- Fomista care maninca pe ascuns !!
- De ce voi merge sa votez ?
- O campanie cu miros de hazna
- Al di Meola. Restul e tacere sau zgomot
- Şi tăcerea omoară sau cum aplică biserica politica struţului





