Alte articole:
- Gascalizarea Romaniei
- Fomista care maninca pe ascuns !!
- Morcovul Ipotetic
- Sa sune mobilizarea, sa ne dea cite o pusca la fiecare !!!
- Sindicatul , mon amour!
- Ia mai da-i Dracului pe toti !!
- Cum să devii chior in ţara orbilor
- Gind pentru un fost prieten
- The Wall...sa darimam odata Zidul asta !!!
- Taxe contra demisie
- Un ceaun la fiert numit Romania
- Diferenta dintre prostituate si curve
- Rock-ul ca religie
- Helmis, intre The Dark side of the Moon si Wish you Were here...
- Gheorghe Udrişte, vărul lui Jules Verne
- O Românie, două sisteme
- Am 49 de ani...
- Nu avem decit de pierdut
- Armata nu e bal mascat
- Cu capul in pamint





