Alte articole:
- Sint un extraterestru
- Irinel mai tare ca Osama şi Oana mai tare ca Obama!
- Am 49 de ani...
- Un ceaun la fiert numit Romania
- Isteria salveaza Romania
- Armata nu e bal mascat
- 53 ! Oare exista detergent pentru constiinte ?
- Ce bine era pe vremea lui Ceausescu...
- Guvernarea nu e concurs de frumuseţe
- SIDA nu se vindeca cu Shakespeare, dobitocule....!!!
- Mă numesc Eva, am 4 ani şi sunt bolnavă de leucemie. VREAU SĂ TRĂIESC
- Gascalizarea Romaniei
- Gind pentru un fost prieten
- Ia mai da-i Dracului pe toti !!
- 5G-ul si vaccinul
- "Nu se poate aşa o medalie"
- De ce voi merge sa votez ?
- Gheorghe Udrişte, vărul lui Jules Verne
- Nu aveti un foc ?
- Ura de dupa amiaza





